İstanbul için doğum Doktoru önerisi

gulsumgvnn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2020
1
0
37
İlk bebeğime hamile kaldığımı öğrendikten sonra hemen doktor araştırması yapmaya başladık. Uzun uğraşlar sonucu Prof. Dr. Derya Eroğlu’na karar verdik. Bizimle beraber heyecanlanan, her soruma ilgi ile cevap veren saat kaç olursa olsun anında iletişime geçen muhteşem bir doktor. İlk Gebeliğim 32 haftadan itibaren erken doğum riski oluşmuştu.37 haftada ise suyumun da azalması ile acil sezeryana girdik. Bu süreç de beni sakinleştiren ve her durumu ayrıntılı bir şekilde anlatıp süreci kolaylaştıran harika doktor. Çok sağlıklı ve başarılı bir doğum yaptık. İkinci gebeliğimde ise hiç doktor arayışına girmeden direk Prof. Dr. Derya Eroğlu’na gittik. Gebeliğim gayet iyi gidiyordu ancak 5. Ay dan itibaren ciddi ödemler oluştu. Hiç bir durumu basite almadan tüm testlerimi eksiksiz yaptı. Doktorumuz 37 haftada doğum için tarih verdi. İçimden hep doğumun erken olduğunu düşündüm ancak doktorum tansiyonum riski olduğunu ve bebek ile bize riske atmayacağını söyledi. Ancak bir gece planlanan tarihten önce 140/90 tansiyon ve şiddetli mide bulantısı ile acil hastaneye gittik. Doktorumuz yine haklıydı ve yine öngörüsü doğru çıkmıştı bu süreç de hastanede o an hiç anlatamayacağım kadar güç ve destek veren canım doktorum planlanan günden 1 gün önce doğum gerçekleşti. Soğukkanlı tavrı ve tüm takip sürecinde inanılmaz öngörüsü ile bizi şaşırtan söylediği ve yaptığı her şeyin bebek ve benim için en iyisi olması sebebiyle Acıbadem hastanesinde tek geçeğim canım doktorum her şey için sonsuz teşekkürler.

Biliyorum çok geç kaldım ama yazacaklarımı bir türlü toparlayamadım… Mükemmel doktoruma dünya tatlısı hemşirelerimize, tüm Acıbadem ekibine sonsuz teşekkürler… İyi ki yollarımız kesişti, iyi ki sizi tanıdık…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…