İsim konusunda(anketli)yardımcı olursanız sevinirim

İsim konusunda yardımcı olursanız sevinirim

• Ankete Katılan
    294
  • Anket Kapalı .
Yaaa su an sizden cesaret aldım eşimin fikri de önemli .Bu isme sıcak bakar mı bilmiyorum .Pek emin değilim 🙂🙂Ada ismini istiyor eşim .İki isim hiç dusunmedik ama bugün acaba iki isim mi koysak dedik .Ada isminin yanına bir isim .Mavi Ada sanki tamlama gibi mi oluyor ?Ada Mavi çok mu zorlama bilemedim .🙂🙂Siz ne düşünüyorsunuz ?Yağmur Ada hoşumuza gitmisti ..
Ece mavi , ada mavi , inci mavi yani ne koyulursa kulaga cok hoş geliyor. Ada cok bilindik ama cok güzel tabii tercih meselesi Işıl mavi de gızel yani ne koyulursa önüne güzel oluyor. İki isim koyma konusunda tereddüt etmeyin bence baba ile ortak karar önemli tabi bence bir liste yapın arasından baba seçsin 🤗

Daha karar veremediniz mi?Ben de seçeneklerimi baya değiştirdim ama artık bu isimlerin arasından secicem ona kararlıyım .En son çok kararsız iseniz kura yontemine gidin .İsmi ne çıkarsa değiştirmeyeceginize dair söz verin ve kura cekin .

Sizin bir konunuz daha var .Nisan ayında 2 ay sonra kızım olacak diye bir konu acmissiniz. Şimdi gördüm .Hamileliğiniz ortalama kaç ay sürüyor acabaaa??????İlginç geldi .

kendimi zorlamak adına koyduğum sınır süre idi, merak etmeyin doğurmadım daha
Dikkatli okursanız mesajım merak içermiyor ..Sadece konu fake gibi duruyor .. Ben bu konuya çok mesaj yazdığım için ayrıca Nisan da açtığınız konuyu görünce 2 ay sonra doğum yapacağım yazmışsınız .Şu an Eylül ayındayız hâlâ isim arıyorsunuz .O zaman 2 aya kadar ismi kesin koymak istiyorum gibi bir şey yazilabilirdi.Tabi istediğinizi yazarsiniz ama konu fake gibi oluyor o zaman dediğim gibi.

Dikkatli okursanız mesajım merak içermiyor ..Sadece konu fake gibi duruyor .. Ben bu konuya çok mesaj yazdığım için ayrıca Nisan da açtığınız konuyu görünce 2 ay sonra doğum yapacağım yazmışsınız .Şu an Eylül ayındayız hâlâ isim arıyorsunuz .O zaman 2 aya kadar ismi kesin koymak istiyorum gibi bir şey yazilabilirdi.Tabi istediğinizi yazarsiniz ama konu fake gibi oluyor o zaman dediğim gibi.
Evet dediğiniz gibi öyle uygun görmüşüm o şekilde yazmışım ayrıca ben de sizin mesajlarınıza sizden çok daha fazla uzun mesajlar cevaplar yazdım konu ya da hesabım fake olsa sizce bu mümkün mü

Merhaba bebeğiniz doğdumu ismi netleşti mi bilmiyorum bence ipek ismi güzel :) Tek isim olsun bence..Şöyleki aileniz ipek demiş öneri olarak eğer ipek koysanız yanında da istediğiniz başka bi isim bu sefer onlar ipek dicecek siz diğer ismi öylede hiç iyi hissetmeyeceksiniz..ben çift isim koydum pişmanım :KK43: herkes kafasına göre söylüyor çünkü.. evde sürekli seslenin boş odada bağırın.Nil kızım hadi kalk :) İpek hadi geç kaldık :) Nehir nerdesin ?? hangi isimde bebeğinizde tepki verecek onu da deneyin :)

Ben şimdiki aklım olsa az kullanılan biraz uzun bi isim tercih ederdim tek isim ..

Merhaba bebeğiniz doğdumu ismi netleşti mi bilmiyorum bence ipek ismi güzel :) Tek isim olsun bence..Şöyleki aileniz ipek demiş öneri olarak eğer ipek koysanız yanında da istediğiniz başka bi isim bu sefer onlar ipek dicecek siz diğer ismi öylede hiç iyi hissetmeyeceksiniz..ben çift isim koydum pişmanım :KK43: herkes kafasına göre söylüyor çünkü.. evde sürekli seslenin boş odada bağırın.Nil kızım hadi kalk :) İpek hadi geç kaldık :) Nehir nerdesin ?? hangi isimde bebeğinizde tepki verecek onu da deneyin :)
Ben şimdiki aklım olsa az kullanılan biraz uzun bi isim tercih ederdim tek isim ..

Merhabalar öncelikle zaman ayırıp yazdığınız yorum için çok teşekkür ederim size özelden bir mesaj yazdım okursanız sevinirim

X