ist. anadolu yakasi iyi kadin dogum tavsiyesi istiyorum

1dilektut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2018
1.254
887
Merhaba

istanbul anadolu yakasında devlet ozel farketmez iyi bir hekim tavsiye eder misiniz

pko miyom prolaktik yuksekligi gibi sorunlarim var. ilgili sevecen ve muayenesi hafif bir bayan doktor ariyorum.

ben biraz hassas bir insanim. sert, despot, azarlayici kucumseyici tavirlar beni uzuyor.

ayrica sunu ogrenmek istiyorum okuyanlar cevap verirse sevinirim

size doktorlariniz telefonunu veriyor mu?
doktorun asiri yogun bir hekim olmasi dezavantajmi?

ben hekime 4 gundur ulasamiyorum..asistaninin cebini veremiyorlarmis dahiliden de ulasamiyorum. hastaneye not biraktigim halde ulasamiyorum. bugun kan vermeye gittigimde sordum yoklardi. smear testimin sonucunu ogrenecektim.

ve bu hastane ist.da pek coksubesi olan bir hastane. cok saskinim gercekten...

lutfen yorumsuz gecmeyin.

kafayi yiyecegim
arastirmadigim doktor hastane kalmadı

en cok tavsiye edilen doktorlarin internet sitelerinde haklarinda yazilan sikayetleri gördükçe kaynar sulardokukuyor kafamdan
.her hastane asiri kalabalik ozel olmasina ragmen randevular yangindan mal kacirir gibi

doktor hastaya degil hasta doktora soruyor sikayetini hatirlatiyor hastaligini hatirlatiyor

kadinlar doguma gidiyor doktor ortada yok ariyor telefonu acmiyor boyle is olur mu

Allah aşkına lutfen yardimci olur musunuz

Anadolu yakasi

medipol
medicana
medistate

ya da diger hastanelerden memnun kaldiginiz varsa yazarmisiniz

Merhaba, Yeditepe üniversitesi Gazi Yildırım. Her an ulaşabiliyorsunuz. Müsait değilse bile kısa sürede dönüş sağlıyor. Kadın doktor tecrübem olmadı ama cinsiyet tercihiniz olmazsa tavsiye ederim

Merhabalar, biz de arayış içindeyiz. Uzun süredir Alle sağlık Erhan Hocayı takip ediyorum ancak orası biraz pahalı. Alternatif bir yer de arıyoruz. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

kafayi yiyecegim
arastirmadigim doktor hastane kalmadı

en cok tavsiye edilen doktorlarin internet sitelerinde haklarinda yazilan sikayetleri gördükçe kaynar sulardokukuyor kafamdan
.her hastane asiri kalabalik ozel olmasina ragmen randevular yangindan mal kacirir gibi

doktor hastaya degil hasta doktora soruyor sikayetini hatirlatiyor hastaligini hatirlatiyor

kadinlar doguma gidiyor doktor ortada yok ariyor telefonu acmiyor boyle is olur mu

Allah aşkına lutfen yardimci olur musunuz

Anadolu yakasi

medipol
medicana
medistate

ya da diger hastanelerden memnun kaldiginiz varsa yazarmisiniz
merhaba fsm Delta Hospital maltepe küçükyalı tahir tosyalı müthiş babacan bir dokot gönül rahatlığı ile gidebilirsin bekarkenden beri giderim gebelik ve doğum takibini bizzat kendi yapar gece 03 de bile arasan açar umarım memnun kalırsın

Merhaba, ben doğumumu yaptım. Maltepe Medical Park Ahter Hoca doktorumdu. Memnun kaldık.

X