ipo'nun başarı öyküsü...

ipo

boDRum'da diyette...
Kayıtlı Üye
8 Mart 2008
1.437
3
bende istanbuldan bodruma taşındıktan sonra dahada kilo almış 87 kilo olmuştum dersaneyede gidiodum artık giyicek bişi bulamıyodum.normalde ben alışverişe ve takı aksesuar takmaya bayılırım ama bu kiloyla bunları ne alıcak nede takıcak moral olmuyodu kendimi iyice bırakmıştım 19 yaşındaydım hiç unutmam 1 aralık 2006 gecesiydi bi anda ani bi kararla diyete girmye karar verdim ama bu seferki öncekilerden farklı bi histim çnkü ilk defa bu kadar içten hissediyodum başarabiliceğimi üşengeç bi yapım olmasına rağmen çok yokuşlu bi yol olmasına rağmen dersaneye bile yürüyerek gidip gelmeye başlamıştım.lut gölü tuzu ile termal korse giyiyordum dersaneye herkesten önce varıodum müziğinde hızıyla tuvalette yanımda götürdüğüm havluyla terimi siliodum çok terletiodu gerçektende sonra derslere griodum ilk tenefüstede kepek ekmeğiyle kaşarlı bi tost ve ayran yiyodum.etüte kalırsam öğlen simitle ayran evde olursamda keten tohumlu yoğurtlu yağsız beyaz makarna yiyodum salata kasesi büyüklüğünde akşamda yoğurtla tavuk veya köfte sebze yiyodum ara öğünlerdede yarım bi mavil yeşil gofret veya form çayla yanına diyet bisküvi tatlı olanlardan.akşam olunca yemekten 1-2 saat sonra çok sevdiğim içimi kıpır kıpır yapan şarkıları 1 saat edicek şekilde listeye koyup dans etmeye başlıyodum ama baya hareketli şekilde yani olduğun yerde sallanıyo gibi diyil :) sonra duşumu alırdım duşu alırkende ele takılan bi masaj başlığı wardı onunla sıkışlaştırıcı duş jeli uyguluyodum onunda faydasını görmüştüm çok.ayrıca dersanenin olmadığı zamanlardada haftasonları falan 2-3 saatlik zevkli olan mevkilerde yürüyüşe çıkıodum birde bu dışarı çıktığım zamanlarda bol bol alışveriş yaptım takıdan ayakkabıya kıyafete kadar bir sürü şey aldım ama takılar dahil hiç birini diyet sonuna kadar kullanmadım dahada hırslandırdı bu beni bir an önce bitirip onları takmak içinde can atmaya başlamıştım kıyafetleride hep küçük aldım.yürürken ve uyumadan önce hep zayıflayınca nasıl bi görüntüye sahip olucağımı düşünüodum çok sık gündüzleride arada uzanıp gözlerimi kapatıp yarım saat kadar hayal kurduğum olurdu gözlerimin yaşardığını karnıma ağrıların girdiğini hissederdim :) o kadar gerçekçi hayal ederdim ki o anları yaşar gibi olurdum...tabi bu diyetimde bana büyük yardım sağlayan solgarı unutamam.lipotropic factors ve l-carnitine çok çok faydalı geldi bana ve en ufak bir yan etkisi bile olmadı.çok dengeli kilo veriodum ama görüntüm çok çok incelmişti.şubat ayının 15nde 72 kilo olmuştum ama görenler asla 72 olduğuma inanmıolardı muhakkak 60-62 falansın diyolardı ve gerçekten bencede öyle görünüodum boyumda 1.69.vee o alışveriş esnasında aldığım herşeyi doya doya taktım aldığım her küçük kıyafet sanki o ölçüleri çok iyi hayal etmişçesine o kadar güzel oturduki üstüme:) sonra diyeti bıraktım ama öle aşırı yemek yemiodum en azından cipslere falan geri dönmemeye çalışıodum ve canım çok istemiodu zaten bi sonraki kış olunca biras psikolojik sorunlar ailevi sorunlar fln olunca çok yemeğe başladım ve şuan gene 86 kiloyum ama verdikten 1 sene sonra geri almaya başladım yani ilaçlarla bi etkisi çnkü çok çok fazla yemeye başlamştım.salı günü tekrar öyle bi diyete aynı ürünleri kullanarak giricem yine 1 aralıkta :) böyle olmuyo kilolu olmuyo...herkese başarılar diliorum bu sabır hırs hayal kurma nefs işi tamamen...ama müzik dinleyin bol bol ve size tavsiye inanın hayal kurmakta çok işe yarıyo sizi başarıya ulaştırıo buna emin olabilirsinizz

not:gece yemek yemiyordum midem kazınmasına rağmen 10-11 gibi kazınmaya başlamışsa hemen yatıp uyuyordum hep böyle yaptım ve sabah uyandığımda gece yemeden yatmanın verdiği mutlulukla uyanıyodum zaten daha sonra midem alıştı ve gecede açlık hissi olmamaya başladı :)

Son düzenleme:
valla tebrikler çok azim göstermişsin bi kere yaptıysan bi daha yapabilirsin cnm bence şimdiden başarılar ve sabır diliyorum! yaşayan bilir bu işin zorluğunu bende geçen sene 17 kilo vermiştim aynı senin gibi bende aldım malesef kilolarımızda aynı zaten!

canım tebrikler, önce yaptıysan yine yapabilirsin eminim.diğer ürünleri bilmiyorum ama l-carnitine bence de faydalı olabilir bu arada..

merhaba, yazını okudum ve gerçekten çok etkilendim bende doğumdan sonra bayağı bir kilolu olarak gezdim. Ailem sürekli kilo vermem konusunda bana söylemlerde bulundular. Eşim hiç karışmadı ama sağolsun herhalinle güzelsin falan...diyordu...Bende zayıflamaya karar vermiştim ve 20 kilo verdim..Çok mutluyum ama şuanda kilo almaya başladım sanki o yüzden ben doğal ve tamamen bitkisel olan ürün kullanmaya başlamaya karar verdim.Ve buldum aldım Formulx3. Bundada guarana ve l-carnitine var ve su kaybı olmadan kilo verdirdiğini okudum bayağı bir okudum almaya karar verdim. Ilk hafta metabolizmamın cok ıyı calıştığını gördüm çok çok memnun kaldım karnım düzleşti arkadaşımda kullanıyor onunda metabolizması çalışmaya başlamış biz memnunuz bakalım kaç kilo vercez çok merak ediyorum ve heycanlanıyorum doğrusuuuu. Yaza şimdiden hazırlanmak istiyorum kışın insan ister istemez kilo alıyo o yüzden ertelemek istemedim açıkçası...

Bir kere basarmissin tekrar yapabilirsin eminim! ama onemli olan kalici olmasi. Verdigin kilolari sonradan geri almak cok korkunc birsey. Bende suan 68 kiloyum. Boyum 176. 1 haftadir diyetteyim. Amacim 62 olmak :) Yaptigim diyetle aksam 6 dan sonra yemek yememeye calisiyorum. - yemiyorum. Bol su.. Ve spora da basladim. 1.5 - 2 saat kosup, bisiklet surup ve yuruyorum :) Sonuclar iyi gelmeye basladi.

Ayrica arkadaslar gercekten caniniz bisey cektiginde bol kalorili - diyetinizin disinda kalan - "1 kere yesem n'olur?" diye dusunmeyin.. YEMEYIN!! O bi baslangic. bir kere kacamak yapinca ipin ucu cogu zaman kaciyor. Yemediginizde ertesi sabah kendinizle gurur duyuyorsunuz =))

Herkese iyi sanslar :)

evet çok doğru söylemişsin gerçekten yemeyip yattığımızda o kaçamağı yapmadığımızda sabah uyanınca gurur duyuyorum bende :) şuan diyetym yine istanbula gttiğimde 90 kiloya çıkmıştım şu aralar baya iyi gdio diyetim.aman herkes dikkat etsin herşey kendi iyiliğimiz psikolojimiz içinyerimseniben

slm arkadaşım bir kere o yeme inadını yendıysen tekrar basarabılırsın bende 80 kıolyum.1 yıl önce doğum yaptım 100 kıloyu geçmısımdır belkıde.hastaneden cıktıgımda 87 kıloydum tabı kızımda 4 kılo.sorunlu bı hamılelıktı benımkı.o yuzden ne bulduysam yedım ıyıkıde yemışim.yoksa kızım erken ve zayıf dogucaktı.ama basardım 9 ayım bıle gectı ve zayıf olcak kızm 4 kılo dogdu.benım merak ettıgım sezeryanla dogum yaptım felaket gobek vvar sıkılastırıcı kullandım demıssın adını ögrenebılırmıyım.vereliniortak

seni okdr iyi anladımki.. cunku aynı seyı bende yaptım 76 dan 62 ye ındım bır ıkı sene kadarda kaldım snra yurtdısına cıkınca kendımı kaybettım:) tartımda yoktu bır ıkı derken 70 lere cıktım ama sanslısın cunku yapabılecegını bılıosun bır kere basarmıssın sakın yapamam dıye dusunme.. bnde aynı sekıldeyım once cok kzdım kendıme aptalmıyım bn nasıl boyle oldum yıne dıe ama kızmanın bı yararı yok.. guzel dusun yıne basarabılırsın anlattıgın seyde okadara onemlıkı kendı halını kafanda canlandırman çekiyosun ıste.. pozitif dusun gercekten cok etkısı oluyo bnde yenıden basarıorum basladım sanada bool sans

ben orta son sınıf öğrencisiyim. kilo problemim var. yaşım 14, boyum 1.75, kilom 68. mayıs ayında mezuniyet balom olduğu için acilen kilo vermek istiyorum. ama başaramıyorum. canım sürekli birşeyler yemek istiyor. spor salonuna kayıt olmak istedim ama derslerden başımı kaldıracak zamanım yok. bu sene sonunda sınava gireceğim. ders çalışırken sürekli abur cubur yiyorum. ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. bu kilolarla daha çok stres yapıyorum. kendimden nefret ediyorum. kendimle barışık olamıyorum ve yemek yeme konusunda kendimi engelleyemiyorum. bu konuda iradem çok zayıf. lütfen bana yardım edin. daha fazla kilo almak istemiyorum. =( :a015::sm_confused::teselli::eek:

canım istersek herşeyi başarırız bunu unutmayın bu kiloları nasıl aldıysak öğlede vereceğiz hiç sıkılmayın önemli olan istemek vede kararlı olmak bende senelerce bugün yarın diye ertelemiştim ama eişimle girdiğim bir idda benim kilo vermeme sebeb oldu iyiki o iddaya girmişim şimdi zayıfım şükürler olsun vermem gereken 4 kilom kaldı ama onuda verecem isteyince oluyor arkadaşlar kendinize güvenin biraz fazla birşey yiyince sakın pişmalık duymayın diete kaldığınız yerden devam edin yenilen şey 1 günde kilo yapmaz bunu unutmayın ama sakın isteklerinizi ertelemeyin ben eminim kkdakizayıflamk isteyen tüm bayanlar yaza zayıflarak girecez

ben buna pek inanmıyorum ama inşallah dediğiniz gibi olur =S:bbo:süprizzzzz:

slm arkadaşım bir kere o yeme inadını yendıysen tekrar basarabılırsın bende 80 kıolyum.1 yıl önce doğum yaptım 100 kıloyu geçmısımdır belkıde.hastaneden cıktıgımda 87 kıloydum tabı kızımda 4 kılo.sorunlu bı hamılelıktı benımkı.o yuzden ne bulduysam yedım ıyıkıde yemışim.yoksa kızım erken ve zayıf dogucaktı.ama basardım 9 ayım bıle gectı ve zayıf olcak kızm 4 kılo dogdu.benım merak ettıgım sezeryanla dogum yaptım felaket gobek vvar sıkılastırıcı kullandım demıssın adını ögrenebılırmıyım.vereliniortak

o krem niveanındı başında masaj başlığı var ve duştayken kullanılıyor. migros gbi yerlerde bulablrsin ben geçen gün eczende bile gördm.

bende tekrardan başladım diyete bu sefer biraz ağırdan gdior ama gidiyor sonuçta:eek:

ya arkadaslar bende bunu anlamıyorum o kadar zahmet cek o kadar kıloyu ver sonra yıne delı gıbı yeee
yazık valla

ya arkadaslar bende bunu anlamıyorum o kadar zahmet cek o kadar kıloyu ver sonra yıne delı gıbı yeee
yazık valla

Aynen. Diyet değil yaşam tarzınız olmalı bu. Lütfen kilolara dikkat o kadar emeğe dikkat kaydirigubbakcemile2

X