İşin içinden çıkamıyorum

Prensesperisaniyor

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2021
18
1
Fazla düşünüp taşınmadan bir evlilik yaptım bir de yaş geciyor kaygısıyla bir çocuk.Cok mutsuzum çünkü eşimle hiçbir konuda anlaşamıyoruz siyah ve beyaz kadar zıt renkleriz.Zaten fazla düşünülmeden yapılan bir evlilikti üstüne hemen çocuk derken birbirimizi duygusal ve fiziksel tanımak için pek zamanımız olmadı.1 yaşında oğlumuz var eşimin benim değer verdiğim her şeyi değersiz ve önemsiz görmesi çok canımı sıkıyor beni sürekli her konuda suçluyor ben de onun çok tembel ve pis olmasından şikayetçiyim çalışıyor 10 günde 2 gün izne eve gelir 1 yıldır durum böyle bebek ve benim en ihtiyacımız olduğu anda bu görev işi çıktı erkek gibi her işe ben koşuyorum evli miyim yoksa bekar miyim fark yok.Esim eve gelir 2 gün onda da kavga ederiz çocukla bari 2 gün ilgilen derim asla oralı olmaz çocuğu 1 saat emanet etsem mutlaka ya düşürür ya başka bir şey çünkü o sırada ya TV izler ya telefonla uğraşır.Pisliginden bahsetmek istemiyorum çok kirli de olsa bir kıyafeti ısrarla giyer yemeğe yardım etmiş olur ortalığı mahveder tuvaleti banyoyu leş eder çıkar kıyafetleri donları ayagindan çıkmış sekliyle odada yerdedir bir cekmeceden bir şey mi alıyor çekmeceyi kapatmaz bebek yetmez gibi dökülecek her şeyi bebeğimden daha çok döker saçar 50 kere derim bunu sen yaptın temizle ben ne yapmışım ki der kafayı yedirir.Asil önemli konuysa cinsel yaşamımiz felaket derecede kötü ben de hiç ama hiç istek yoko kadar yok ki bıraksa 50 yıl evli kalsak ancak 5-10 kez isterim o kadar kötü durumdayım onu seviyorum ama beni hiç dinlememesi yardımcı olmaması yanımda olmaması kalbimi kırıyor ve ev, iş, bebek derken çok yoruluyorum belki de bundan bu isteksizlik bilmiyorum zaten 10 günde 1 geliyor onda da 1 defa yapıyoruz bazen de 1 ay yapmıyoruz çünkü yorgunluktan canım çıkmış olarak yatağa giriyorum üstelik vajinal bir sikintimda var malesef ya onunkinde problem ya benimkinde zerre kadar zevk almıyorum o da zevk almıyor anlıyorum bu yüzden sürekli anal ilişki için ısrar ediyor elinden zor kurtuluyorum ama dün gece epey ileri gitti canımı çok yaktı çok üzüldüm çok ağladım kendimi çok değersiz hissettim ne yapacağımı şaşırdım artık bir diyorum ki haklı adam zevk almıyor ön taraf o kadar geniş ki sanki dipsiz kuyu evlenmeden önce hiç ilişkim olmadi ve normal doğumda yapmadım ama öyle geniski bu genişlik beni çok üzüyor belki esiminki küçüktür bilemiyorum ama bana pek küçükmus gibi gelmiyor bir yandan da diyorum sevseydi yetinmeyi bilirdi bana böyle hisler yasatmazdi özür diliyor her seferinde ama gece olunca adamin birden aklı gidiyor bekliyorum bir daha yapmaz diyerek ama bu evlilik böyle nereye gidecek muallaktayim.Nasil laf dinler bu erkekler neden anal ilişki bu kadar cazip gelir hepsi mi böyle bir benimki mi keşke tüm anlaşmazlıklarımıza bir çözüm bulabilsem😪😪😔

Son düzenleme:
ama dün gece epey ileri gitti canımı çok yaktı çok üzüldüm çok ağladım kendimi çok değersiz hissettim ne yapacağımı şaşırdım

Tecavuze ugrayip, uzerine cozum bulmaya calisan tarafsiniz; farkinda misiniz?

34 yaşındayım fazla düşünüp taşınmadan bir evlilik yaptım bir de yaş geciyor kaygısıyla bir çocuk.Cok mutsuzum çünkü eşimle hiçbir konuda anlaşamıyoruz siyah ve beyaz kadar zıt renkleriz.Zaten fazla düşünülmeden yapılan bir evlilikti üstüne hemen çocuk derken birbirimizi duygusal ve fiziksel tanımak için pek zamanımız olmadı.2 yıl oldu evleneli 1 yaşında oğlumuz var eşimin benim değer verdiğim her şeyi değersiz ve önemsiz görmesi çok canımı sıkıyor beni sürekli kararsız olmak ve sinirlilik ve titizlik ile suçluyor ben de onun çok tembel ve pis olmasından şikayetçiyim kendisi asker ben de çalışıyorum 10 günde 2 gün izne eve gelir 1 yıldır durum böyle bebek ve benim en ihtiyacımız olduğu anda bu görev işi çıktı erkek gibi her işe ben koşuyorum evli miyim yoksa bekar miyim fark yok.Esim eve gelir 2 gün onda da kavga ederiz çocukla bari 2 gün ilgilen derim asla oralı olmaz çocuğu 1 saat emanet etsem mutlaka ya düşürür ya başka bir şey çünkü o sırada ya TV izler ya telefonla uğraşır.Pisliginden bahsetmek istemiyorum çok kirli de olsa bir kıyafeti ısrarla giyer yemeğe yardım etmiş olur ortalığı mahveder tuvaleti banyoyu leş eder çıkar kıyafetleri donları ayagindan çıkmış sekliyle odada yerdedir bir cekmeceden bir şey mi alıyor çekmeceyi kapatmaz 110 kilo kendisi koltukların anasını ağlatır açarak kullarak yıpratır bebek yetmez gibi dökülecek her şeyi bebeğimden daha çok döker saçar 50 kere derim bunu sen yaptın temizle ben ne yapmışım ki der kafayı yedirir.Asil önemli konuysa cinsel yaşamımiz felaket derecede kötü ben de hiç ama hiç istek yoko kadar yok ki bıraksa 50 yıl evli kalsak ancak 5-10 kez isterim o kadar kötü durumdayım onu seviyorum ama beni hiç dinlememesi yardımcı olmaması yanımda olmaması kalbimi kırıyor ve ev, iş, bebek derken çok yoruluyorum belki de bundan bu isteksizlik bilmiyorum zaten 10 günde 1 geliyor onda da 1 defa yapıyoruz bazen de 1 ay yapmıyoruz çünkü yorgunluktan canım çıkmış olarak yatağa giriyorum üstelik vajinal bir sikintimda var malesef ya onunkinde problem ya benimkinde zerre kadar zevk almıyorum o da zevk almıyor anlıyorum bu yüzden sürekli anal ilişki için ısrar ediyor elinden zor kurtuluyorum ama dün gece epey ileri gitti canımı çok yaktı çok üzüldüm çok ağladım kendimi çok değersiz hissettim ne yapacağımı şaşırdım artık bir diyorum ki haklı adam zevk almıyor ön taraf o kadar geniş ki sanki dipsiz kuyu evlenmeden önce hiç ilişkim olmadi ve normal doğumda yapmadım ama öyle geniski bu genişlik beni çok üzüyor belki esiminki küçüktür bilemiyorum ama bana pek küçükmus gibi gelmiyor bir yandan da diyorum sevseydi yetinmeyi bilirdi bana böyle hisler yasatmazdi özür diliyor her seferinde ama gece olunca adamin birden aklı gidiyor bekliyorum bir daha yapmaz diyerek ama bu evlilik böyle nereye gidecek muallaktayim.Nasil laf dinler bu erkekler neden anal ilişki bu kadar cazip gelir hepsi mi böyle bir benimki mi keşke tüm anlaşmazlıklarımıza bir çözüm bulabilsem😪😪😔
Düşünmeden çocuk yapmışsınız bari bu saatten sonra çocuğunuzu düşünüp kurtulun bu embesilden.

seviyor olsanız bu kadar her şeyinden rahatsız olur musunuz sizce?

bir de geniş olduğuna nasıl kanaat getirdiniz?

Sanırım bebeğim için endişeleniyorum daha çok küçük boşanmak onu nasıl etkiler korkuyorum eşim ve benim ailem komşu evler geleceği öngöremiyorum korkuyorum yanlış bir şey yapmaktan😔
şu an evli gibi misiniz allah aşkına? zaten sürekli uzaktasınız, eve gelince de huzur yok. çocuk için bu daha mı sağlıklı?

Sanırım bebeğim için endişeleniyorum daha çok küçük boşanmak onu nasıl etkiler korkuyorum eşim ve benim ailem komşu evler geleceği öngöremiyorum korkuyorum yanlış bir şey yapmaktan😔
Bu magara adami bebeginize ne verebilir? Bir saat bakiyor dusuruyor diyorsunuz?

Bu magara adami bebeginize ne verebilir? Bir saat bakiyor dusuruyor diyorsunuz?
Bilmiyorum hep bir düzelme umuduyla bekliyorum ama gitgide kırılmaya başladım çok yorgun ve gerçekten güçsüzüm böyle bir ilişkiye gore beklentimi fazla tuttum galiba hayal kırıklıklarim çok fazla beni sevmiyor düşüncesini kabul etmek bilemiyorum kafam çok karışık çok derin bir üzüntü içindeyim çırpındıkça batiyorum çıkmak için bile güç hissedemiyorum fiziksel olarak yaşadığım olumsuzlukları vücudumda ciddi ağrılar olarak hissetmeye de basladim 😔

Keşke düşünmeden dünyaya getirmekten bu kadar korksaydınız. Çocukları olumsuz etkileyen ayrılan ebeveynler değil, mutsuz ev ortamı ve kaostur. Çocuğunuz böyle birini örnek alması mı daha sağlıklı olacak?

Bence siz hayatınızla ilgili en önemli konularda bile doğru kararlar alamıyorsunuz gibi gözüküyor, imkanınız varsa profesyonel destek alın yoksa da, fikirlerine saygı duyduğunuz bir aile yakınından tavsiye isteyin, buradan olacak şey değil.

Bilmiyorum hep bir düzelme umuduyla bekliyorum ama gitgide kırılmaya başladım çok yorgun ve gerçekten güçsüzüm böyle bir ilişkiye gore beklentimi fazla tuttum galiba hayal kırıklıklarim çok fazla beni sevmiyor düşüncesini kabul etmek bilemiyorum kafam çok karışık çok derin bir üzüntü içindeyim çırpındıkça batiyorum çıkmak için bile güç hissedemiyorum fiziksel olarak yaşadığım olumsuzlukları vücudumda ciddi ağrılar olarak hissetmeye de basladim 😔
Olay adamin sizi sevmemesi degil, sizin boyle bir adamdan sevgi dilenmeniz. Sorun sizde değil onda yani . Psikolojik destek almalısınız. Yazık o yavruya

Haklı olduğunuz çokça yön var ama gerçekten siz de bir rahat vermiyor gibisiniz. 10 günde 1 geliyor adam eve yok kanepeyi açtı eskitti yemek döktü… gelesi gelmez o insanın eve gerçekten. Neden bu kadar takıntı?

Anal vs net şekilde reddedin. Zorla yaparsa boşayın net yani.

Kendinizi değersiz hissettiyor size böyle bir evliliğe devam etmek ne kadar doğru ya boşanın yada size değer versin , anlaşarak ya da boşanarak çözülmesi gereken bir probleminiz var .

X