Saç Rengi ve Saç Boyama İstanbul anadolu yakası kuaför önerisi

Daisymas

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2019
10
6
38
kızlar merhaba. Saçlarımda değişiklik yapmak istiyorum. Ama önceden yaşadığım kötü tecrübelerden dolayı çok tedirginim. İşinde profesyonel saç kesim ve boyama konusunda önerileriniz nelerdir. Göztepe civarında oturuyorum. Koray Dağıstan Hair Studio çok önerdiler. Aranızda bu kuaföre gidip saç kestiren, boyatan, herhangi bi işlem yaptıran var mı. Yorumlarınızı öğrenmek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Evet tavsiyeleri dinleyerek Koray Dağıstan'a gittim. Kendisi çok ilgilendi ve sonunda istediğim saçlara kavuştum. Tavsiye ederim gözünüz kapalı saçlarınızı emanet edebilirsiniz. Benim bundan sonraki tek adresim. Çok ilgili davranıyorlar özellikle eşi Burcu hanım inanilmaz ilgileniyor. Instagram sayfasından takip edip bilgi sahibi olabilirsiniz. Koray Dağıstan Hair Studio göztepe de bilginiz olsun

Geçtiğimiz günlerde Koray Dağıstan Hair Studio ya gittim ve saçıma ombre ve saç keratin botoksu yaptırdım. İnanılmaz mutlu ayrıldım. Saçımda en ufak bi deformasyon bile olmadı. Tam da istediğim renk oldu. Hatta istediğimden daha güzel oldu diyebilirim. Çok güleryüzlü ve profesyonel bi ekip. Özellikle Koray bey saç konusunda çok bilgili ve daha önce saçımda yaşadığım olumsuz deneyimler yüzünden çok korkan biri olarak beni inanılmaz rahatlattı çok güzel bilgiler veriyor. Kadınlar kulübündeki tavsiyeler üzerine keşfettim. Bunun için de ayrıca kadınlar kulübüne teşekkür ediyorum.

Merhabalar fiyatları nasıldı acaba ben de ombre düşünüyor ama fiyatları beni çok korkutuyor bir arkadaşım bir kuaföre ombre için gitti ekledikleri diğer bakımlar vs 1.500 TL vererek zor çıktı

Merhaba, Koray Dağıstan'ı kadınlar kulübünde görerek araştırdım. İnternet yorumları, instagram yorumları vs okuyarak güvenip salona gittim. Ve iyi ki de gitmişim. Saçlarım renk olarak berbat bi durumdaydı. Hangi kuaföre gittiysem istediğim saç rengini bi türlü tutturamadılar. Ama Koray bey harikalar yarattı. Çok güleryüzlü ve gerçekten saç konusunda inanılmaz bilgili. Fiyat konusunda da her kuaför gibi normal fiyatlara sahip. Ben mesela boya + ombre yaptırdım 650 tl fiyat ödedim. Ayrıca belirtmek isterim ki bu pandemi döneminde çok önem verdiğim bi nokta da tabi ki temizlik. İnanılmaz derecede hijyenik koşullara sahip ve ferah bi salondu. Salon yetkilisi Burcu hanım da çok tatlı bi bayandı. Çok nezih ve sıcak bi ortam. Onları tanıdığım için çok mutluyum. Kadınlar kulübüne de böyle güzel insanları tanımama vesile olduğu için çok çok teşekkür ediyorum.

Koray Dağıstan Hair Studio

Geçtiğimiz günlerde Koray Dağıstan Hair Studio ya gittim ve saçıma ombre ve saç keratin botoksu yaptırdım. İnanılmaz mutlu ayrıldım.

Merhaba, Koray Dağıstan'ı kadınlar kulübünde görerek araştırdım.

sizin gibi yalancıları çingeneler ellesin mi ? işler kötü herhalde siteden çıkmaz oldunuz....

Merhabalar fiyatları nasıldı acaba ben de ombre düşünüyor ama fiyatları beni çok korkutuyor bir arkadaşım bir kuaföre ombre için gitti ekledikleri diğer bakımlar vs 1.500 TL vererek zor çıktı

Ben de ayni kartal tarafinda ariuorum.buldunuz mu?

İkinize de asla önermiyorum, ben ortaya lafımı koyarım siz dikkate alırsınız almazsınız orasını bilmem : )

kızlar merhaba. Saçlarımda değişiklik yapmak istiyorum. Ama önceden yaşadığım kötü tecrübelerden dolayı çok tedirginim. İşinde profesyonel saç kesim ve boyama konusunda önerileriniz nelerdir. Göztepe civarında oturuyorum. Koray Dağıstan Hair Studio çok önerdiler. Aranızda bu kuaföre gidip saç kestiren, boyatan, herhangi bi işlem yaptıran var mı. Yorumlarınızı öğrenmek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Merhaba, Koray Dağıstan'ı kadınlar kulübünde görerek araştırdım. İnternet yorumları, instagram yorumları vs okuyarak güvenip salona gittim. Ve iyi ki de gitmişim. Saçlarım renk olarak berbat bi durumdaydı. Hangi kuaföre gittiysem istediğim saç rengini bi türlü tutturamadılar. Ama Koray bey harikalar yarattı. Çok güleryüzlü ve gerçekten saç konusunda inanılmaz bilgili. Fiyat konusunda da her kuaför gibi normal fiyatlara sahip. Ben mesela boya + ombre yaptırdım 650 tl fiyat ödedim. Ayrıca belirtmek isterim ki bu pandemi döneminde çok önem verdiğim bi nokta da tabi ki temizlik. İnanılmaz derecede hijyenik koşullara sahip ve ferah bi salondu. Salon yetkilisi Burcu hanım da çok tatlı bi bayandı. Çok nezih ve sıcak bi ortam. Onları tanıdığım için çok mutluyum. Kadınlar kulübüne de böyle güzel insanları tanımama vesile olduğu için çok çok teşekkür ediyorum.
Merhabalar, Ben de kendi tecrübemi yazmak isterim. Umarım size de faydası dokunur. İlk kez saçımı boyatmak istedim ve bir kuaföre gittim, sadece aralara saçımın bir iki ton açığında gölge yapacaklardı. Ancak çok yoğun ve berbat oldu. Saçlarım normalde çok koyu kestane idi. ama o kadar kötü oldu ki anlatamam. kızıl bakır tarzı saçma bir şeye dönüştü. Birkaç ay dayanabildim. Sonrasında buradaki yorumları okuyup Koray Dağıstan Hair Studio'ya gittim. Koray bey ve Ekibi Serkan bey özellikle gerçekten çok ilgili ve profesyoneller. Saçımı düzeltmek için önce kendi rengine boyadılar, ertesi gün sabahtan ise saçıma ombre işlemi yapıldı. Bej sarı olarak. O kadar güzel oldu ki anlatamam, enteresan bir şekilde instagrama ne zaman fotoğraf koysam veya story atsam herkes mesaj atıyor, çok güzel olmuş diye. Bu arada ben anadolu yakasında bugüne kadar cok fazla kuaför gezdim. Hakikaten kesim, manikür vs. Boya için ama 2 tane yere gittim. en memnun kaldığım kuaför Koray Dağıstan Hair Studio oldu. Herkese tavsiye ediyorum, amacım asla reklam yapmak vs. değil sadece iyi bir emeğin hakkını ortaya koymak, işlerinde gerçekten çok profesyonel olan bu ekibi çok destekliyorum. Ve saçlarımı cok güzel yaptıkları içinde buradan onlara teşekkürlerimi sunuyorum.

X