İştahsız bebek

hayltkdn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
381
234
29
Merhaba arkadaşlar benim bebeğim 19 aylık ve doğru düzgün hiç birşey yemiyor anne sütü almadi süt içiyor ve o kadar özenle çorba yapıyorum ne isterse alıyorum ve zorla bı iki kaşık alıyor kilosuda iyi ve bı kaşık verince hemen ağzında bekletiyor bı müddet sonrada onu tukuruyor artık o kadar yoruldum ki istuyorum herşey yesin az da olsa pekmez verdim aç karnına sabah yin de iştahı açılmadı doktorada goturmedim henüz deneyimleri olanlar varsa yazabilir mi

Belki de yeterince yiyordur ama siz annelik içgüdüsüyle az yediğini yetmediğini düşünüyorsunuzdur , kilosu iyi demişsiniz.

bahsettiginiz kadar yemeyle kilosu iyi diyorsaniz bir degerlerine baktirin tiroitlerine falan,

bahsettiginiz kadar yemeyle kilosu iyi diyorsaniz bir degerlerine baktirin tiroitlerine falan,
Evet kilosu iyi şükür yaşıtlarına göre haklısınız bı doktora götürmem gerek belki buraya konu açarsam iştah açıcı fikir veren anneler olur diye dusundun

Kilo sütten geliyorsa değerlerine baktırmalısınız.
Süt çok mu içiyor?
Uyumadan önce gece yatarkene sabah uyandiginda süt içmeden uyumaz yani evet çok içiyor ama aşırı değil ek gıdayı zorlada olsa veriyorum ne yapayım bekletiyor gidip tukuruyorum lavaboya az da olsa yesin istiuroum ama yok yemiyor

Az once necmiyenin mutfaginda YouTube canli yayinda sizmi sordunuz soruyu ayni soru geldi cunku kendisine

Belki de yeterince yiyordur ama siz annelik içgüdüsüyle az yediğini yetmediğini düşünüyorsunuzdur , kilosu iyi demişsiniz.
Belki de çok stres ediyorum kendime kucukkenee bı kase yoğurdu çorbayı yer bitiriirdi şimdi ne oldu anlamadım

Evet kilosu iyi şükür yaşıtlarına göre haklısınız bı doktora götürmem gerek belki buraya konu açarsam iştah açıcı fikir veren anneler olur diye dusundun
birde sabah sabah ac karnina pekmez tıkar sanki onu, bilemedim.
benim kizda herseyi yemezdi o aylarda hala aynı, bazi cocuklar cok secici ne seviyorsa onu vermekten baska care kalmiyor gibi

Ne isterse alıyorum demişsiniz burada kastettiğinz şey tam olarak nedir ?

Kilosu iyiyse iştahını açmayın, fazla kiloyu ne yapacaksınız.
Sütü azaltsanız tek yönlü beslenmekten kurtarmış olursunuz

birde sabah sabah ac karnina pekmez tıkar sanki onu, bilemedim.
benim kizda herseyi yemezdi o aylarda hala aynı, bazi cocuklar cok secici ne seviyorsa onu vermekten baska care kalmiyor gibi
Bı sayfada gormustum.sabah dediğim saat 11 civarı falan ama işe yaramadı sadece kahvaltıda veriyorum bı kaşık

Hahaha evet o sayfayı takip ediyorum ama soruyu ben sormadım.ordan görmüştüm.pekmezi dendim.ama fayda etmedi,
faydasini gorenlerde oluyomus oyle diyolar birde baska birsey daha varmis onu deneyin diyo ama bilemiyorum.

Ne isterse alıyorum demişsiniz burada kastettiğinz şey tam olarak nedir ?
Danone alıyorum arada mesela bazen hero bby şişe maması muz meyvelerden, kabak alıyorum karnıbahar brokoli çorbasını yapıyorum avakado armut gittim keciboynuzu pekmezi aldım en iyisi yinede yok inek sütü aldım bakın omuncok güzel.icti çok sevdi yoğurdun yapıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…