Nişan iş bilmeyenle yola çıkılırsa ne olur???

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

adilenihan

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2012
17
0
arkadaşlar merhaba..
çarşamba akşamı kendi ailemiz içinde bir nişan yapmayı düşünüyoruz Allah kısmet ederse.. ama can sıkıcı durumlar başladı benim için yüzümde boynumda onlarca noktacık cıktı 1 haftada.. benim ailem istanbulda, onunkiler hatayda ikimizde karsta görev yapıyoruz 1haftadır hatayda kendileri anne babamı alır gelirim dedi eyvallah, şurda kalmış 3 gün benim elimde nişan bohçalarını, sandıkları bi tarafa bırakın nişan yüzüğü bile yok :KK43: annesi maalesef önünü bile göremeyen bir kadın herşeyden bihaber, erkek de bilmez böyle şeyleri ben açtım konuyu 'canım ne zman geleceksin bak birsürü alışveriş işimiz olacak ne ara halledeceğiz bunları?' abimin hanımı da gelmek istiyor benimle haberin olsun dedim.(onun tarafından kimse olmayacak) işte ne lazım alınır falan dedi, bende saydım nişan elbisesi ayakkabı 1 takım elbise ayakkbı çanta terlik çamaşır kozmetik vs.. 'yaa selvi gelmesin bende çok para yok, yetmezse ayıp olmasın şimdi' dedi.. ne diyeceğimi şaşırdım. dün gece yola çıkmışlar ve aksaray tarafında yolda mahsur kalmışlar ne zaman gelecek de alışverişe çıkabilcek miyiz bilemiyorum.. annemle de bişey konusamıyorum istemiyorum yaman yerini aşağı vereyim
ben stresten mahvoldum
ne yapabilirlim
?

ahhhh canım bızımkıde hataylı.. mlesef ama onlar pek bılmıolr bohça flan sen yonlendıreceksın sahsen benımkını ben öle yapıorum.. sıkma canını be canm stres yapma uzulme sonra pışman olursun akısına bırak ..

oyy ki oyyyy, anne sağlıklı olsaydı gam yemicem canım kadın önünü dahi göremiyo :KK43:
o kadar çok olumsuzluk varki ama işte seviyorum seviyorum...
aslında cömerttir sağolsun beni hediyesiz bırakmamıştır ama bu nişan muhabbeti olunca artık ona angarya mı geliyo bilmiyorum çok umursamaz davranıyo:KK43:
sen sözlü yada nişanlımısın canım? senin durumlar nedir?

oyy ki oyyyy, anne sağlıklı olsaydı gam yemicem canım kadın önünü dahi göremiyo :KK43:
o kadar çok olumsuzluk varki ama işte seviyorum seviyorum...
aslında cömerttir sağolsun beni hediyesiz bırakmamıştır ama bu nişan muhabbeti olunca artık ona angarya mı geliyo bilmiyorum çok umursamaz davranıyo:KK43:
sen sözlü yada nişanlımısın canım? senin durumlar nedir?

ah canım bılıorıumyaaaa ... benımkıde öle ıste sen yonlendıreceksın..söz yapptık gecen yaz bu yazda temmuzda nısan ıns ben mesela suan aldırıorum ufak tefek yoksa annesi kötu nıyetınde de degılde bılmıo bısey ben yptırıorum.

ne yapalım canm işte herkes aynı olmuyor, bu adamları sevdiysek bunları görmemezlikten gelip akışına bırakmalıyız dediğin gibi, bu arada şükürler olsun dün bugün ikimiz çıkıp nişan alışverişlerimizi tamamladık :)
hayırlı uğurlu olur inşallah nişanın, şimdiden Allah tamamına erdirsin diyeyim...

saol canım hadı bakalım sennde hayırlı ugurlu olsun :) cok sevndım bıı problem olmadıgına aynen öle sewdıysek napalım katlanıcaz:KK1:

X