İnternetten Orjinal Parfüm

Bellagla234

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2022
58
34
29
Merhaba. İnternetten orjinal parfüm satın almak istedim. Yalnız bir çok site gezdim,en güvenilir gelen sitelerle ilgili bile orjinallikle ilgili olumsuz yorumlarla karşılaştım. Örnek veriyorum morhipo. Şikayetvar da bununla ilgili bir sürü şikayet var. Baya site gezdim ama emin olamadım.
Varsa güvenilir bulduğunuz siteleri paylaşabilir misiniz?

Boyner’den alabilirsin. Etrafında yurtdışına gidecek olan varsa parfümünün parasını verip duty free’den de aldırabilirsin.

Merhaba. İnternetten orjinal parfüm satın almak istedim. Yalnız bir çok site gezdim,en güvenilir gelen sitelerle ilgili bile orjinallikle ilgili olumsuz yorumlarla karşılaştım. Örnek veriyorum morhipo. Şikayetvar da bununla ilgili bir sürü şikayet var. Baya site gezdim ama emin olamadım.
Sephora, boyner ve sevil ben estee lauder fondötenini ve parfümünü devamlı kullanıyorum. Onu da kendi internet sitesinden temin ediyorum.

Merhaba instagram da M merc 'y kozmetik kesinlikle tavsiye ederim ürünleri %100 orjinal tester ve urun çok yardımcı oluyorlar çevremde de sürekli alisveris yapanlarda var oradan orjinal bulmak çok zor çünkü mutlaka inceleyin derim sayfa sahibi beyeefendi daha önce den pwrfum marka uzmaniymis %100 guvenilir

Merhaba instagram da M merc 'y kozmetik kesinlikle tavsiye ederim ürünleri %100 orjinal tester ve urun çok yardımcı oluyorlar çevremde de sürekli alisveris yapanlarda var oradan orjinal bulmak çok zor çünkü mutlaka inceleyin derim sayfa sahibi beyeefendi daha önce den pwrfum marka uzmaniymis %100 guvenilir
Yaa sayfasını inceleyeceğim,teşekkür ederim 😊

İncelediniz mi ben aldım oradan ve esimede aldım sonrasında orjinal tester sorgulattim kesinlikle guvenebilirsiniz merak ettim sizde alışveriş yaptınız mi

X