INTRALIPID SERUM TEDAVİSİ TUP BEBEK YAPACAKLAR VE YAPTIRANLAR

İstanbul'da hangi doktora gittiniz o test için?

Hangi doktora gittiniz ve bu serim ne işe yariyor. Transfer sonrası dün bebeğimi düşürdüm 4. Haftasını tamalamadi kimyasal gibi birşey oldu sanırım

İnsan ne duysa ne görse ona tutunuyor Allah kimseyi evlat kokusuna eksik bırakmasın hasretini yaşatmasın. Tez vakitte olsun inşallah

merhabalar araştırırken mesajını gördüm , intralipid hiçbiryerde bulamıyorum muadillerini de bulamıyorum.. acaba benim gibi olanlar ne yapıyor diye araştırırken bu başlığa girdim ve mesajınızı gördüm. allahım inşallan eper hala elinizde ise bu serumları almayı çok çok

çok isterim

Kortizon neden kullanılıyor?
bilimsel değil ama vücudun embrioyu yabancı madde gibi görüp kabul etmeyip allerji yaptığı düşünnen doktorlar bağışıklık sistemini baskılamak için, kimi transfer zamanı 5gün, kimi kalp atışı duyulana kadar yada kşmi doktor 12.haftaya kadar kortizon hap veriyor.

Merhaba bende pgt yöntemiyle son embriyomu transfer yapılacak. Sizin durumunuzla benim ki aynı ne gibi tedavi yada testler yaptınız

Merhaba benimde 2.denemem olacak serum tedavisi uygulanacak Allah izin verirse histeroskopi oldum Rahime çizik atıldı size başka neler uygulandı 3. Tedavinizde

Merhaba benimde 2.denemem olacak serum tedavisi uygulanacak Allah izin verirse histeroskopi oldum Rahime çizik atıldı size başka neler uygulandı 3. Tedavinizde
Merhaba sanırım hamilesiniz Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Benimde cd56 35.8 çıktı. Size serum tedavisi uygulandimi.serum tedavisinden sonramı pozitif oldu. Faydası varmı gerçekten bunun.benimde iki düşüğüm var. Bana da bilgi verin lutfen

Arkadaşlar bu serum tedavisi sonrasında hamile kalanlar olumlu sonuç alanlar varmı. Benim de sorunum bu.nerde tedavi görebilirim ne yapmam lazim

Arkadaşlar bu serum tedavisi sonrasında hamile kalanlar olumlu sonuç alanlar varmı. Benim de sorunum bu.nerde tedavi görebilirim ne yapmam lazim
Merhaba ben son tedavimde bu serumu kullandım şu anda hamileyim serumdan mı oldu bu sefer farklı tedavi ile mi alakalı bilmiyorum, Acıbadem Fulya'da taktırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…