İstanbul Anadolu Yakası Kadın doğum doktoru tavsiyesi Zeynep Elmalı Şükran Akalın

l3el3ekce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
893
1.078
Merhaba arkadaşlar İstanbul Çekmeköy Ümraniye çevresi kadın doğum doktoru önerileriniz var mı? 20. Haftamdayım ve doktorumu değiştirmek istiyorum. Çamlıca Medipolde Zeynep Elmalı iyi diyorlar. Bir de Şükran Akalın var aklımda. Bu doktorlara doğum yaptırmış birileri varsa aranızda yardımcı olursanız çok sevinirim. Başka önerilere de açığım 🙏🏼❣️

Merhaba, ben Zeynep Elmalı’ya hamile kalmadan önce düzenli kontrollerim için gidiyordum çok ilgili biri fakat randevuları hep dolu maalesef. Şimdi yeni hamileyim ve anca 31 Mayıs’a randevu alabildim kendisine

Merhaba, ben Zeynep Elmalı’ya hamile kalmadan önce düzenli kontrollerim için gidiyordum çok ilgili biri fakat randevuları hep dolu maalesef. Şimdi yeni hamileyim ve anca 31 Mayıs’a randevu alabildim kendisine
İlk kontrol öyle olabilir belki sonraki randevuları her gittiğimizde ayarlar diye düşünüyorum. Tüm doktorlar öyle yapıyor çünkü. Ben de 25 Mayıs'a aldım bakalım umarım memnun kalırım.

Merhaba memnun kaldınız mı acaba
Yanii çok profesyonel bir kadın ama çok yoğun sanırım. Özel iletişime geçmiyor çok ciddi bişey olmadıkça. Tahlil sonuçlarına, özel sorularınıza dönemiyorum randevu almanız lazım dedi. Ben de panik bir insanım o biraz düşündürüyor eski doktoruma devam edeceğim sanırım.

X