Iple Meme Dikleştirme Operasyonu

sanırım hiç yaptıran yok..ben gerekli bilgileri öğrendim bir doktordan..bu operasyonun avantajı hiç bir şekilde kesi olmaması yani ameliyat gibi değil..az sarkma olan göğüslere uygulanabiliyor ve ÖMÜR BOYU KALICI.fiyatı 2.500 ytl civarında..bilginize...

sanırım hiç yaptıran yok..ben gerekli bilgileri öğrendim bir doktordan..bu operasyonun avantajı hiç bir şekilde kesi olmaması yani ameliyat gibi değil..az sarkma olan göğüslere uygulanabiliyor ve ÖMÜR BOYU KALICI.fiyatı 2.500 ytl civarında..bilginize...

Canim dr adi verebiliyor musun ya da bir web site.Bnede incelemk isterim .bilgin iicn sagol

İlk defa duyuyorum nasıl bir şey bu acaba?Nerelerde yapıyorlar?

bende baya arştırmıştım bu konuyu ama sadece 1 doktora ulaşabildim. özelin kapalı oyüzden burdan soruyorum. doktorunun adı ne bana msj atabilirmisin bende görüşmek isterim

dololeres ilk defa duydum ben de bunu. ameliyatsız olması çok olumlu birşey. bildiklerini bizle paylaşabilirsen çok memnun olurum. site adı falan veremiyorsan bile özelden bizleri bilgilendirebilir misin?:enbuyukkk:

Merhaba,

Ben iple meme dikleştirme değil de iple kulak estetiği oldum, ama doktorum iple meme estetiği de yapıyordu, zaten türkiye de sadece kendisi iple estetik yapıyor... Op.Dr.Bülent Cihantimur
Mentalitesi küçük uygulamalarla büyük sonuçlar elde edebilmek imiş, ve sonuçlar gerçektende BÜYÜKKK, kulaklarımda hiçbir problem yaşamadım, diğer veb sitelerde yazan bir çok olumsuz yazı gördüm ve alakası yok aslındaa.
İple meme estetiği olna arkadaşlara Doktor iletişim bilgilerini verebilirim...

Merhaba,

Ben iple meme dikleştirme değil de iple kulak estetiği oldum, ama doktorum iple meme estetiği de yapıyordu, zaten türkiye de sadece kendisi iple estetik yapıyor... Op.Dr.Bülent Cihantimur
Mentalitesi küçük uygulamalarla büyük sonuçlar elde edebilmek imiş, ve sonuçlar gerçektende BÜYÜKKK, kulaklarımda hiçbir problem yaşamadım, diğer veb sitelerde yazan bir çok olumsuz yazı gördüm ve alakası yok aslındaa.
İple meme estetiği olna arkadaşlara Doktor iletişim bilgilerini verebilirim...

extra; dr iletişim bilgilerini verirsen sevinirim. bu doktor istanbulda mı acaba. birde iple kulak estetiği oldum demişsin ya? ameliyatsız yani değil mi. bu kulak estetiği nasıl yapıldı biraz anlatabilirsen çok iyi olur?

dr bülent bey in bursa da 3 yeri var, sanırım bu ay istanbul da yerini açıyor XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX web sitesi...
iple kulak estetiğinde önce lokal anestezi ile kulak uyuşturuluyor, daha sonra özel bir iplikle kulak arkaya yatırılıyor, bu arada web sitesinde videosu mevcut...
ben sürekli takip ediyorum kendisi, dönem dönem fırsatları da oluyor, çok daha uygun bir fiyata hizmetlerinden faydalabiliyorsunuz...
çok tecrübeli bir doktor...

Son düzenleyen: Moderatör:
ben meme diklestitme yaptirdim kizlar ve soylediginiz teknik ile oldum bu teknikle iz kalmiyor. 5.000 ytl'ye oldum ve olali 1 hafta oldu inanilmaz memnun kaldim Allah nazardan korusun hehe.

belkı cok gectır terrar gırıyormusuz siteye bılmıyorum ama doktorunuzun ismını verirsenız cok memnun olurum amelıyat olduğunuzu okumustum tesekkur ederım

Bu meme askılamayla aynı şeymi..Görüştüğüm bir doktor meme askılamadan bahsetmişti. @EU2

ben meme diklestitme yaptirdim kizlar ve soylediginiz teknik ile oldum bu teknikle iz kalmiyor. 5.000 ytl'ye oldum ve olali 1 hafta oldu inanilmaz memnun kaldim Allah nazardan korusun hehe.
kime yaptırmıştın canım? hala memnunmusun?

EU2 BENİ İZLEMEYE ALIR MISIN KİME YAPTIRDIN BENİM DE GÖĞÜSLERİMDE SİLİKON EMZİRMEDEN SONRA SARKTI ŞİMDİ ÇIKARTMAK İSTİYORUM ACABA BU TEKNİKLE SARKMA DÜZELİR Mİ Kİ

DOLEROS MERHABA ASKILAMA YÖNTEMİ YAPTIRDIN MI BENİ İZLEMEYE ALIR MISIN YAPTIRDIYSAN BİLGİLENDİREBİLİR MİSİN NASIL MEMNUN MUSUN KALICI MI OLDU TEKRAR SARKMA FALAN OLDU MU LÜTFEN BANA CEVAP YAZAR MISIN???

X