iş fikri konusunda tavsiyeniz gerekiyor

yelizs34

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2022
8
5
38
Arkadaşlar pandemi döneminde işimi kaybettim.Yaklaşık 2 senedir çalışmıyorum.Birikmiş biraz param var, sizce ne tür bir iş yapabilirim?
Ayrıca seyahat engelim yok, insan ilişkilerim iyi, iş bağlama, iş takip etme, yeni pazarlar bulma, iş planı yapma birçok konuda ortalamanın üzerindeyim denebilir. Bana bir önerisi olan var mı?Çok ihtiyacım var çünkü bir işe.

Yani ne yazık ki nasıl bir iş istersin diye bize sorulmuyor. Nasıl bir işte çalışabileceğiniz biraz eğitim durumunuza bağlı. Üniversite okudunuz mu ve daha önce hangi işlerde çalıştınız?

Arkadaşlar pandemi döneminde işimi kaybettim.Yaklaşık 2 senedir çalışmıyorum.Birikmiş biraz param var, sizce ne tür bir iş yapabilirim?
Ayrıca seyahat engelim yok, insan ilişkilerim iyi, iş bağlama, iş takip etme, yeni pazarlar bulma, iş planı yapma birçok konuda ortalamanın üzerindeyim denebilir. Bana bir önerisi olan var mı?Çok ihtiyacım var çünkü bir işe.
Merhaba alışverislio denilen bir sistem var market alışverişinizi yaparak ve memnuniyetinizi insanlara anlatarak onlarında üye olmasını sağlayarak çok rahat oturduğunuz yerden para kazana bilirsiniz yardımcı olmamı isterseniz mesaj atıp detaylarını anlatabilirim

X