Iphone uygun takip programi

Melek9596

Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2022
4
-3
27
Merhabalar öncelikle bu açtığım konu benim için çok önemli şimdi herkes diyecek neyi bekliyorsun çok saçma yaptığın vb. Ama buna mecburum eşimin bi kaç hareketinden sonra çok şüphelerim arttı iphone uyumlu takip programına ihtiyacım var nereye gittiğini ne yaptığını bilmem lazım bu konuya hakim bilenler nolur yardim edin 3 cocugum var takip edemiyorum peşine düşüp mecburen burdan ilerlemem lazim onun anlamayacağı şekilde telefonunu takip etmem lazım yardım edin bilenler

Merhabalar öncelikle bu açtığım konu benim için çok önemli şimdi herkes diyecek neyi bekliyorsun çok saçma yaptığın vb. Ama buna mecburum eşimin bi kaç hareketinden sonra çok şüphelerim arttı iphone uyumlu takip programına ihtiyacım var nereye gittiğini ne yaptığını bilmem lazım bu konuya hakim bilenler nolur yardim edin 3 cocugum var takip edemiyorum peşine düşüp mecburen burdan ilerlemem lazim onun anlamayacağı şekilde telefonunu takip etmem lazım yardım edin bilenler
Merhaba bu konuyla ilgili bi çözüm bulabildiniz mi size bişey sormak istiyorum

Amacım bir yere vermek değil herkes onu haklı buluyorum kimse ona toz kondurmuyor onun nasıl bir insan olduğunu ortaya çıkarıp ondan kurtulmam lazım
Siz boşanmazsınız boşuna bunları bulup kullanıp kendinizi hem eşinize hem elaleme iyice rezil etmeyin bari

Merhaba
Bu bahsettiğiniz uygulamaları bilmiyorum ama yasal değil onu biliyorum. Ayrıca eşinizin telefonuna yüklenmesi lazım. Yani telefonunu size veriyor mu ?
Ben hiç bir kadının durduk yere şüpheleneceğini sanmıyorum hele ki tek bir şeyden. Mutlaka bir kaç kere yakaladığınız şeyler vardır. Çocuklarınızı bir günlüğüne bir yakınınıza bırakıp peşine düşme şansınız yok mu ? Ben olsam gider izlerdim ne yapıyor nereye gidiyor diye.

Nasıl emin oldunuz boşanmayacağına. 3 çocuğu olduğu için mi ? Merak ettim.
Hayır bunun için değil isterseniz buna his diyebilirsiniz ya da forum tecrübesi
Bir süre sonra yazım tarzından seçtiği kelimelerden bile üyeleri anlayabiliyorsunuz ve kk da çok az yanılmışızdır bu tarz konularda
1. Şüphem şu cümle
şimdi herkes diyecek neyi bekliyorsun çok saçma yaptığın

Kadın aslında az çok emin ne olduğundan eminden ziyade biliyor bence ve muhtemelen daha önce birileri bu kadına bu cümleyi kurdu
Olay dillenmişse ve aksiyon almamışsa bence boşanma olmayacak ( mecburen de devam ediyor olabilir evliliğe toplum baskısı vs )

İkinci şüphem
Bir üye mahkemeyi kast ederek bu suç diyor kendisi de diyor ki

Amacım bir yere vermek değil herkes onu haklı buluyorum kimse ona toz kondurmuyor onun nasıl bir insan olduğunu ortaya çıkarıp ondan kurtulmam lazım

Yani bunu mahkemede kullanamayacağının da farkında amacı sadece eşini rezil etmek utandırmak belki bu yolla adamı yaptığı şeyden alıkoymak vs
Ama amaç kurtulmak olsa ilk msjda buna benzer bir şey yazardı böyle boşanmayacak kadınların konuları genelde gelen cevaba göre şekillenir birazdan olaya ana baba girer çocuğum var boşanamam girer girer de girer izleyin konuyu sadece
Konu açılış mesajı kırgın üzgün boşanmaya niyetli birinin değil de hırslı bir kadının bir şeye inat etmiş bir kadının msjı bence
Tabii ki bunlar sadece benim teorim üyemiz burada konu devam ettikçe aylar yıllar geçtikçe görürüz

O şekilde takip edemezsin. iPhone bu konuda zaten zor güvenlik açığı veriyor. Ama neler yapabileceğinden bahsedeyim, legal olanlarından :) umarım mahkeme delili topluyorsundur.

1 - Telefonunda kayıtlı gmail hesabında 'google hesabınızı yönetin' kısmına girip, 'veriler ve gizlilik' sekmesine tıklayıp, orda konum geçmişini aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede gün içinde telefonuyla gittiği her yer bir bir kayıt altına alınır. Hatta ne ile gittiği bile kaydedilir.

2 - Siz de iPhone kullanıyorsanız, ayarlar kısmından eşinizi 'aile' olarak kaydedin (aile diye aratırsanız bulursunuz). Eşinizin bunu kabul etmesi için sms le onay vermesi gerek. Kabul ettikten sonra, eşinizin telefonundan 'apple kimliği' (yani ayarlarda en üstte isminin soyisiminin yazdığı kısım) ardından 'bul' seçeneğine tıklayıp, orda önce konumumu paylaş kısmını aktif edin. ardından aşağıda aile üyeleriniz çıkacak, ordan kendinize tıklayın ve 'konumumu paylaş' deyin, bu şekilde de konum anbean telefonunuza gelir.

Umarım kullanmak durumunda kalmazsınız

Bir süre sonra yazım tarzından seçtiği kelimelerden bile üyeleri anlayabiliyorsunuz ve kk da çok az yanılmışızdır bu tarz konularda
1. Şüphem şu cümle

Kadın aslında az çok emin ne olduğundan eminden ziyade biliyor bence ve muhtemelen daha önce birileri bu kadına bu cümleyi kurdu
Olay dillenmişse ve aksiyon almamışsa bence boşanma olmayacak ( mecburen de devam ediyor olabilir evliliğe toplum baskısı vs )

İkinci şüphem

Yani bunu mahkemede kullanamayacağının da farkında amacı sadece eşini rezil etmek utandırmak belki bu yolla adamı yaptığı şeyden alıkoymak vs
Ama amaç kurtulmak olsa ilk msjda buna benzer bir şey yazardı böyle boşanmayacak kadınların konuları genelde gelen cevaba göre şekillenir birazdan olaya ana baba girer çocuğum var boşanamam girer girer de girer izleyin konuyu sadece
Konu açılış mesajı kırgın üzgün boşanmaya niyetli birinin değil de hırslı bir kadının bir şeye inat etmiş bir kadının msjı bence
Tabii ki bunlar sadece benim teorim üyemiz burada konu devam ettikçe aylar yıllar geçtikçe görürüz
Anladım. Bence konu sahibi emin ama bunu ispatlamak istiyor. Tespitleriniz de gayet mantıklı. Dediğiniz gibi olur muhtemelen.

Farketmeyeceği bir yöntem yok, bulamazsınız..
Bir gün fiziksel takip edin bence

Merhaba
Bu bahsettiğiniz uygulamaları bilmiyorum ama yasal değil onu biliyorum. Ayrıca eşinizin telefonuna yüklenmesi lazım. Yani telefonunu size veriyor mu ?
Ben hiç bir kadının durduk yere şüpheleneceğini sanmıyorum hele ki tek bir şeyden. Mutlaka bir kaç kere yakaladığınız şeyler vardır. Çocuklarınızı bir günlüğüne bir yakınınıza bırakıp peşine düşme şansınız yok mu ? Ben olsam gider izlerdim ne yapıyor nereye gidiyor diye.
Malesefki bırakacak kimsem yok bu yüzden zaten bukadar zor durumdayım bende isterim yasal yolla bosanayim rahat rahat ama bazen bazı insanlar okadar kolay bosanamiyor iç yüzünü bilmeden konuşuyorlar iste

1. Şüphem şu cümle

İkinci şüphem

Sizin gibi klavyede hayatını yaşayanlar ancak bukadar profesyonel yazardı 1. Si kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez oradan öyle klavye delikanlılığı yapmak anca sizin gibilere yakışırdı zaten 2.si nereden biliyorsun bosamayacagimi demekki tecrübe edindinkj biyle konuları kendi dilinden aklina gelenleri döküyorsun evet aldatıldım pavyona gidiyor deli gibi içiyor mesajlarınida yakaladım ama ozamanlari aptaldım ve bosamadim cocugum var nasıl babasız kalsın duyguları sardı etrafımı kendimi dusunmedim aptal gibi ama şimdi o pasif jnsan değilim ve bana yaşattıklarını az çok insanlara gösterip bosayacagim öyle bedava kofte olmayacak 3 cocukla ben ortada kalıp ona sefa surdurtecek kadar aptal degilim

Instagram'da keşfetime çocuk takip programı düştü. Oğlum büyüsün yükleyeyim diye düşündüm ama programı laydetmedim. Store'den takip programı yasın belki bulursunuz

iPhone'nun kendi uygulamasi var Bul diye fakat bildirimleri kapatmanız lazım kapatmazsaniz onun teline de bildirim gidiyor takip edildiğini anlıyor yasal bir uygulama ve aldatma şüphesi varsa takip etmeniz suç değil aksine delil benzer durumu yaşadım avukata danıştım içiniz rahat olsun

Sizin gibi klavyede hayatını yaşayanlar ancak bukadar profesyonel yazardı 1. Si kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez oradan öyle klavye delikanlılığı yapmak anca sizin gibilere yakışırdı zaten 2.si nereden biliyorsun bosamayacagimi demekki tecrübe edindinkj biyle konuları kendi dilinden aklina gelenleri döküyorsun evet aldatıldım pavyona gidiyor deli gibi içiyor mesajlarınida yakaladım ama ozamanlari aptaldım ve bosamadim cocugum var nasıl babasız kalsın duyguları sardı etrafımı kendimi dusunmedim aptal gibi ama şimdi o pasif jnsan değilim ve bana yaşattıklarını az çok insanlara gösterip bosayacagim öyle bedava kofte olmayacak 3 cocukla ben ortada kalıp ona sefa surdurtecek kadar aptal degilim
Boşa kız
Çocuklarını bahane etme

yani illa takip programı şart mı? google haritalarda sanırım geçmişi kaydetme özelliği var. Ben kendimde hiç kullanmadım ama eşim 4 sene önce gittiğimiz bir yeri hangi gün gitmiştik diye soruyor söyleyince haritalardan tam konumu buluyor tekrar gidiyoruz karşı taraftan konum istemeden. Ki Bu süre zarfında 2 kez telefon değişikliği yaptı geçen haftalarda da bir yer sormuştum açıp oradan gösterdi. Bir google yapın bence google haritalarda nasıl kaydoluyor geçmiş nasıl görünüyor.

X