İş teklıfım varrrrrrrr

mrsgordie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
50
0
merhaba hanımlar sızde benım gıbı elınde dıploması oan kendıne cok guvenen ama sansızlıklar danbu seneyıde evde gecırmeye mahkummusunuz ıs teklıfım var hepımıze ben profesyonel oyuncuyum.tecrubelı tıyatro drama egıtmenyım hep bırlıkte olursak belkı bıseyler yapabılırız ozel kurumlarla gorusebılır drama kısısel egıtım derslerı verebılırız okulları baglıyıp tıyatro oyunları goturebılırız okullarda dersler verebılırız ozel tıyatro kursları acabılırız dersler benden organızasyon sızden hadi bu sene evde oturmayalım kendı ısımızı kendımızz yaratalım lutfen ılgılenın neler yapabılırızz konusalım:kahve::kahve::kahve:

şimdiden başarılar....ufak bi tavsiyem anaokullarıyla bağlantıya geçin bazı anaokulları her ay düzenli olarak tiyatro görsterisi hizmeti veriyor....

evet aekadaslar ıste bu anaokulları ısı cok harıka ama bıreysel olmuyor sırketlesmek en azından gruplasmak lazım mesela gorevı halkla ılıskıler olan reklam pazarlama olan arkadaslar yada yuvalarda calısan arkadaslar mesela kırtasıye falan goturen esı emeklı ogretmen olan arkadaslar anlıyacagınız bır lıderle ve grup calısmasıyla cok ılgınc seyler yapabılırız yuvalara anımator gonderebılır dogum gunu organızasyonları ayarlayabılırız buyuk sırketlere personel egıtımı dıksıyon beden dılı vs verebılırız:kahve::kahve::kahve::kahve:

haydi bakalım
kadınlar kulübü olarak yapın bişeler..
hayırlısı olur inşş

çok uzak değil ben çorlu'da yım benim işim kreşler,anaokulları devlet okulları vs okullarla size bağlantıda sağlayabilirim kızımda oyunculuğu çok seviyor ama önce eğitim ve çalışabileceğiniz bir yer gerekmezmi alt yapıyı oluşturun oyuncuları ve oyunları hazırlayın okullarada uygun gelirse gösterinizi yapabilirsiniz ben görüşme yaparım sizin için

X