İstanbul göz kapağı estetiği ve badem göz

Macedonia devoyce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
2
2
36
Merhaba, uzun bir süredir üst göz kapağı ve badem göz ameliyatı olmayı düşünüyorum devamlı postları takip ediyorum sizlere danışmak istedim. Sorum şu ; İstanbul çam sakura, Cerrahpaşa, ve çapa tıp devlet hastanelerinde bu ameliyatı olan ve şu doktor iyi diyecek tavsiyeleriniz var mı ? Çok ihtiyacım var bu bilgilere 🙏🙏🙏

Merhaba, uzun bir süredir üst göz kapağı ve badem göz ameliyatı olmayı düşünüyorum devamlı postları takip ediyorum sizlere danışmak istedim. Sorum şu ; İstanbul çam sakura, Cerrahpaşa, ve çapa tıp devlet hastanelerinde bu ameliyatı olan ve şu doktor iyi diyecek tavsiyeleriniz var mı ? Çok ihtiyacım var bu bilgilere 🙏🙏🙏
Mutlaka draysedolabilge instada yaz görürsün
Cok tavsiye ediyoeum onu sana mükemmel !!

Mutlaka draysedolabilge instada yaz görürsün
Cok tavsiye ediyoeum onu sana mükemmel !!
Çok teşekkür ederim ama devlet hastanesi arıyorum malum fiyatlar çok yüksek
badem goz ( kantopeksi ) oyle kalici bir islem degil. İki kez yapildi ama ipler saliyor kendini ve dusuyor. Ust goz kapagi blefaroplasti yaptirin sadece oneririm. Onu da iyi bir yerde yaptirin. Basit gibi bahsediyorlar ama kapak asimetrisi , kapak fazla kisalmasi gibi bir cok sorun yasanabiliyor. Bir de kaş goz araniz kisaliyor kapak yapilinca efekt olarak. Cekik goz istiyorsaniz arastirdigim kadari ile tek cozum temporal lift.
Draysedolarbilge gercekten cok iyi bir dr.

Levent Akçay’a oldum Dünya Gözde olmaz olaydım.Lütfen çok iyi araştırın benim gibi dertsiz başınıza dert almayın.

Levent Akçay’a oldum Dünya Gözde olmaz olaydım.Lütfen çok iyi araştırın benim gibi dertsiz başınıza dert almayın.
Ne gibi bir sorununuz oldu bende oldum 20 gün önce ama çok asimetri biri çekik ve büyük diğeri yuvarlak düzelecek dedi düzelmezse düzeltirirm ama en az iki ay bekle dedi psikolojikm bozuldu resmen bu halimden insan yüzüne bakamıyorum bi tarafım felçli gibi donuk gülünce pörtlüyor gözüm

Ne gibi bir sorununuz oldu bende oldum 20 gün önce ama çok asimetri biri çekik ve büyük diğeri yuvarlak düzelecek dedi düzelmezse düzeltirirm ama en az iki ay bekle dedi psikolojikm bozuldu resmen bu halimden insan yüzüne bakamıyorum bi tarafım felçli gibi donuk gülünce pörtlüyor gözüm
Merhaba geçmiş olsun.Levent Akçay’a mı ameliyat oldunuz?

X