İş yerinde sorunlar

bcgirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
2.266
2.521
Merhabalar 😊 iş yerinde birlikte aynı işi yürüttüğümüz hem cinsim olan bir arkadaşım var. Fakat her yaptığım işe müdahale etmekten ve beni kıskanmaktan, her olayıma dahil olmaktan kendini alıkoyamıyor. Mesela benim ilgilendiğim bir alan için ilgili departmandaki kişi ile sorunu görüşmeye gittiğimde ben de dinleyim neymiş problem dedi. Burada tabi gelebilir ne olduğunu anlamak için fakat sorun için hemen hızlıca yerine gidip ben de bakıyorum şimdi bu konuya, olmuyor, sen denedin mi, şu alanda problem var vs gibi sürekli ardı ardına sorular sorması beni sıkıyor artık. Zaten benim ilgilendiğim bir şeydi. Öncesinde yakındık ya da bana yakın göründü ama bu haraketleri çok fazla. Mesela adıma hitaben müşteriden mail geldiğinde, maillere dönüş çok fazla oluyor diyor. O yüzden geri dönme bu maile dediği oldu. İlgili departmandaki arkadaşların yanına gitsem noldu toplantı mı oldu diyor. Bu konuyu kendi üstümdeki kıdemli kişiyle konuştum he hı de zaten onun tavırları bu şekilde de geç dedi. Boşvermeyi öğren birazda dedi hatta. Açıkcası aşırı bunalmış durumdayım kızlar ne yapmam gerekiyor? Bana bir yardım edin. Artık kendimi sürekli bu kıza ve yaptığım hareketlere sinir olarak buluyorum. Çok sinirleniyorum onun bu tavırlarına ama belli etmiyorum güya samimiyet var diye. Bu ekonomide iş değiştirmek istemiyordum fakat artık düşünüyorum.

Bnde de vardı öyle bir manyak şuan tek kelime konuşmuyorum kavga ettim çekemem ömür torpusu

Yani panpa var boyle her seye burnunu sokan tipler... bunun icin is degistirmek olmaz. Baska derdin yoksa yapacagin sey bu kizi terslemek. Bir daha oyle konusursa cek kenara gel bir dakika konusalim de, kactir bu sekilde yapiyorsun benim isime burnunu sokuyosun, rahatsiz oluyorum. Calisirken bana mudahele etme istemiyorum de net sekilde. Uzaklasir gider.

X