İsmail Hacıoğlu, Vildan Atasever'i Çabuk Unuttu

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.894
30.035
60
ismail-hacioglu-vildan-atasever-i-cabuk-unuttu-7668960_x_4598_300.jpg


İsmail Hacıoğlu, 4 buçuk yıl evli kaldığı Vildan Atasever'i maziye gömdü. Ünlü oyuncu, boşandıktan 7 ay sonra gönlünü Duygu isimli bir dansçıya kaptırdı.
GÖNLÜNÜ BAŞKA GÜZELE KAPTIRDI
Güzel oyuncu Vildan Atasever ile İsmail Hacıoğlu, ocak ayının sonunda sürpriz bir şekilde boşanmıştı. 4 buçuk yıllık evliliklerini gözlerden uzak yaşayan ünlü çiftin ayrılığı da sessiz oldu. Vildan Atasever'den 'şiddetli geçimsizlik' nedeniyle boşanan İsmail Hacıoğlu, ayrılığın üzerinden 7 ay geçmişken gönlünü başka bir güzele kaptırdı.
DATÇA'DA ROMANTİK TATİLÜnlü oyuncu, 1 ay önce bir gece kulübünde dansçılık yapan Duygu Kaya Kumarki ile aşk yaşamaya başladı. İkili, birkaç hafta İsmail Hacıoğlu'nun Vildan Atasever'le evliyken yaşadığı Datça'daki evinde tatil yaptı. Sarışın güzel, tatilde çekilen fotoğrafları da sosyal medyada paylaşarak aşkını ilan etti. Bu arada ünlü oyuncu, sevgilisinin dansçılık yapmasına da karşı çıktı. Duygu Kaya Kumarki de geçtiğimiz hafta gece kulübündeki işinden ayrıldı.DANSÇILIĞA VEDA ETTİ!Uzun zamandır Gayrettepe'deki Masquerade isimli gece kulübünde dansçı olarak çalışan Duygu Kaya Kumarki, İsmail Hacıoğlu ile aşk yaşamaya başladıktan sonra dansçılığı bıraktı. Sevgilisinin isteğiyle çok sevdiği işine veda eden Kaya, geçtiğimiz günlerde ise dansçılık döneminde çekilen bir fotoğrafını Instagram'da paylaştı. Duygu Kaya Kumarki, "O günleri çok özledim." notu düştü.
haberler.com
 
Alla alla ne vakit boşanmışlar ki :KK14:
 
X