İstanbul botoks/dolgu doktor önerisi

duduperi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2018
7
2
27
Merhabalar,
Kaç zamandır araştırıyorum ama içime sineni asla bulamıyorum. Gereksiz işlem yapmayacak, kalıcı ve kaliteli malzeme kullanan bir doktor arayışındayım botoks ve dolgu için.
Buradan görüp araştırdığım çok isim oldu. Ya malzemesi kalitesiz ya yorumlar kötü ya da fiyat performansı dengesiz. Hatta kimisi uyuşturmadan yapıyormuş, onları da direkt eliyorum.
Anadolu yakası tercihim olur ama merkezi olduğu sürece Avrupa yakasına da tamamım. Memnun olduğunuz doktorları paylaşırsanız çok sevinirim

Selam kimse tavsiye de bulunmamis :) naaptiniz bulabildiniz mi dr. Bende arayış icindeyim

Coook teşekkür ederim. Ne güzel tavsiye uzerine bir yer bulmuşsun inşallah istediğin gibi olur guzel sonuc alirsin. Merakla guncellemeni bekliycem

Kızlar biz 10/15 kişi toplanıp bir bayana yaptırıyoruz en az 10 kişi olursa her şehire gidip yaptığını söylüyor bu kadar insan hepimiz memnunuz valla 650 tl ödedik alın kaş arası kaz ayagı botox için ilaç orjinal bakmanızda sakınca yok diyor ilacıda iğneyide yanımızda açıyor doktorlar uçurmuş fiyatları

Yaptirip memnun olanlari gorursem hic sakincasi yok ben yaptırırım. Yerim istanbul avrupa yakası

Selam, bu mesajı tam sıramı beklerken gördüm😂
Arkadaşımın ablasının geldiği bir yere geldim. Hem çıktıktan sonra hem de 2 hafta sonra güncellerim sizi😘
Merhaba hangi merkeze gittiniz ne işlem yaptırdınız bir de memnun kaldınız mı paylaşabilir misiniz 😇

Guncel bilgi varmi bu konuda acaba
Ben şuna karar verdim botoks tavsiye ile yaptırılmaz ve herkes doktor tavsiye etmez. Ben iki kere farkli yerlerde yaptırdım kötü sonuc almadım ama tavsiye vermem. Doğru değil tavsiye vermek. bende olur sizde olmaz. En iyisi en fazla üç ay gidiyor zaten. Size önerim ancak şu olabilir ucuz yer aramayin.

Ben şuna karar verdim botoks tavsiye ile yaptırılmaz ve herkes doktor tavsiye etmez. Ben iki kere farkli yerlerde yaptırdım kötü sonuc almadım ama tavsiye vermem. Doğru değil tavsiye vermek. bende olur sizde olmaz. En iyisi en fazla üç ay gidiyor zaten. Size önerim ancak şu olabilir ucuz yer aramayin.
Yok ama cok begenseniz surekli bu konuda ne islem yaptirdin vb. iltifat alsaniz onerirsiniz
Sizinki ya cok dogal olmustur o sekilde istemissinizdir yada belki hayal ettiginizden farklidir olumlu yada olumsuz olarak

X