İş İş... ve yeni işe girerken bi korku oluşur mu sizde de ?

seyrekyagmur

Başlangıç: 74 Hedef: 67
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2007
3.522
6.512
Selamlar Arkadaşlar

Evet sizde çekinir misiniz yeni iş başvurularında ve girişlerde yetememek yapamamak korkusu olur mu sizde de ?

Diğer konularıma bakanlar görebilirler bu iş yerimden şikayetlerimi. 5 Yıldır buradayım maaşım daha yeni 1250+agi ye çıkarıldı ( -ki gene az)

Ben 4 Yıllık işletme mezunuyum. Yaşım 25. Muhasebe, Çay, Garsonluk, Sekreterlik, Amelelik yaptığım bi işim var. Bu tavizlerin sebebi benden öncekilerin yapması ve benim lise stajda girmem yaş bakımından o zamanlar küçük oluşum mecbur oluşum diye özetlenebilir.
Yalnız, şuan joker eleman gibiyim herşeydeyim bazı örnekler vereyim -seyrekyağmur koltuktaki ceketimi as, -seyrekyağmur şunu arabamın bagajına götür.Ne kadar adilik değil mi ? Bunun haricinde çok rahatım istediğim gibi geliyorum istediğim gibi izin alıyorum buda bi yana. Önceleri müdürüm ve ben tektik muhasebe de daha çok iş düşüyordu
ve bana hep söz verildi sekreter alınır durumları iyi olunca bende tam muhasebeye geçerim diye.

Ne oldu biliyor musunuz ? Erkek alındı çoğu işleri o yapıyor atılganda iyi biri de onla sorunum yok ve maaşı 1500 TL bazı şeyleri ben öğrettiğim halde =)

ve yeni evliyim aşağıda göründüğü gibi. Mart ayı yıl dönümüm ve 14 günlük iznimle beraber tazminatımı alıp çıkmak planım. Nisan mayıs gibi hem biraz toplanırız.

Şimdi yavaş yavaş iş arayışım başlıyor ve ben şuan bu şirketten acayip soğudum muhasebeye az giriyorum çoğu sekreterlik ve amelikle geçiyor bu yüzden korkuyorum. zaten muhasebe çook aman aman yoğun değil gerisini yeni elemen yapıyor çoğu kez artık yeni bi şirkette muhasebe de zorlanır mıyım diye bu hekes de oluyor mu burası özgüvenimi azaltmış farkettim üzere kendimden çok çalmışım yoksun bırakmışım hep.

Sizde de böyle korkular sıkıntılar olur mu yeni iş arayışlarında, Malum borçlarda var 1 yıl boyunca
:26:

X