Ipl cihaz alacağım kullanıcı tavsiyelerine ihtiyacım var :)

Unus

OLENA
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
1.561
5.701
26
Merhaba arkadaşlar.

Daha önce lazer epilasyona gittim bacaklarımda baya az var. Koltuk altımda az ama almamı gerektirecek kadar, genitalde de almamı baya baya gerektirecek kadar kaldı. Bu kalanlar için sürekli para vermektense evde işimi kolaylaştıracak bir cihaz almayana karar verdim. Braun pro 5 ve 3 arasında kaldım. 3 k gibi bir fiyat farkları var. Satıcı temsilcisi 5 te bir ayda aldığın sonucu 3 te dört ayda alırsın dedi. Onun dışında ciddi bir farklarının olmadığını söyledi. Kullananlar varsa tavsiyelerine ihtiyacım var.

Hiç alakası yok, her ikisi de IPL sonuçta. Ben 5 kullanıyorum.

Bununla ilgili konu var gelmek isterseniz.

Aslında çok iyi gidiyordum ama bir ara motivasyonumu kaybettim. Sonra araya deprem girdi herkes konuya bağlılığını bıraktı.

Konuyu paylaşamadigim icin mesaji alıntılayayım dedim.
İlk not; uzun uzun okumaya vakti olmayanlar için kısa bilgi, Xiaomi inface ipl'den hiç memnun kalmadım. Bence almayın, sonucum işte surada
Herkese merhaba
Yoğun istek üzerine bu konuyu açıyorum :)
Bundan iki sene önce bir indirim zamanı XİAOMİ İNFACE IPL cihazını almıştım, ama bozuldu bir köşeye attım.
Nihayet garantiye götürdüm ve artık lazere başlayabilriim:)

Benim makinanın kullanım aralığı şu şekilde olacak;
Eki Görüntüle 3164098

İlk iki hafta, haftada üç kere yapacağım
Sonraki iki hafta , haftada iki kere yapacağım
Sonraki dört hafta da ayda iki/ayda bir yapacağım
Yani iddiasına göre yılbaşına kılsız gireceğim 🎉
Tabii ki IPL cihazlarında sonsuz kılsızlık diye bir vaat yok. O yüzden birkaç ayda bir atış yapacak hale gelsem benim için yeterli.
Daha önce 8 seanslık bir lazer tecrübem olmustu, çok düzensiz gitmiştim. Bronzlasmayi ve gunesin altında camis gibi uyumayi çok sevdiğim için mayıstan eylüle mola vermiştim falan :) ona rağmen koltukaltlarim ayda bir makina ile üç saniyede alacak kadar azaldı.
İpl'den beklentim de bu aslında.
zaten aza kanaat eden biriyim:)
aldığım ürün de piyasadaki en uygun ipl'lerden .
Fiyat/performansa göre Ayda bir / iki ayda bir hatırlatma vuruşu yapacak kadar azalsa bana yeter
O yüzden çok yüksek beklentilerim yok 😂😂
hadi bakalim, bugün pazar gezmemi tamamladıktan sonra ilk atışıma başlayacağım.
elinde cihazı olup bir köşeye atan herkesi benimle başlamaya davet ederim.
özellikle bu topigi açma gazını aldığım pamuk musun nesin pamuk musun nesin braun makinasiyla arz-i endam ederse sevinirim:)

YAZIMIN DEVAMİNDA KİL TUY PAYLAŞACAĞIM. LAF EDEN MİDESİ BULANAN YALLAH BDV'YE!

:) Açıkçası bloglarda, youtubeda, Instagram'da falan insanlar makinayı övüyorlar, kıllarım azaldı diyorlar ama kimse "öncesi" fotosu atmadığı icin yalan mı doğru mu bilemiyorsun.
Bu yüzden öncesi fotosu atmak istedim.
En son kıl tüy islerini tam 7 hafta önce bir tatilden önce yapmışım (kış aylarında - ve tabii eğer sevgilim yoksa- tatilden tatile tüm vücut ağda yapıyorum, o da iki üç ayda bire tekabül ediyor. Kalan zamanlarda kıyafetten göründüğü kadar alt kol,alt bacak, genital,koltukaltı alıyorum. Bana yetiyor)
Konumu da şu lazer hikayesi bittikten sonra atış/ağda/jilet/epilator yapmadigim 7. haftanin resimleri ile bitirecegim

Her neyse ,bunlar öncesi resimlerim
Eki Görüntüle 3164108

Koltukalti
Eki Görüntüle 3164110

ust bacak (alt bacak temiz olduğu için ona kıllar çıkmaya başladıktan sonra baslicam)Eki Görüntüle 3164109

diz bölgesi (burası çok hassas oldugu için etek mevsiminde değilsek görmezden geliyorum🙈)Eki Görüntüle 3164107

kol bölgesi
Eki Görüntüle 3164106

Ay burası da benim belam, karın cizgim :KK43: buraya da lazere gitmiştim ama hiç etki etmedi. Ağda ve makina da dokunduramiyorum,canım yanıyor.
O yüzden yaz mevsiminde jiletliyorum.
İşin ilginci vücudumda en sevdiğim yer de bel bölgem,resimden belli değil ama karın kasım var🤦 croplar, tiril tiril giysiler bana çok yakışıyor ama malesef kilim tüyüm çıktı mı derdine giyemiyorum:KK43:
İnşallah bu yaz guzel elbiseleri giyip kusanabilirim IPL cihazım sayesinde

Bu arada yazmama gerek yok heralde herhangi bir ürün tanıtımi , iş birliği falan yoktur.
İyiye iyi,kötüye kötü:)

@yenGEnC - XIAOMI INFACE IPL
1. HAFTA

20 Kasım - 23 Kasim - 26 Kasım
2. HAFTA
29 Kasim - 1 Aralik - 5 Kasım
3. HAFTA
7 Aralık - 11 aralik
4. HAFTA
13 Aralık -16 Aralık
5. HAFTA
24 Aralik
pamuk musun nesin pamuk musun nesin - SILKEXPERT PRO 5
1. HAFTA

18 Kasım
2. HAFTA
26 Kasım
3. HAFTA
2 Aralik
4. HAFTA
9 Aralık
5. HAFTA
30 Aralik
6. HAFTA
6 Ocak
7. HAFTA
13 Ocak

@Arrietty_ -PHILIPS LUMEA PRESTIGE IPL
1. HAFTA

29 Kasim
2. HAFTA
11 Aralik
3. HAFTA
23 Aralık-29 Aralik
4. HAFTA
20 Ocak

Hiç alakası yok, her ikisi de IPL sonuçta. Ben 5 kullanıyorum.

Bununla ilgili konu var gelmek isterseniz.

Aslında çok iyi gidiyordum ama bir ara motivasyonumu kaybettim. Sonra araya deprem girdi herkes konuya bağlılığını bıraktı.

Konuyu paylaşamadigim icin mesaji alıntılayayım dedim.
Genel olarak düzen oturtulamıyor anladığım kadarıyla onun dışında memnunsunuz gibi duruyor🥳

O zaman 3 olanı alsam da aynı etkiyi göreceğim sanırım atış sayım daha az olacak ve bir tık daha uzun sürecek sanırım. Çok teşekkür ederim ☺️

Genel olarak düzen oturtulamıyor anladığım kadarıyla onun dışında memnunsunuz gibi duruyor🥳

O zaman 3 olanı alsam da aynı etkiyi göreceğim sanırım atış sayım daha az olacak ve bir tık daha uzun sürecek sanırım. Çok teşekkür ederim ☺️
Aslinda cok guzel gidiyordum. Duygusal olarak beni çok etkileyen bir şey yaşadim. Kıl tuy düşünemedim. Sonra deprem oldu. Yüzümü yıkayıp yalapşap 2 dakikada duş almaktan başka bakim yapmadim. Öylece kaldi. Yeniden başlayacağım. Bikini bolgemde çok güzel verim almıştım.

Aslinda cok guzel gidiyordum. Duygusal olarak beni çok etkileyen bir şey yaşadim. Kıl tuy düşünemedim. Sonra deprem oldu. Yüzümü yıkayıp yalapşap 2 dakikada duş almaktan başka bakim yapmadim. Öylece kaldi. Yeniden başlayacağım. Bikini bolgemde çok güzel verim almıştım.
merhabalar ipl cihazınıza başlamadan önce bir merkezde falan lazer yaptırmış mıydınız

Hayir yaptirmadim. Ama bilgim var bir şey danışmak isterseniz sorabilirsiniz.
7 seans diode lazere gittim gelecek ay son seansıma giricem genitalden istediğim verimi alamadım bundan sonrası için de bir ipl cihazı alıp kalan çıkan kıllara evde atış yapmak istiyorum mantıklı olur mu sizce

7 seans diode lazere gittim gelecek ay son seansıma giricem genitalden istediğim verimi alamadım bundan sonrası için de bir ipl cihazı alıp kalan çıkan kıllara evde atış yapmak istiyorum mantıklı olur mu sizce
Diode ipl'den daha iyi bir cihaz. Bence sorun cihazda değil uygulamada. Yeterli derece ile girememiş olabilirler. Hassas bölge yanma olduysa derece düşürülmüş olabilir. Zaten lazer salonları 8 seansta %100 bitme garantisi diyerek ayaklarına sıkıyor. Böyle bir garanti yok. Hormonal değişimlerde zaten tekrarliyor tüyler. Benim fikrim şu ki evde bir lazer cihazı bulunması çok avantajlı. Ek seanslar almak yerine kendi seansini evde kendiniz yaparsiniz. Genital için Alexandrite cihaz kullanan bir kliniğe gitmenizi öneriyorum. Sonra ev tipi cihazla gerekli durumlarda uygulama yaparsiniz.

Braun ve Philips bu işin piri. Philips Lumea daha güçlü atış yapar bir tık daha yavaştır. Daha hızlı sonuç verir.(Seanslar 15 günde bir)
Braun daha zayıf atış yapar bir tık daha hızlıdır. Daha geç sonuç verir (Seanslar haftada bir)

Ben Philips Lumea secenegini araştırın derim.

Braun ve Philips bu işin piri. Philips Lumea daha güçlü atış yapar bir tık daha yavaştır. Daha hızlı sonuç verir.(Seanslar 15 günde bir)
Braun daha zayıf atış yapar bir tık daha hızlıdır. Daha geç sonuç verir (Seanslar haftada bir)

Ben Philips Lumea secenegini araştırın derim.
Peki sizce bu modelin kullanım ömrü nedir.

Peki sizce bu modelin kullanım ömrü nedir.
Atım sayısı olarak çok uzun, normal birinin atım olarak makinenşn ömrünü bitirebileceğini sanmıyorum ama sadece şarj edilip kablosuz çalıştırılan modellerde maksimum 5 yıl sonra pil ömrü tükeniyor. Bu yüzden ya tamamen kablolu yani fişe takınca çalışan ya da hem kablolu hem şarjlı çalışan model seçmek daha mantıklı. Benim ikinci aldığım ıpl Braun tamamen kablolu mesela.Philips Lumea'm şarjlıydı artık 10 dakika anca çalışıyor ama atışları eskisi kadar güçlü. Ha bataryasını teknik servis ücreti karşılığı değiştirir muhtemelen ama zaten yeni bir ürün almış bulundum.

Bende philıps lumea prestije aldım düzenli kullanamadım eğer düzenli kullanırsam buraya yazacağım

Philips lumea 921 kullanıyorum. Tamamen bitmedi ama bayağı azaldı. Sadece üst bacaklarimda pek etkili olmadı sarışın olduğum ve ince tüyler olduğu için. Ama bende tamam bitti artık dedirtmedi ufak tefek çıkıyor hala.

Robx nasil hanımlar bilginiz var mi. Robot süpürgesi piyasanin en başarılısı bu ürünü de piyasa yeni girmiş sanirim. Ya da yasomi vs. Braun Philips cok pahali atim sayisi daha az onlara nazaran

Robx nasil hanımlar bilginiz var mi. Robot süpürgesi piyasanin en başarılısı bu ürünü de piyasa yeni girmiş sanirim. Ya da yasomi vs. Braun Philips cok pahali atim sayisi daha az onlara nazaran
O markayı bilmiyorum. Ama atım sayısına takılma bir seansta taş çatlasın 100 atım kullanırsın ki onda da tüm vücuduna yapman lazım

Merhaba arkadaşlar.

Daha önce lazer epilasyona gittim bacaklarımda baya az var. Koltuk altımda az ama almamı gerektirecek kadar, genitalde de almamı baya baya gerektirecek kadar kaldı. Bu kalanlar için sürekli para vermektense evde işimi kolaylaştıracak bir cihaz almayana karar verdim. Braun pro 5 ve 3 arasında kaldım. 3 k gibi bir fiyat farkları var. Satıcı temsilcisi 5 te bir ayda aldığın sonucu 3 te dört ayda alırsın dedi. Onun dışında ciddi bir farklarının olmadığını söyledi. Kullananlar varsa tavsiyelerine ihtiyacım var.

Unus merhaba satın aldın mı ürün?

İşe yarıyor mu? 6. Seansa kadar kullanıp, böyle evet işe yarar diyebilir misin?

Ben öncesinde lazer epilasyon yaptırdım. Kıllarım azalmış ama bitmemişti. Jilete devam edince arttı tekrar. Denemek amaçlı aldım. Bacaklarımda kol altımda çok memnunum. Genital da fena değil. Ama diğerleri kadar azalma olmadı orda. Tüylerin çıkışını geciktiriyor. Pürüzsüzlük hissi baya iyi. Ama vakit alan bir şey. İki haftada bir sürekli yapmak zorundasın. Ben hiç geciktirmedim ama geciktirsem gerisin geriye geleceğini biliyorum. Bunun bilincinde olarak alırsan memnun kalırsın.

Eğer istersen özelden mesaj at Telegram üzerinden sana fotoğraf yollayım şu an ne durumda olduğuma dair.

X