İstanbul Devlet Hastaneleri Silikon Fiyatları

Hannahh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2015
252
103
Merhaba kızlar ameliyat olmayı düşünüyorum. Bir kaç hastaneden fiyat aldım en az 14 binden başlıyor özeller klinikler. Devlet hastanesinde olmaya karar verdim. Aranızda olan, memnun kalan var mı? Ve en önemlisi fiyatlar ne durumda devlette? Yardımcı olursanız çok mutlu edersiniz :)

Hiç fiyat verdiler mi canım? Anadolu Avrupa hiç fark etmez valla
Merhaba kızlar ameliyat olmayı düşünüyorum. Bir kaç hastaneden fiyat aldım en az 14 binden başlıyor özeller klinikler. Devlet hastanesinde olmaya karar verdim. Aranızda olan, memnun kalan var mı? Ve en önemlisi fiyatlar ne durumda devlette? Yardımcı olursanız çok mutlu edersiniz :)

Genelde Mentor marka protez kullanıyorlar 3600tl civarı proteze para ödüyorsunuz, hastane ücret olarak da 1700-2500tl arası bir ücret ödüyorsunuz. Bu kadar

Genelde Mentor marka protez kullanıyorlar 3600tl civarı proteze para ödüyorsunuz, hastane ücret olarak da 1700-2500tl arası bir ücret ödüyorsunuz. Bu kadar
Bu fiyatlar hangi ile ait ? Hangi hastaneden aldınız fiyatları çünkü ben antalyada devlette sordum sadece protez 6000 tl damla protez 7500 tl

Bu fiyatlar hangi ile ait ? Hangi hastaneden aldınız fiyatları çünkü ben antalyada devlette sordum sadece protez 6000 tl damla protez 7500 tl

İstanbul Başkaşehir Devlet, doktorum ameliyattan önce hangi medikal firmasıyla çalıştığını söylemişti, ben fiyat konuşmuyorum arayıp siz öğrenebilirsiniz demişti, biz de arayıp öğrendik akabinde de ödemeyi zaten ameliyat günü medikal firmasına yaptık

İstanbul Başkaşehir Devlet, doktorum ameliyattan önce hangi medikal firmasıyla çalıştığını söylemişti, ben fiyat konuşmuyorum arayıp siz öğrenebilirsiniz demişti, biz de arayıp öğrendik akabinde de ödemeyi zaten ameliyat günü medikal firmasına yaptık
Nasıl bu kadar fark olabilir ben de medikalciyi aradım ve bana bu fiyatları verdiler.. şimdi doktor komisyon mu alıyor acaba diye düşünüyorum.

Merhaba sen doğal yollarla göğüs büyütmeyi deniyordun sanırım faydalı olmadı mı? ben de senden senin gibi diğer yazanlardan etkilenip yeni başlamıştım

Merhaba sen doğal yollarla göğüs büyütmeyi deniyordun sanırım faydalı olmadı mı? ben de senden senin gibi diğer yazanlardan etkilenip yeni başlamıştım
70'den 80'e çıkarabildim ancak doğal yollarla canım. En faydalısıda ev içinde asla sütyen kullanmamak oldu. Ama son zamanlarda inanılmaz kilo verdim şu an 7 kilo verdim 52den 45e düştüm doğal olarak göğüslerdende gitti :KK43:
Kilo versemde değişmycek ölçüler istiyorum sanırım en kalıcı yöntem protez o yüzden buna yöneldim

70'den 80'e çıkarabildim ancak doğal yollarla canım. En faydalısıda ev içinde asla sütyen kullanmamak oldu. Ama son zamanlarda inanılmaz kilo verdim şu an 7 kilo verdim 52den 45e düştüm doğal olarak göğüslerdende gitti :KK43:
Kilo versemde değişmycek ölçüler istiyorum sanırım en kalıcı yöntem protez o yüzden buna yöneldim
Merhaba bende yıllardır küçük goguslerden muzdaribim hamilelik ve emzirmede büyüyüp sonrasında küçülüyor şuan yeni memeden kestim kızımı 1 ay oluyor ve 70 a cp 80 ne nasıl çıktınız bende ameliyat parasını tamamlayana kadar 80 ne çıksın istiyorum neler yaptınız ve ameliyat oldunuz mu

Merhaba, doğal yollarla 70 ten 80 e nasıl çıktığınızı ben de anlayamadım. Sanırım kilo almak dışında böyle bi yöntem yoktur. Nitekim kilo verdiğiniz için tekrar kaybetmişsiniz göğüslerinizi.

Merhaba 70 sen 80 ne nasıl çıktınız neler yaptınız

Kızlar merhaba uzun süre giremedim kusura bakmayın doğal yollarla adaçayı vs oluyor evet ama sınırı var maalesef 😖 Bide östrojen içerdiğinden dolayı kalçayı da büyütüyor ama protez kadar değil tabiki. Bunda sütyensiz uyumanın faydalarını da gördüğümü söyleyebilirim kan akışından dolayı sanırım oda etki ediyor. 75 den 80e çıktı ancak daha fazla büyümüyor 😣 Hâlâ doktor arayisindayim. Bugün İstanbul üniversitesi çapa tıp fakültesine gittim özel hastaneden daha fazla fiyat çekti

X