İşleri genelde ters giden yıldızı düşük birisine şansının açılması için hangi duaları önerirsiniz?

Giz05

Guru
Pro Üye
1 Ağustos 2012
453
155
Hanımlar merhaba, aslında böyle dememek lazım kendini gerçekleştiren bir kehanet gibi oluyor ama, ben kendimi bildim bileli yıldızı pek yüksek bir insan olmadım. Cok şanslı cok mutlu dönemlerim ara ara oldu cok sukur. ama sonra hep dibe battım. Ama benim esas danışacağım şey son zamanlarda beni bunaltan yaşadıklarım.
1) Bir mağazanın bi ürününü alan 1000 kişiden 9999'u cok memnunsa eğer, o 1 kişi olan bana bozuk ürün gelir aylarca uğraşırım.
2) Uğraşmadan kendimi parçalamadan çok kolay bi işim bile hallolmaz, en basitinden ekmek almaya gidecek olsam en sakin yere gitsem kuyruk olur ekmek biter bir şey olur.
3) Sorunsuz neredeyse market alışverişim bile olmaz, cok meşhur yerlerden alısveris iadelerim bile ben aramadan hallolmaz.
4) İş yerinde kimse işini erkenden bitirmez ben işimi garantiye almak icin erkenden bitirir patrona mail atarım ama, mailim kara delikte kaybolur azarı ben yerim.
5) hastaneye muayene randevumu aylar önce alırım gittiğim gün hep problem cıkar beni baska gune atarlar o gun giderim baska gune.( bu da farklı hastanelerde birden cok basıma geldi)
6)cüsseli bi insan olmama rağmen sıram hep kaynar artık itiraz etmeye üşeniyorum görünmez gibiyim.
7) güzellikle alakalı şeylere cok heveslenirim aylarca araştırmadan hiç bi işlem yaptırmam, bi heves yaptırırm onda da hep boyumun ölçüsünü alırım daha da çirkinleşirim

daha cok böyle sinir eden şey sayarım ama sizleri sıkmak istemem.

Besmelesiz hiç bi işe başlamam. son zamanlarda "ya rafi" esmasını cekiyorum bol bol İnşallah tesirini kısa zamanda hissederim :KK43:

yani bu kadarı negatiflik mi algıda seçicilik midir yoksa yıldız düşüklüğünden mi bilmiyorum ama öneriniz olan her şeye çoooook ihtiyacım var.

Ya rafi ya ya muizz bunlar yıldız düşüklügü için esmaül hüsnalar ve bu sitede bi koju var yıldız düşüklügü için dualar diye onu bulursam eger atıyım

Eskiden böyleydim. Bahsettiginiz kadar olmasa da.
Sonra ne degisti bilmiyorum.

Namaza dikkat edin, şartlarına uygun kılın.
Allah'a tam teslim olun.
Niyetinizi, önünüzün açılması ile hayırlı 2 dünya hayatı için alarak Fetih Suresi okuyun.
Kur'an'dan hic ayrılmayın, her gün 2 sayfa okumaya çalışın, okuyamazsaniz bile haftada 1 veya 2 kere diye kendinize süre ayarlayın. 💕
Sadaka verme alışkanlığı yoksa oluşturun, bir kaseye her gün 1 lira, olmazsa haftada birkac kere bozuk para atarak ayırın, birikince tümletip bildiğiniz bir ihtiyaç sahibi varsa ona ulaştırın, yoksa tümletmeden derneğe, vakıfa bir yere bağış yapın ❣️

🌷 Hastanede engel çıkması da kuyrukta ekmeğin bitmesi de Allah'tandır, bir hikmettendir deyin, duruma severek razi olun 💚 Ben artık böyle yapıyorum. Orada geçirilen zaman veya tecrübe, ya sizi olgunlastirmak icin veya da Allah sizi, başkalarının bir işine yardımda kullanmış oluyor, sevap elde ediyorsunuz 💞

X