İstanbul Avrupa yakası doğum için hastane fiyat?

Muhbire

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2018
30
23
35
Arkadaşlar Merhaba. Henüz 3 aylık hamileyim, bebeğimi kucağıma almayı sabırsızlıkla bekliyorum. İlk hamileliğim ve tabi ki bu süreçte doktor, hastane seçimi çok önemli.
Gaziosmanpaşa Medicalpark hastanesinde Shahla Valizade’ye gidiyordum. Hamilelik öncesi ve sonrasında inanılmaz faydasını gördüm. Ancak kendisine ulaşmada sıkıntı yaşıyorum biraz. Ve ben sormadan bana nasıl besleneceğim, nelere dilkat edeceğim konusunda cevap vermiyor. O nedenle doktorumu değiştirmeye karar verdim. Arkadaş tavsiyesi ve internetteki yorumlarla Bayrampaşa Kolan Hastanesi Op. Dr. Dilek Acar’a gittim. Hoş bi doktor, gayet açıklayıcı bir şekilde herşeyi anlattı. Fakat mesai dışı doğumlara kendisi girmiyormuş. Yani gece sancınız tutsa, nöbetçi doktor doğumu yapacak. Ayrıca doktora ulaşmk istediğinizde de hastaneyi arıyorsunuz. Doktora direk ulaşamıyorsunuz. Gece kanamanız olsa hastaneyi arayıp nöbetçi doktordan bilgi alacaksınız yani. Bana çok saçma geldiği için Dilek hanıma da gitmemeyi düşünüyorum. Şimdi de Türkiye Hastanesinden Op. Dr. Özgür Çetiner’e gitmeyi düşünüyorum.

Gelelim doğum fiyatlarına
GOP. MEDİCALPARK:
2800 normal doğum
3250 sezaryen
Epidural istersen artı 600 daha eklenecek
Normal dogum olursa ve doguracagın zaman doktor izinli olursa ya da aksam olmazsa illa doktorum gelsin dersen 600 eklenecek fiyatlara
Gunluk oda fiyatı ise 600.
Kac gun kalacagın durumuna gore değişir ve tbai fiyat da değişiyor.
Ayrıca bebek için yapılacak test fiyatlatı da eklenecek.
BAYRAMPAŞA KOLAN HASTANESİ
Normal doğum: 1750
Sezaryen doğum: 2250
İçerisine oda fiyatı ve bebek testleri dahil.
Ancak burada da doktor nöbetçi hekim. Ya da gün içinde oluraa kendi doktorun doğum yaptırıyor.
TÜRKİYE HASTANESİ :
Normal doğum: 3300
Zorunlu Sezaryen: 3550
Epidural isterseniz + 600
1 ya da 2 gece de yatış fiyata dahil. Ayrıca bebek testleri de bu fiyata dahil.

Bu fiyatlar güncel. Tabiki yeni yılda değişebilir.

X