İstanbul da devlet hastanesinde miyom ameliyatı olup memnun kalan var mı?

Duygucaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2023
1
0
27
Merhaba İstanbul avrupa yakasında oturuyorum
Yaklaşık 15 x 7 cm miyomum olduğunu öğrendim ne ağrı ne adet düzensizliği hiçbir bulgu vermedi bu zamana kadar sadece çok hafif alt karnım çıkmıştı sık idrara çıkma başladı yakın zamanda da avrupa yakasında devlet hastanesi var mı önereceğiniz ameliyat için☺️

Yaklaşık 15 x 7 cm miyomum olduğunu öğrendim ne ağrı ne adet düzensizliği hiçbir bulgu vermedi bu zamana kadar sadece çok hafif alt karnım çıkmıştı sık idrara çıkma başladı yakın zamanda da avrupa yakasında devlet hastanesi var mı önereceğiniz ameliyat için☺️
Merhab, cok gecmis olsun ameliyat oldunuz mu yada doktor buldunuz mu? Bir yakinim icin ist 'da devlet hastanesinde doktor ariyoruz.Bekar ve genc bir hasta cok korkuyor.

selamlar gecmis olsun
suan nasilsiniz
bende de 16 cm miyom olabilecek bir sislik gar. mr ve biopsi aldilar henuz sonuc cikmadi. sizin surec nasil ilerledi?

X