Sivilceli Ciltler İsotrexini nasıl kullanıyorsunuz?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bendede tek tük çıkıyo doktor bu ilacı verdi bana. ama bi gün bigün sürme dedi. ve dışarı çıkarken yağsız güneş kremi sür yüzüne dedi, yağlı güneş kremi sivilce yapıyomuş.
ben gece yatmadan önce temizlediğim cildime sürüyom sabah uyanınca yıkıyorum. bana iyi geldi. ha bide doktor 1-2 ay kullanıp kenara atma. 1 sene kullan dedi.

bende kullanıyorum ama yüzüm pul pul oldu yaa soyuluyo her taraf bide cok kurudu.

slm kizlar

bu ilac benim yuzumu asiri derecede kuruttu resmen pul pul oldu eski halinden cok daha kotu bu normal mi acaba sizde de boyle bi sey oldu mu?

evet normal canım benimde ilk aylar öyleydi istersen bepahntnele nemlendir .bu görüntüden ne kadar nefret ettigini cok iyi anlıyorum ama sabır sabır sabır

yesa cım dikkat edersen lekeler önce kırmızı oluyor sonra pembelesiyor ve zamanla yok oluyor önemli olan kahverengi olmaması o zaman kalıcı oluyor ama pembelikler yavas yavas gecio

canım ya masallah pek guzel olmus yuzun

yanı ben devam edeyım mı bugun bırakma kararı almıstım bana ıyı gelmıyor dıye sadece ımex devam edecektım ama sen de oyle yazınca resmen pul pul dokuluyor yuzum kupkuru

hatta resımde koyayım canım pek net degıl ama

ne yapayım ben sımdıı :gitme: mafoldumben

ben iki yıl önce aşırı sivilceli bir dönem geçirmiştim. hatta dönem değil sanki ergenliğe o yıllar girmiş gibiydim. doktorum bu ilacı ve cleocin t vermişti. cleocin t çok fazla bir etki gösterdiğine inanmıyorum çünkü çok uzun yıllar kullandım. hatta sadece tonik olarak kullanıyordum.
ama isoterexin için aynı şeyi söyliyemicem. o yaz herkes çok şaşırmıştı.
her gece yatarken sürüyordum. keyfime göre bazen sadece sivilceli yere bazen her yere sürüyordum. çünkü cildimde sivilce yeri olmasa da elim ile sıktığım herhangi bir yerden bile irinin çıktığına çok şahit olmuştum.
çok şükür bu ilaç sayesinde ne lekelerim kaldı ne sivilcelerim. ilk tüp bitmeden( kiii bol bol sürüyordum)
kurtuldum sivilcelerden. siayh noktalrı bile geçiriyordu.
tek sevmediğim kısmı sabah yüzümden arındırması zor olurdu.

a bu arada söylemeyi unuttum,benim cildimden lekeler sinek ısırıkları,cizik yanık gibi derin olmayan yaralarım bile kolay kolay iyileşmez.ama ilacı kullanırken lekelerde ortadan kalktı.

bepanthene krem kullanıyorum ben. mesela geceden isotrexini sürüp yattıysam sabah yüzümü yıkayıp bepanthene krem sürüyom. pul pul olmuyo.

bende ilacı kullandığım bir dönem bepanten kullandım ama hangisi olduğunu hatırlamıyorum,sanırım mavi pakette olanı lekeler için etkili oluyordu.nemlendirici olarak kullanmakda iyi olur, hem tedavi hem nemlendirici.:lepi:

Ya kızlar aksam yüzüme isotrexin sürdüm sabah yıkadım bepanthen sürdüm pul pul görüntü gecti. fakat ertesi gün iltihaplı sivilce cıktı :bbo: yani bepanthen bana yaramıyor. önceden sivilce yapmıstı. sivilce yapmayan su bazlı önerebileceginiz nemlendirici varmı?

canım ilk zamanlar benimde öyleydi ilk aylar hemde o zamanlar calısmaya basladgm dönemlerdi yüzüme ne makyaj yapabiliodum ne krem. bi de güneş koruma fakt. krem sürüodum bembeyaz bir suratla geziodum ama sabrettim .simdi yüzüm pul pul olmuyor aynı ilacları kullanmama ragmen bence bırakma sivilce uzun süreli bi tedavi istyor bir ay iki ay bunlar cok kısa dönemler. saclarını düşün uzatmak istedignde ne kadar bekliyosun sabır gerektrio dmi.

canım ilk zamanlar benimde öyleydi ilk aylar hemde o zamanlar calısmaya basladgm dönemlerdi yüzüme ne makyaj yapabiliodum ne krem. bi de güneş koruma fakt. krem sürüodum bembeyaz bir suratla geziodum ama sabrettim .simdi yüzüm pul pul olmuyor aynı ilacları kullanmama ragmen bence bırakma sivilce uzun süreli bi tedavi istyor bir ay iki ay bunlar cok kısa dönemler. saclarını düşün uzatmak istedignde ne kadar bekliyosun sabır gerektrio dmi.

anladim canim cok tesekkurler cevabin icin dun de kullanmaya devam ettim sabah kalkinca iyice yikayip biraz bepantene krem surdum aradan biraz zaman gecince de imex yine ayni devam edeyim bakayim insallah gecer guzel olurr:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Kızlar ben isotrexini 7 eylülden bu yana kullanıyorum.haftada birde yüzüme kese yapıyorum ölü derileri atması icin.Suanda sivilce izlerim neredeyse yok olmus durumda.yeni sivilceler tek tük cıkıo fakat eskisi gibi diil.ama siyah noktalarım hala duruyor:KK70:

slm kizlar

benim yuzumu kipkirmizi yapiyor bu ilac resmen surdugum bolgeler yanmis gibi cok fena durumdalar her goren yuzune ne oldu diyor ve de ekliyor senin krem kullanmana bile gerek yoktu eskiden su an cok daha fena olmus diyolar bilemedim ben hala devamm ediyorum ilk zamanlarda boyle oluyomus sonra geciyomus diyorum ama kafam da karisik ???

slm kizlar

benim yuzumu kipkirmizi yapiyor bu ilac resmen surdugum bolgeler yanmis gibi cok fena durumdalar her goren yuzune ne oldu diyor ve de ekliyor senin krem kullanmana bile gerek yoktu eskiden su an cok daha fena olmus diyolar bilemedim ben hala devamm ediyorum ilk zamanlarda boyle oluyomus sonra geciyomus diyorum ama kafam da karisik ???

benim yüzüm o kadar kırmızı diil. hatta hic kırmızı diil :uhm:

benim yüzüm o kadar kırmızı diil. hatta hic kırmızı diil :uhm:

canim walla kullandigim yer ile yuzumun diger bolgeleri arasinda asiri renk farkli oldugundan ben biraktim ilaci su an sadece imex kullaniyorum bi de arada bepantene suruyorum asiri kurudugu icin bilmiyorum belki devam etsem edebilsem iyi gelirdi ama dayanamadim napalim artik senağlama

ben akşamları yüzümü yıkadıktan sonra, yüzümün her tarafına sürüyorum.yüzümde sivilceye dönüşmemiş yağ bezeleri ve sivilce izleri var.doktor uzun uzun uzun süreler pes etmeden kullanmamı daha sonra eğer yağ yağ bezeleri sivilceye dönüşürse ayrıca sivilce tedavisine başlamam gerektiğini söyledi.işe yarıyor gibi..ama sabırla kullanmak lazım yerimseniben

bnm bugün tam 1 ay bitcek. alkisalkisalkis yüzüme cok iyi geldi. iltihaplı sivilce artık hic cıkmıyor. sivilcelerim gecti ama izleri brz kaldı. ben kullanmaya devam edicem. cünkü cevremdekilerde farkettiler ise yaradıgını. ya ben siyah noktalardan hala kurtulmadım.temizliyorum delikler kalıyo. onları nasıl yok edicem fikri olan varmı?

X