İstanbul Anadolu’da doğum takibi için doktor ve hastane önerisi

mommmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2020
6
1
28
Merhaba arkadaşlar 5 haftalık gebe olduğumu öğrendim. Bu yüzden hastane ve doktor arayışına başladım. İstanbul anadolu yakası için önerebileceğiniz doktor ve hastane var mı bilgi verir misiniz?

Merhaba arkadaşlar 5 haftalık gebe olduğumu öğrendim. Bu yüzden hastane ve doktor arayışına başladım. İstanbul anadolu yakası için önerebileceğiniz doktor ve hastane var mı bilgi verir misiniz?
Anadolu yakası ben bulamadım en sonunda bı tane net bilgi veren birini buldum ama tabıkı 2. Seçenek Anadolu yakasındaki dr benım için doğuma bağlı

Kartal tarafına yakınsanız Bülent Kars'ı öneririm. Ümraniye tarafında Sibel Açıkalın var. Pendik tarafında Bölge Hastanesi Oya Baran var.

Kendi doktorumu önerebilirim
Central Hospital Figen Temelli Akın. Doktoru da hastaneyi de araştırıp seçmiştim. Yorumları bu sitede de bulabilirsiniz.

Central hospital Hastanesi'ne Cengizhan kolata , bütün sorularının yanıtını alabileceginiz bir doktor , çok memnunum

Adatıp Hastanesi Tuğba hanım .

Merhabalar, doktorla ilgili şikayet var da epey şikayet vardı o yüzden tedirgin oldum ben Cengizhan bey için.
Merhabalar , yani ben hiç şikayet duymadim ne gibi şikayetler var bilgilendirirseniz sevinirim, iki görümcem ve bir arkadaşım doğum yaptı Cengizhan bey de bana da önerdikleri için gittim

Kendi doktorumu önerebilirim
Central Hospital Figen Temelli Akın. Doktoru da hastaneyi de araştırıp seçmiştim. Yorumları bu sitede de bulabilirsiniz.
Merhaba,Figen hanım’ın cep telefonunu alabildiniz mi? Anne adayları ile paylasıyormu yani. Ben Centralda başka bür Dr’a gidiyorum ama numarasını vermiyor.Bu yüzden de doktorumu değiştirmek istiyorum.Çünkü bazen ulaşmam gerekebiliyor.Figen hanım’ın da yorumları iyi. Size sorayım istedim

Merhaba,Figen hanım’ın cep telefonunu alabildiniz mi? Anne adayları ile paylasıyormu yani. Ben Centralda başka bür Dr’a gidiyorum ama numarasını vermiyor.Bu yüzden de doktorumu değiştirmek istiyorum.Çünkü bazen ulaşmam gerekebiliyor.Figen hanım’ın da yorumları iyi. Size sorayım istedim
Numarası yok maalesef ama istediğim zaman hastanedeki odasını arayıp sorumu sorabiliyorum. Bi de mail adresi var, ordan da bayramda bile cevap almıştım. Daha 24.haftadayım ilerde telefonuna ihtiyaç duyar mıyım bilmiyorum tabii.

Numarası yok maalesef ama istediğim zaman hastanedeki odasını arayıp sorumu sorabiliyorum. Bi de mail adresi var, ordan da bayramda bile cevap almıştım. Daha 24.haftadayım ilerde telefonuna ihtiyaç duyar mıyım bilmiyorum tabii.
Siz istemediniz sanırım değil mi? Ben istememe rahmen vermedi doktor

Gebelik takibi ve doğum için anadolu yakasında önereceğiniz doktor ve hastane var mı? Central Hospital'daki Figen hanım riskli gebeliklere de bakıyor mu acaba? Cengizhan beye bir kere gittim, ilginç biri..

Demir hayat sigortayı da araştırıyorum, premium paketi için teklif aldım.. onu yaptırırsam mutlaka Florence Nightingale'nin kadrolu doktorlarından birini seçmemiz gerekiyormuş, ama oradaki doktorları da bilmiyorum..

Aslında kendi doktorum var, ama başka biriyle devam etmek istiyorum.

X