iştah açıcı şurup...........

tburcu

Gınaa Gelebiliteli..
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
1.880
14
merhaba kızlar..kilo almak için denemediğim yöntem kalmadı,ara ara alıp sonra geri veriyorum.hiç bir sağlık problemim yok.şu kilo aldıran tozlardan bile kullandım olmadı.iştahımda güzel.drm gayet sağlıklısın iştahında güzel,zorlama ilerde alırsn bigün dyor:KK1: ama almam lazım zayıfım:KK50: bgn şu sip...in adlı şurubu aldım.3-4güne etkisni göstermeye başlarmış.aranızda kullanan,kilo alan,alamayan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi:106:

ben ilaç kullanmadan kilo aldım almaya da devam ediyorum sürekli bişeyler yiyorum bide şu cici bebe süt pekmezi karıştırıp yiyorum o da güzel kilo aldırıyo ilk önce onu yiyorum sonra yemek yiyorum ben çok faydasını gördüm sende dene belki faydasını görürsün

ben ilaç kullanmadan kilo aldım almaya da devam ediyorum sürekli bişeyler yiyorum bide şu cici bebe süt pekmezi karıştırıp yiyorum o da güzel kilo aldırıyo ilk önce onu yiyorum sonra yemek yiyorum ben çok faydasını gördüm sende dene belki faydasını görürsün

yok cnm ya ben onuda denedm.midem kaldrmadı onu ztn.ben herşeyi denedim,ballı sütler,tozlar,pekmezler..iştahmda sorun yok gerçi ama bakalm bide bunudenicem:)

yok cnm ya ben onuda denedm.midem kaldrmadı onu ztn.ben herşeyi denedim,ballı sütler,tozlar,pekmezler..iştahmda sorun yok gerçi ama bakalm bide bunudenicem:)

ekmeği az yiyosanda kilo alamazsın canım ben eskiden 2 dilimden fazla yiyemiyodum 50 kilonun üzerine çıkamaıyodum hiç şimdi en az yarım ekmek yiyorum kilo almamda onunda faydası var

o dedigin surupdan görümcemde kullandi annemde ikisinin de simdi masallahi var baya bi kilo yapti :KK1:

ekmeği az yiyosanda kilo alamazsın canım ben eskiden 2 dilimden fazla yiyemiyodum 50 kilonun üzerine çıkamaıyodum hiç şimdi en az yarım ekmek yiyorum kilo almamda onunda faydası var

ekmeği okdr çok yiyorumki cnm..makarnayla mantıyla bile ekmek yerim:KK1:ekmeği yemeden doymam mümkün değl.oyüzden şrubu deniyorum işte dha çok yedirsin bakalm ne olcak:)

o dedigin surupdan görümcemde kullandi annemde ikisinin de simdi masallahi var baya bi kilo yapti :KK1:

cnm kbkma ben henüz msj gönderemiyorum :) msjda yazdığından başka bi tane dha var sip...in diye.formdada adı geçiyo ztn sık sık..başladım bakalım napçak:KK66:kilo aldırırsa yazcam ztn forma süürekli,etkisine göre sende gider alırsın cnm.

ekmeği okdr çok yiyorumki cnm..makarnayla mantıyla bile ekmek yerim:KK1:ekmeği yemeden doymam mümkün değl.oyüzden şrubu deniyorum işte dha çok yedirsin bakalm ne olcak:)

hmm sana şurubu doktor mu verdi bi arkadaşıma da doktor iştah açıcı şurup vermiş tahlil filan yapılmış o da çok zayıftı şimdi baya kilo aldı

hmm sana şurubu doktor mu verdi bi arkadaşıma da doktor iştah açıcı şurup vermiş tahlil filan yapılmış o da çok zayıftı şimdi baya kilo aldı

drm iştahım yerinde olduğu için gerek yok dedi.ama dha fzla açılması lazm almam için.ben doyunca direk brakıyorum yemeği,gözüm döne döne yiyemiyorum ki:)onun için uğraşıyorum işte.eczacmlada knuştum.onun eşi ve arkadşıda kullanmış bu şuruptan.sonuç gayette benim istediğim gibi olmuş:)bakalım gelişmeleri yazcam arada:KK66:

drm iştahım yerinde olduğu için gerek yok dedi.ama dha fzla açılması lazm almam için.ben doyunca direk brakıyorum yemeği,gözüm döne döne yiyemiyorum ki:)onun için uğraşıyorum işte.eczacmlada knuştum.onun eşi ve arkadşıda kullanmış bu şuruptan.sonuç gayette benim istediğim gibi olmuş:)bakalım gelişmeleri yazcam arada:KK66:

inşallah istediğin gibi olur peki şurubu kullanmaya başladığından beri bi değişme oldu mu iştahında filan

inşallah istediğin gibi olur peki şurubu kullanmaya başladığından beri bi değişme oldu mu iştahında filan

valla şu ana kadar herşey normal seyrinde gidiyo cnm.normal iştahımdayım.ama uyku kendni göstermeye başladı bile:116: uyku başladysa 1-2güne başlar sanırım oda.yazcam ben ara ara bakalım:KK34:

inanılmaz ama gerçek..kilo alıyorum:KK52: iştahım dhada açılıyor yavaş yavaş:21: uyku yapıyor evet ama ben sadece ilk gün çok uyudum.ertesi gün uykunun etkisi kalmadı bile:KK9: yaşasın heyt beea:KK62: maşallah bana:nazar:

inanılmaz ama gerçek..kilo alıyorum:KK52: iştahım dhada açılıyor yavaş yavaş:21: uyku yapıyor evet ama ben sadece ilk gün çok uyudum.ertesi gün uykunun etkisi kalmadı bile:KK9: yaşasın heyt beea:KK62: maşallah bana:nazar:

bende 2 gün önce pr...en aldım . zaten hemen hemen aynı etkiye sahipmiş senin aldığın şurupla. sersem gibi dolaşıyorum evin içinde :KK70: ve bugün resmen 5 öğün yemek yedim :KK1:

kızlar bende pr...en aldım 3 gündür kullanıyorum iştahım nasıl arttı anlatamam ama çok uyku yaptı bende işteyken çok zorladı :/
bakalım 1 ay sonra kaç kilo olucam bu arada 44 kiloyum 49-50 olsam yetecek

yaa bu şuruplarınn isimlerini msj atarmısınız bana :KK43:
40 kiloyum belkide daha da zayıfladım 34 beden bile nasıl büyük geliyo hiçbukadar zayıflamamıştım yaa :KK43:
çokda yiyiyorumm sırf kilo almak için ama olmuyo yaa :26:

O şurubu ben de kullanmıştım...1 buçuk ayda 8 kilo aldım...başlarda çok uyku yapıyor ama sonra alışıyorsun...İştahı fazlasıyla açar

o şuruptan bende kullandım acayip derecede hem iştah açıyor hemde uyku yapıyor bikaçgün kullndıktn sonra daha yapmıyor yalnız iştah da bisüre sonra eskiye dönüyor alerji ilacı olduğunu duymuştum yan etkisiymiş bunlar

zaten kilo alamayanların genellikle bir sağlık problemleri yoktur.gerçektende öyle.benim vücudumda hızlı kilo alıp veriyo.
bunun nedeni vücudunun öyle çalışması.çabuk yakıyosun.buda iyi bir şey.
toksinlerini bir nevi atıyosun.tabi zayıf olmak pek güzel olmasada..
bunun için ne yapabilirsin bence kalorini yükselteceksin ama yine vücudun aynı yakmaya devam edicek.senin onun hızına yetişmen lazım.
yani o ne kadar yakıyorsa seninde onun yaktığının fazlasını yemen lazım.
bunun içinde vücut indeksini bilmen lazım.senin normalde kaç kaloriye ihtiyacın var bunu bilmen ve o kaloriden biraz daha fazla gıda alman lazım.
tabiki bunu bir spor merkezindende öğrenebilirsin ama en iyisi sen bol boll yatmadan önce bebe bisküvisi ye.içinde çok fazla vitamin mineral kalsiyum var.senin kilonu yerine getirir.
gece yatmadan tok karnına büyük bir kasede 6 adet filan bebe bisküvisi ve ona denk ılık süt hazırla ye.ama bunu gece yapki gece enerji harcamıyosun çünkü.
zaten belli bir yaşdan sonra kilo alıcaksın çünkü enerjini kaybediceksin.

Ayyy kızlar bu şurup süper bişi ya sabah güzel bi kahvaltı yapıorum saat 11:30-12:00 dedimi bi anda karnım gurulduyo :)) öğlen tıka basa yiyorum saat 3 olduğunda gene bi açlık başlıyo abur cubur yiyorum 5 oluyo gene birşey yeme isteği meyve falan yiyorum eve gidiyorum akşam 7-8 gibi şurubu bi içiyorum yarım saat sonra falan karnım kazınıyo yine yiyorum sürekli açım :)))) herkes şaşırıyo işyerinde :)) 5 gündür içiyorum ama artık sadece akşamları 2 ölçek içiyorum gündüz uyutuyo çünkü :) çok merak ediyorum kaç kilo alıcam 1 ay sonra kesin yazarım buraya :)))25 yaşındayım ,boyum 1:58 , 44 kiloyum hedefim en az 50 olmak :)

X