İştahsızlık

WOLFROG

Ekşiden aynı tadı alamıyorum
tek ayak cezası
Pro Üye
24 Haziran 2011
22.522
45.413
Yediğim zaman kilo alıyorum ama yemek yiyemiyorum! Hemen tıkanıyorum. İştah açan, hamilelerin de kullanabileceği birşey var mı acaba?

Hamilelikte ve emzirme döneminde pek bişey önerilmiyor stres yapma rahat ol kendini sartlama bebeğin gelişimi iyiyse endişe etmene gerek yok Dr danışmadan bişey kullanma bence canım en doğal pekmez tuketebilirsin sevgiler :KK66:

Bende durumun tam tersinden şikayetciyim :KK22:.
İştahım çok açıldı, doyduğum halde dahada yiyesim geliyo kendimi frenliyorum zorla

Fazlasida zarar tabi bencede frenle çünkü fazla kilo doğum esnasında ve sonrasında zor oluyor ben 13 kilo almıştım altı ayda hepsi gitti ama bebeğim çok hareketli ve emziriyorum

Bebeğin gelişimi iyi. Ama hamile kaldığımda 47 kiloydum, ilk aylar 42 kiloya düştüm şuan 48'im. 29. hafta ve +1 kilom var.

Fazlasida zarar tabi bencede frenle çünkü fazla kilo doğum esnasında ve sonrasında zor oluyor ben 13 kilo almıştım altı ayda hepsi gitti ama bebeğim çok hareketli ve emziriyorum
Şuana kadar 10 kilo aldım inşallah bende o civarda bitiririm hamileliği ki kilo vermesi kolay olsun

X