İstanbul Güngören civarı daha çok bayanlara yönelik Cafe de çalışmak istermisiniz?

DilaS

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2017
6
0
Merhaba arkadaşlar. Bu forumun epey takipçisi üyesi olduğunu biliyorum. O yüzden olur olmaz bilmiyorum ama belki anlasabileceğimiz biri buradan çıkar diye düşündüm. Kimseyi heveslendirmek umut bağlatmak da istemem ama dedim ya kısmet... istanbul Güngören eski belediye binası civarinda bir kafeterya var. Daha çok bayanların ve cocuklu ailelerin tercih edebileceği türden bir yer. İşletmeci bayan, çalışan bayan olunca zaten ona göre insanlar geliyor. Ki isin aslı yeni açtık o yüzden şu dönem çok da kimse gelmiyor:) Yanımızda çalışan ablanın 2cocugu var ve annesi bakıyordu ancak bazı sebeplerden annesi memleketine döneceğinden işi bırakmak zorunda kalacak. Dolayısı ile bizim de anlaşabilecegimiz hem temiz kalpli hem kendi temiz hem eli becerikli bir kişi arayışımız başladı. Çok uzatmadan ozetleyecek olursam; tatlı, börek, açma, poğaça, kurabiye, manti, dolma, kısır, menemen, hamburger vs vs tarzı şeyler yapılan onun haricinde tabi ki cam masa wc paspas gibi işleri olan bir yer. Bilmiyorum burada bu konu içerik olarak uygun mu ancak konunun sakıncası varsa da dusunen olursa ozel mesaj ile de ulaşabilir.(yeni üyelik olduğu için cevap verebilirmiyim bilmiyorum ama)

Herkes gönlüne gore insanlarla tanışıp anlasip çalışsın inşallah. Herkese kolay gelsin.

X