Ipl cihaz alacağım kullanıcı tavsiyelerine ihtiyacım var :)

Ben lumea dan çok iyi sonuç aldım 2 haftada bir uygulanıyor olması da avantajlı. Daha 2. Seferde bayağı etki gösteriyor. Ama sonra gebelik çocuk vs derken 3 yıldır kullanmamışım ve eski haline dönmesem de özellikle genitalde kötü duruma geldim. Bacaklarım çok az geri geldi.
Bugün bir merkezde soprano cihaz ile epilasyona başladım.
Çünkü evde uğraşamıyorum artık.
Ama seanslarım bitince gerekirse evde kendim ipl ile devam edicem artık.

Bende Lumia 921 kullanıyordum hamile kaldim bıraktım ama genital bölgede cok fayda etti. 9 ay boyunca cok az çıktı , şimdi emziriyorum , 6 aydan sonra yeniden deneyeceğim. Sorun olmaz herlade emzieirken

Ben öncesinde lazer epilasyon yaptırdım. Kıllarım azalmış ama bitmemişti. Jilete devam edince arttı tekrar. Denemek amaçlı aldım. Bacaklarımda kol altımda çok memnunum. Genital da fena değil. Ama diğerleri kadar azalma olmadı orda. Tüylerin çıkışını geciktiriyor. Pürüzsüzlük hissi baya iyi. Ama vakit alan bir şey. İki haftada bir sürekli yapmak zorundasın. Ben hiç geciktirmedim ama geciktirsem gerisin geriye geleceğini biliyorum. Bunun bilincinde olarak alırsan memnun kalırsın.

Eğer istersen özelden mesaj at Telegram üzerinden sana fotoğraf yollayım şu an ne durumda olduğuma dair.
Çok tatlısın teşekkür ederim ama seni uğraştırmayayım. Ben sadece şeyi merak ediyorum işe yarıyor mu? Tüyleri yok etmese bile, azaltım, kıl kökünü güçsüzleştiriyor mu?

Bende Lumia 921 kullanıyordum hamile kaldim bıraktım ama genital bölgede cok fayda etti. 9 ay boyunca cok az çıktı , şimdi emziriyorum , 6 aydan sonra yeniden deneyeceğim. Sorun olmaz herlade emzieirken
Ben lumea dan çok iyi sonuç aldım 2 haftada bir uygulanıyor olması da avantajlı. Daha 2. Seferde bayağı etki gösteriyor. Ama sonra gebelik çocuk vs derken 3 yıldır kullanmamışım ve eski haline dönmesem de özellikle genitalde kötü duruma geldim. Bacaklarım çok az geri geldi.
Bugün bir merkezde soprano cihaz ile epilasyona başladım.
Çünkü evde uğraşamıyorum artık.
Ama seanslarım bitince gerekirse evde kendim ipl ile devam edicem artık.

Kızlar genital bölge kullanımda acı hissiniz oldu mu? Yanma, yakma gibi bir his hissetriniz mi?

Bende de lumea var bu konuda en önemli olan uğrasa bilecekmisiniz ? Uğraş istiyor ben alırken ugrasabilecegimi düşündüm ama evde zor oluyor daha önce doktor klinigine gitmiştim sonra lumea aldım kalanlar için bir de hiçbir lazer kalıcı değil hormon gebelik gibi durumlarda yeniden çıktığını söyledikleri için almış bulundum istikrarlı olamadım evde yapmak konusunda bu yüzden pişmanım.

X