İŞE BİSİKLETLE GİTMEK VE GELMEK İSTİYORUM ARKADAŞ ARANIYOR :)

esraas

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
1.678
3.970
32
EVET ARKADAŞLAR KONU BAŞLIĞINDANDA ANLAŞILDIĞI GİBİ İŞE BİSİKLETLE GİDİP GELMEK İSTİYORUM GİDİP GELDİĞİM YER ÜMRANİYE CADDEBOSTAN TRAFİKTEN BIKANLAR ZAYIFLAMAK İÇİN BİREBİR SABAH AKŞAM BİSİKLETE BİNEREK YEMENİZDENDE KISMADAN AYDA 3 KİLO BİDE DİKKAT ETİĞİNİZİ DÜŞÜNÜN SONUÇ Bİ HARİKA İLK ZQAMANLAR BELKİ BİRAZ ZORLANICAZ AMA EN SONUNDA SEVDİĞİMİZ EN İYİ ŞEY OLUCAK YAĞMUR ÇAMUR BZİ DURDURMALI Kİ GÖRÜYORUM HER GÜN NELERİNİ GİDİP GELEN ÇOĞU İNSANA TANIK OLUYORUM . BİZ NEDEN YAPAMIYALIM .

Umraniye buna hazir mi acaba?
Yoldaki kamyonlarin tirlarin bile arabalari taciz ettigi yollarda bisikletli kadinlar cok ilginc gelecektir kesin.

Is cikisi daha bisiklet yolu olan yerlerde bisiklet kullansaniz can guvenliginiz bence daha cok saglanir.

evet haklısınız biraz uzak ama şöle ki kestirme yollarla 1 saat sürüyor .

taciz edilme nokasında şöle ki arkadaşım gitti geldi ve direk yollardan gittiği için hiç öle tacize falan rastlamadı . hem bu kadar korkarak yaşıyamız hepsinin üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum. dünya bizimde dünyamız ama

evet haklısınız biraz uzak ama şöle ki kestirme yollarla 1 saat sürüyor .

taciz edilme nokasında şöle ki arkadaşım gitti geldi ve direk yollardan gittiği için hiç öle tacize falan rastlamadı . hem bu kadar korkarak yaşıyamız hepsinin üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum. dünya bizimde dünyamız ama
Superrrr uygulayabilene helal olsun.

Benimde bisiklet var ama km olarak yapiyrm ben bir yuruyus bir bisiklet boluyrm gunlere 10 gun oldu sayilir 2 kg verdm

kesinlikle en iyisi ya . bi ara işe yürüyerek gidip geliyordum sadece hiç bişey yapmadan bir ayda 5 kilo falan vermiştim

X