Lazer Epilasyon İstanbul Avrupa yakasında (Bağcılar, Güngören vs tarafı daha yakın olur), önerebileceğiniz bir lazer epilasyon merkezi var mıdır ?

birzerdali

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2020
604
651
Herkese merhaba,

Yakın zamanda evlilik durumum söz konusu. Fakat inanılmaz bir tüylenme durumum var (Tahlil yaptım,hormon sorunum yokmuş, genetik tüy sorunu). Bu sebepten dolayı erkek arkadaşım ile yakınlaşmaktan bile çekiniyorum. Haliyle aramızda soruna sebep olmaya başladı. Özgüvenimi düşürüyor bu sorun. Sadece onun için değil elbette, kendi hijyenim ve zamanım içinde lazere başlamak istiyorum. Ağda, jilet gibi uygulamalar zamanımı alıyor fazlasıyla.

Lütfen, en acilinden gidebileceğim, İstanbul Avrupa yakasında (Bağcılar, Güngören vs tarafı daha yakın olur), önerebileceğiniz bir lazer epilasyon merkezi var mıdır ?
Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Ben çok kıllı olmama rağmen yaptım ama sonuç yine çıkıyor kesin çözümü yok bu işin gibi yine ağdaya devam

Bakırköy epiderm ile görüştüm. Her bölgeye lazer yapmıyor. Fiyatı da inanılmaz pahalı geldi. En son durumda oraya gideceğim ama çok kısıtlı bölgeye yapıyor lazeri. Siz kaç seans gittiniz ? Yapılmayacak bölgeleri de talep ettiniz mi biraz anlatır mısınız ?

Herkese merhaba,

Yakın zamanda evlilik durumum söz konusu. Fakat inanılmaz bir tüylenme durumum var (Tahlil yaptım,hormon sorunum yokmuş, genetik tüy sorunu). Bu sebepten dolayı erkek arkadaşım ile yakınlaşmaktan bile çekiniyorum. Haliyle aramızda soruna sebep olmaya başladı. Özgüvenimi düşürüyor bu sorun. Sadece onun için değil elbette, kendi hijyenim ve zamanım içinde lazere başlamak istiyorum. Ağda, jilet gibi uygulamalar zamanımı alıyor fazlasıyla.

Lütfen, en acilinden gidebileceğim, İstanbul Avrupa yakasında (Bağcılar, Güngören vs tarafı daha yakın olur), önerebileceğiniz bir lazer epilasyon merkezi var mıdır ?
Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.
eylül öztürkün mekanları çok öneriliyor ama bilmiyorum bir bak istersen yorumlara falan

X