Gelinlik Modelleri ışıltı gelinlik- fikirlerinize ihtiyacım var

mavimavimelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2013
102
9
kızlar and çarşı da ışıltı gelinlik hakkında fikri olan varsa yardımcı olabilir mi acaba ? gayet sıcak kanlı insanlar gördüğüm kadarıyla ama nasıl diktikleri önemli memnun kalan yada kalmayan...yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Ben size özel yazamıyorum sadece şunu söyleyim eğer ne istedğinizi anlatabildiyseniz içiniz rahat olsun aklınızda soru işareti kalmasın ben sedat abi başta olmak üzere bütün çalışanlarından gelinliğim bitene kadar büyük ilgi gördüm o yüzden de çok mutlu oldum inşallah her şey gönlünüzce olur hoşçakalın

Ben size özel yazamıyorum sadece şunu söyleyim eğer ne istedğinizi anlatabildiyseniz içiniz rahat olsun aklınızda soru işareti kalmasın ben sedat abi başta olmak üzere bütün çalışanlarından gelinliğim bitene kadar büyük ilgi gördüm o yüzden de çok mutlu oldum inşallah her şey gönlünüzce olur hoşçakalın
teşekür ederim bilgilendirdiğiniz için.anlattığımı düşünüyorum ama umarım iyi şeyler çıkar ortaya. dönüş yaptığıız için çok sağolun.

Arkadasa kesinlikle katiliyorum. KESINLIKLE UZAK DURUN!! Eger hayatinizin en ozel gunlerinden biri olan dugun gununuzu mahvetmek istemiyorsaniz tabi. Maalesef ben gelinligimi oradan almis oldum. Sahibi Sedat Bey (Bey kelimesini bile haketmiyor) cenebaz, yalaka bir adam. Bize cok kaliteli bir sey yapacagina soz verdi ama sonuc tam bir fiyasko oldu.

Ben Ankara disinda evlendim. Annem gelinligin son bitmis halini alip bana getirdi. Gelinlik geldiginde ve denedigimde -ki dugunden bir gun onceydi- kuyruk kisminin yirtik oldugunu, popo kisminda bariz bir aciklik oldugunu farkedip soka girdik resmen. Saka mi bu? Askilar esit kalinlikta yapilmamisti, onun haricinde askilardan birinde dantel yogunlugu az birinde coktu, arka kismini dugmeli istemis olmamiza ragmen baglamali yapmislar kendi kafalarina gore ve inanir misiniz baglayabilecegimiz bir kurdele dahi vermemisler. Yani pes diorum..

Iscilikleri de gercekten cok kotuydu.. Fransiz danteli kullaniyorum diye yerlere goklere sigdiramadigi dantelleri gayet OZENSIZce dikmislerdi, dikisler cok kaba ve KALITESIZdi sanki terzileri hayatinda ilk defa bir sey dikiyormus gibi. Annemle nikahtan bir gun once sabaha kadar gelinligi tamir etmekle ugrastik. Tabiki elma buyuklugunde bos ve yirtik birakilmis kuyruk kismindan baslayarak. Allah kimseyi boyle bir yerle karsilastirmasin. Cok yazik.

Bizle gercekten ilgilenecekler ve fiyati cok uygun diye burayi secmis olduk MAALESEF. Eminim fiyati uygun olup da cok daha iyi is cikaran yerler vardir. Ya da bu kadar parayi zaten gozden cikariyorsaniz biraz daha verip kesinlikle kaliteli bi yer bulmanizi oneririm. Sonucta buraya da ne kadar fiyati gorece uygunmus gibi gorunse de verilen para az degil. Bu sefillige degmez.

Kendi tecrübemi aktarmak istedim. Umarim isinize yarar. Gelinlik cok hassas bir konu. O yuzden gelinlikci secimine dikkat etmek lazim. Ankara'da cok daha iyi yerler varken buranin yagli balli yalan sozlerine aldanmayin.

Selamlar

X