IŞİD 19 Ezidi kadını cinsel ilişkiye girmedikleri için yakarak öldürdü

Hayyal

Doruk♥
Pro Üye
4 Temmuz 2008
5.766
14.784
IŞİD 19 Ezidi kadını cinsel ilişkiye girmedikleri için yakarak öldürdü
575838bd6ce4362168556a98.jpg

IŞİD militanlarının Musul'da 19 Ezidi kadını, militanlarla cinsel ilişkiye girmeyi reddettikleri için bir kafesin içinde canlı canlı yaktığı ortaya çıktı.

Korkunç olay görgü tanıklarının yerel haber ajanslarına konuşmasıyla ortaya çıktı. Seks kölesi olarak satılan 19 Ezidi kadın militanlarla ilişkiye girmeyi kabul etmedi. Bunun üzerine bir kafese koyulan kadınlar yüzlerce kişinin gözleri önünde canlı canlı yakılarak katledildi.
IŞİD'in elinde BM raporlarına göre yaklaşık 3500 Ezidi kadın ve çocuk esir bulunuyor. Örgüt, özellikle Ezidi çocukları eğiterek canlı bomba olmaya zorluyor.

http://www.cnnturk.com/dunya/isid-19-ezidi-kadini-cinsel-iliskiye-girmedikleri-icin-yakarak-oldurdu

Onlarla birlikte olacaklarına ölüm daha kutsaldır
Vahşi barbarlar sürüsü
Bütün dünya bu görüntülerden sorumludur
Özellikle bunlara destek olanlar

Ben haberin dogruluguna inanmiyorum. Hayir isidi korudugumdan degil. Tecavuz etmek varken yakip yokedeceklerini sanmam bu pisliklerin.

Bence de tecavüz etme sanslari???? Varken bunu yapacaklarini sanmıyorum. Dünya çok kötü çünkü dünyaya hakim olanlar kötü. Allah yardımcımız olsun. O kadınlardan biri biz de olabilirdik :KK43:

Bunlarin amaci dunyaya vahset gostermek 3500 ezidi kadin ve cocuk bulunuyor ellerinde rakama bakin bilmedigimiz daha ne iskenceler yapiliyordur onlara

Suriye halki Esad'a karsi ayaklanmasaydi. Bu isid belasi böyle güc kazanirmiydi. Yani sorun neydi? Niye ayaklandilar.?
Getirdi koydu uazklardan bir ülke bunlari bence. Bizimkiler de halka gaz verdi gibi geliyor.

X