Gelinbaşı ve Gelin Tacı İstanbul Anadolu Yakası/ Kadıköy Gelin Saç ve Makyajı

kedir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
204
64
Arkadaşlar Merhaba bana yardımcı olabilir misiniz? Gelin saç ve makyaj konusunda kuaför tavsiyesi olan var mı? araştırmalarımız sonucunda 4 kuaför arasında kaldık. Aşağıdaki gelin başı fiyatlarına prova dahil. Makyajda kullandıkları Mac ve Kroyln

Cadde Kuaför 850 tl
Uğurkan (Göztepe) 600
İlker Yavrutürk (950)
Serkan Eskioğlu (350)

Öncelikle Cadde Kuaför hakkında bilginiz varsa paylaşabilirmisiniz? İnternetten pek bilgi edinemedim. Başka Önereceğiniz Kuaför varsa onlara da bakarız. Cevaplarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum:)

ben uğurkan göztepeye gitmiştim
güzeldi tüm gece boyunca ne makyajım nede saçım bozuldu
ancak hafta sonu idi benim düğünüm ve sabah 7 de ordaydım
salonda 8 yada 9 gelin birden vardır
özel bir ilgi bekleme o yüzden

fakat iyi miydi evet iyiydi

Ben de uğurkan a caddeye yakın bi yerlerde oturuyorum ama saç ve makyaja 300-400 den fazla vermek istemiyorum açıkçası :/ senin bütçeni bilmem ama sanırım iyi bi yer bulacaksın :)) uygun fiyatlı da olursa senin gittiğin yere giderim deneyimlerini paylaş lütfen :))

benim de nisanda nikahım var ve hala karar veremedim sadece 2 saat bi evet demek için dünyanın parasını vermek istemiyorum acıkcası benim için önemli olan düğünde yaptıracağım sac ve makyaj o da haziranda Muğlada olacak.sacıma sadece kırık fön düşünüyorum :) ama gelin başı dedin mi fiyatlar ucuyo ben fotolarımı da muğlada cekileceğim bütün bütçemi oraya ayarlamak istiyorum. off nasıl yapacağıma karar veremedim aslında 350 tl uygun gibi görünüyor. bu makyajlar acaba porselen makyaj fiyatımıdır?

makyaj dahil fiyatları ama biz hala hangisinin iyi olduğuna karar veremedik.

Yardımcı olacak kimse yok mu ya da başka kuaför tavsiye edebilecek olan?

başka bir forma yazdığımı kopyalayıp yapıştırıyorum. kuaförün adını öğrenince burayada yazarım. Kolaylar gelsin

Ben geçen sene pendik Mehmet Tatlıda makyajımla saçımı yaptırtmıştım. Dünyanın parasını ödedim hem de makyajımı yemekte özel makyözü getirtip tekrar yaptırttım. Altı üstü zaten abartılı olan gelinliğimde soft bir makyaj istemiştim çünkü. Bir ay önce en yakın arkadaşım evlendi. Nishadalarda oturuyor yaklaşık bir yıldır gittiği kuaföre birlikte gittik. Ağzım yandığı için kızın başının etini yedim. Ama gerçektende ben bu kadar doğal bir profesyonel makyaj beklemiyordum. Saçtada çok iyiler duvak sorunlu olmasına rağmen Derinin tüm kaprislerini çekip :) harika bir sanat konuşturdular ve bütün gece o kadar tepinmemize rağmen hiç bir şey olmadı. hatta ve hatta en bayıldığım şeyde düğünden önce tüm vücüt masajı ile seni o heyecanlı güne hazırlamaları oldu. benim paketimde ağda, manikür pedikür saç ve makyaj vardı. Derinin salonunda masaj, ağda, cilt bakımı, saç bakımı, el ayak peeling bakımı, manikür, pedikür, kaş, kirpik, porselen makyaj yok yok yani. Tüm gelinlere tavsiyemdir. salonun ismini hatırlamıyorum öğrenip sizinle paylaşacağım.

Arkadaşlar Merhaba bana yardımcı olabilir misiniz? Gelin saç ve makyaj konusunda kuaför tavsiyesi olan var mı? araştırmalarımız sonucunda 4 kuaför arasında kaldık. Aşağıdaki gelin başı fiyatlarına prova dahil. Makyajda kullandıkları Mac ve Kroyln

Cadde Kuaför 850 tl
Uğurkan (Göztepe) 600
İlker Yavrutürk (950)
Serkan Eskioğlu (350)

Öncelikle Cadde Kuaför hakkında bilginiz varsa paylaşabilirmisiniz? İnternetten pek bilgi edinemedim. Başka Önereceğiniz Kuaför varsa onlara da bakarız. Cevaplarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum:)

bence fiyatların neleri içerdiğine öncelikle bakmalısın

Arkadaşlar selam ağustos ayında evleniyorum evime çok yakın bi yerde bir kuaför buldum ismi Hera. Göztepe merdivenköy sahrayıcedid erenköy buralarda oturanlara tavsiye ederim. Adam sezen aksunun kuaförü karısı da prof makyöz. Gerçi performansları nasıl olcak bilmiyorum sma baya güvendim 450 tl gelin saçı porselen makyaj saç provası ve takma kirpik fiyatı. Bir de beni asıl cezbeden süper bi gelin odası hazırlamışlar pespembe fotograf çekimleri için ideal. Sanırım orayla anlaşıcam. Düğünden sonra paylaşırım deneyimleri :)

Nisastanbul özel mesaj atmışsın ama bnm mesaj sayım az cevaplayamıyorum saç provası yapıyor ama makyaj provası yapmıyor. Makyaj mac croylan sephora kullanıyor. Evde deilim tlf no yazarım sonra

Nisastanbul özel mesaj atmışsın ama bnm mesaj sayım az cevaplayamıyorum saç provası yapıyor ama makyaj provası yapmıyor. Makyaj mac croylan sephora kullanıyor. Evde deilim tlf no yazarım sonra

Pekı sağolasın cok:KK16: stresli bu aralar bu işler benı bunalttı :26: sen nereye gelin gıdıyorsun ne durumda hazırlıklar canım

Ben istanbuldayım yine istanbula gelin gidiyorum hatta işyerimin dibinde yaşamaya başlıcam şanslıyım :))

Arkadaşlar selam ağustos ayında evleniyorum evime çok yakın bi yerde bir kuaför buldum ismi Hera. Göztepe merdivenköy sahrayıcedid erenköy buralarda oturanlara tavsiye ederim. Adam sezen aksunun kuaförü karısı da prof makyöz. Gerçi performansları nasıl olcak bilmiyorum sma baya güvendim 450 tl gelin saçı porselen makyaj saç provası ve takma kirpik fiyatı. Bir de beni asıl cezbeden süper bi gelin odası hazırlamışlar pespembe fotograf çekimleri için ideal. Sanırım orayla anlaşıcam. Düğünden sonra paylaşırım deneyimleri :)

Canım ben de hikaye çekimi yaptıracağımdan kuaforun tecrübesi kadar nasıl bir yer oldugu da cok onemlı ya :KK31: nerede bu kuafor? Düğün ne zaman senin ben cok kararsızım :KK31:

Canım ben de hikaye çekimi yaptıracağımdan kuaforun tecrübesi kadar nasıl bir yer oldugu da cok onemlı ya :KK31: nerede bu kuafor? Düğün ne zaman senin ben cok kararsızım :KK31:

Kuaför göztepe sahrayıcedid o civarda minibüs yolu üzerinde. Ben de aynen düğün hikayesi çekimi yapacağım için hazırladıkları oda çok cazip geldi kuaför de sanırım sezen aksunun kuaförlüğünü fln yapıyor o yuzden içime sindi geçen gün odanın resimlerini çektim bak
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399665858.375973.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399665887.363947.jpg

Bu da hazırladıkları gelinlerin resimleri
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399665914.999346.jpg
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399665961.913517.jpg
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399666006.390876.jpg
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399666032.630905.jpg

Bu arada düğünüm ağustosta

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kuaför göztepe sahrayıcedid o civarda minibüs yolu üzerinde. Ben de aynen düğün hikayesi çekimi yapacağım için hazırladıkları oda çok cazip geldi kuaför de sanırım sezen aksunun kuaförlüğünü fln yapıyor o yuzden içime sindi geçen gün odanın resimlerini çektim bak
Eki Görüntüle 1108480 Eki Görüntüle 1108481

Bu da hazırladıkları gelinlerin resimleri
Eki Görüntüle 1108482
Eki Görüntüle 1108485
Eki Görüntüle 1108488
Eki Görüntüle 1108489

Bu arada düğünüm ağustosta

Burasi harika gorunuyo cnm yaa :KK16:
Sac nasil dusunuyosun sen toplu mu?

Cadde Kuaför 850 tl
Uğurkan (Göztepe) 600
İlker Yavrutürk (950)
Serkan Eskioğlu (350)

Canım imkanın varsa makyajını bir mac mağazasına giderek orada yaptır sanırım150 tl ugurkan iyi bide senin bütçen nedir

Evet toplu ya hani romantik topuzlar oluyo ya hani örgülü fln brz dağınık öyle bişey düşünüyorum
Eki Görüntüle 1109037 Eki Görüntüle 1109038 Eki Görüntüle 1109039

Böyle bişeyler işte
Sen??

Bayildim ben bunlara cok modern ve zarif.. Ben kararsizim cnm gelinlik olayini netlestirdigimde karar vericem ama yarim toplatmaya sicak bakiyorum galiba dalgali olrak :)

Canım imkanın varsa makyajını bir mac mağazasına giderek orada yaptır sanırım150 tl ugurkan iyi bide senin bütçen nedir

Ugurkan i dusunmeye basladim bende. Sence guvenilir mi cnm?

Bayildim ben bunlara cok modern ve zarif.. Ben kararsizim cnm gelinlik olayini netlestirdigimde karar vericem ama yarim toplatmaya sicak bakiyorum galiba dalgali olrak :)

Ugurkan i dusunmeye basladim bende. Sence guvenilir mi cnm?

Bence önce görüşmeye git deki prova istiyorm eğer provayı beğenirsen uaptır son güne kalp beğnmzsen sinirden saçların diken diken olmasın birde çok meşakkatli şeyler beğenme diye tavsiye ederim stres yaratmasn sende

X