Istanbul icin doktor onerisi: Doc. Dr. Ercan Bastu

lal08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2012
12
2
bir iki kisirlikla ilgili baslikta daha once cevaben yorum yazdim. ama cok iyi bir doktor oldugu icin yillardir kendisine devam ettigim ve ozellikle kisirlik tedavimde bastan sonra bilgisi ve samimi ilgisiyle kendine hep guvendigimi doc. dr. ercan bastu hakkinda burda bir baslik acmak istedim. 2014'te docent oldu. uzun yillar abd'de, ingltere'de egitim almis bir doktor. kisirlik tedavisinde gercektne cok iyi. zaten genc yasinda geldigi nokta ispati. ist. tip. fakultesinde calisiyor ama ozelde de hasta bakiyor. kisirlik icin tedaviler ve histeroskopi ameliyatlarinda tavsiye ederim. bir arkadasim endometriozis sikayeti vardi, bu cok dertli hastaligin ameliyatinda da iyi oldugunu arkadasimdan biliyorum. websitesi: www.ercanbastu.com

aramizda kisirlik tedavisi gore herkese simdiden bu zorlu surecte bol sans dilerim. umudunuzu hic yitirmeyin.

Merhaba kesinlikle katiliyorum.ben buraya sizin yorumunuzu gordum ve baska insalarinda bilmesine vesile olmak icin uye oldum.ercan bey mukemmel bir insan hastasi icin elinden geleni yapar,kendisine sonsuz guveniyorum ailenizden biri gbi hangi doktor size bukadar guven verir ki.alaninda uzman ve cok zeki oldgunuda isterseniz ozgecmisinden okuyabilrsiniz.keske diger branslardada birden fazla ercan bastu olsa cogaltilabilse baska branslardada tum turkiyede ozaman hepiniz mutlu olurdunuz hasta kalmazdi daha nekadar anlatyim

2 kez hamile kaldım. İkisinde de bebeğimin kalbi durdu. Çok zor günler yaşadım. Çok doktora gittim. Çapa'da bir profesöre gitmiştim ümitsiz bir halde. Senin bir rehbere ihtiyacın var dedi ve Ercan Baştu'ya yönlendirdi. Çok şükür şimdi yeniden hamileyim ve kendisi doktorum. O kadar memnunum ki. İlk kez bir doktora bu kadar çok güveniyorum. Anlayışlı yaklaşımı, mesleğinde bilgi ve tecrübesi,bazılarının yaptığı gibi başka meslektaşları hakkında hiç bir olumsuz cümle sarf etmemesi,benim gibi endişeli birine güler yüzü ve anlayışı ile her zaman pozitifliği aşılaması o kadar değerli ki. Sorularıma tek tek özenle cevap verir ve her şeyi net bir şekilde anlatır.Tam da gittiğim doktorun söylediği gibi rehberim oldu. İyi ki var diyorum ve iyi ki kendisini bulmuşum.

Merhabalar bende Ercan Baştu' nun 2 senedir hastasıyım.3 yıl öncesinde öğrendiğim adenomyozis ve endometriyozis hastalığım için özel'de birçok ünlü doktora gittim , fakat her seferinde ne yazık ki hem paragöz hem ilgisiz hemde hastasını hiçbir zaman hatırlamayan empati yoksunu ,hastalarını $ olarak gören bir çok prof.' a gittikten sonra ,en son çapa'ya gitmeye karar verdim.Orda Ercan bey'i bir doktor önerdi ve o gün bu gündür 2 yıldır devamlı gittiğim tek doktordur.Arkadaşlar özellikle bende adenomiyozis çıktığında diğer gittiğim prof'lar ne yazık ki devamlı rahmin alınabilir gibi ümitsiz konuşmalarla beni ameliyattan soğuttular.Fakat Ercan bey'e gittikten sonra bana o kadar net neler olabileceğini anlattı ki inanın o görüşmeden sonra ameliyata karar verdim , Acıbadem fulyada ameliyatımı oldum açık ameliyattı ve çok başarılı geçti. Sonrasında yaklaşık 1 sene sonra çikolata kistim ve miyomum için tekrar bu defa laparoskopi ile ameliyatım gerçekleşti ve çok şükür şimdi çok iyiyim .Bu ay oldum laparoskopi ameliyatımı önümüzdeki adetten sonra dondurulmuşlarımla başlayacağız inşallah.Bu arada tüp bebek için bana uyguladığı tedavide de 7 yumurtam çıktı 7'side döllendi , 6 sı 5.gün embiriyosu olarak donduruldu .Eğer gerçekten iyi bir doktor arayışı içindeyseniz Ercan bey Acıbadem Fulya'da muayene alıyor benim gibi ümitsizler ,ümitsiz durumu olduğunu düşünenler mutlaka muayeneye gitmeli.

Ercan Beyin ismini görünce bende buraya kendisi hakkında bişeyler yazmak istedim çünkü şuan ikizlere hamileyim ve bunu Ercan beye borçluyum.Kendisine zaten tavsiye üzerine gittim ve ilk görüşmede evet benim doktorum Ercan Baştu olacak dedim yedi sene sonra ilk tüp bebek tedavimle beni gereksiz prosedürler , tahliller ve yüksek dozajlı ilaçlarla yormadan çok sağlıklı ve başarılı bir süreç yürüterek ikiz bebişlere sahip olmama vesile olmuştur.Çok genç yaşına göre Doçent olmuş ve kendini sürekli eğitime,bilime adamış mütevazi güven veren bir insan ilerleyen zamanlarda bence adını çok daha sık duymaya başlayacağımızdan eminim.Alanında geleceğin en başarılı doktorları arasında adının anılacağından hiç şüphem yok.Tekrardan çok teşekkürler :)

Merhabalar bende Ercan Baştu' nun 2 senedir hastasıyım.3 yıl öncesinde öğrendiğim adenomyozis ve endometriyozis hastalığım için özel'de birçok ünlü doktora gittim , fakat her seferinde ne yazık ki hem paragöz hem ilgisiz hemde hastasını hiçbir zaman hatırlamayan empati yoksunu ,hastalarını $ olarak gören bir çok prof.' a gittikten sonra ,en son çapa'ya gitmeye karar verdim.Orda Ercan bey'i bir doktor önerdi ve o gün bu gündür 2 yıldır devamlı gittiğim tek doktordur.Arkadaşlar özellikle bende adenomiyozis çıktığında diğer gittiğim prof'lar ne yazık ki devamlı rahmin alınabilir gibi ümitsiz konuşmalarla beni ameliyattan soğuttular.Fakat Ercan bey'e gittikten sonra bana o kadar net neler olabileceğini anlattı ki inanın o görüşmeden sonra ameliyata karar verdim , Acıbadem fulyada ameliyatımı oldum açık ameliyattı ve çok başarılı geçti. Sonrasında yaklaşık 1 sene sonra çikolata kistim ve miyomum için tekrar bu defa laparoskopi ile ameliyatım gerçekleşti ve çok şükür şimdi çok iyiyim .Bu ay oldum laparoskopi ameliyatımı önümüzdeki adetten sonra dondurulmuşlarımla başlayacağız inşallah.Bu arada tüp bebek için bana uyguladığı tedavide de 7 yumurtam çıktı 7'side döllendi , 6 sı 5.gün embiriyosu olarak donduruldu .Eğer gerçekten iyi bir doktor arayışı içindeyseniz Ercan bey Acıbadem Fulya'da muayene alıyor benim gibi ümitsizler ,ümitsiz durumu olduğunu düşünenler mutlaka muayeneye gitmeli.

Acıbadem de ameliyata ne kadar ücret ödediniz? Özel sigortanız var mı?

merhaba, bende endometriozis hastasıyım ve her iki yumurtalığımda da kistler mevcut dha önce iç kanama geçirdiğim için amelyat olmuştum fakat kanamyı durdurmaya yönelik bir amelyattı ve sonrası çok sıkıntılı geçti. çocuk istiyorum fakat malesef olmuyor. izmirde doktor konusunda istanbul kadar şanslı değiliz. kendisini çok araştırdım ve kendisine olan güveni çok belli oluyor. bende önümüzdeki ay Ercan beye randevu alıp gitmeyi düşünüyorum özel sağlık sigortam var ama yine de acıbadem fiyatları beni korkutuyor. birde izmir istanbul sürekli seyahat durumu var ki ben bunu göz önüne bile almayı kabul ediyorum. acıbadem fiyat politikasıyla ilgili bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. ya da başka bilen varsa bilginizi paylaşmanız ricasıyla.

merhaba, bende endometriozis hastasıyım ve her iki yumurtalığımda da kistler mevcut dha önce iç kanama geçirdiğim için amelyat olmuştum fakat kanamyı durdurmaya yönelik bir amelyattı ve sonrası çok sıkıntılı geçti. çocuk istiyorum fakat malesef olmuyor. izmirde doktor konusunda istanbul kadar şanslı değiliz. kendisini çok araştırdım ve kendisine olan güveni çok belli oluyor. bende önümüzdeki ay Ercan beye randevu alıp gitmeyi düşünüyorum özel sağlık sigortam var ama yine de acıbadem fiyatları beni korkutuyor. birde izmir istanbul sürekli seyahat durumu var ki ben bunu göz önüne bile almayı kabul ediyorum. acıbadem fiyat politikasıyla ilgili bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. ya da başka bilen varsa bilginizi paylaşmanız ricasıyla.
Merhaba ercan hocanın adını görünce klübe üye olup yazma gereği duydum ileri derece endometriozis hastasıyım kendisini uzun süredir takip ediyordum bende izmirden kendisine gittim ve öykümüz hemen hemen aynı sağlık sigortam olmasına rağmen acıbadem fiyatları beni korkutmadı değil ama sağlık sigortanız anlaşması var ise karışılıyor zaten önden provizyon alarak sizi bilgilendiriyor. Geçen hafta ameliyatımı oldum malesef çok sıkıntılı bir durummus yapışıklıklar had safhadaymış bir tüpüm de alınmak zorunda kalmış. Kistlerimide çıkarmış sadece biraz fazla işlem yapıldığı için iyileşme sürecim uzun sürdü, Ama kendisine sıkıntımız olduğunda danışıp soru sorabiliyorz gerçekten çok ilgili ve güleryüzlü biri hastanede kaldığımız sürece günde en az 2 kere kontrol için odamıza uğradı çok ilerde daha da kıymeti anlaşılacak eminim genç yaşına rağmen bilgisinin profesörlerden de ileri düzeyde olduğunu düşünüyorum ki hala kendini çok çok geliştirmekte. Sadece gitmeden önce sempozyum programı var mı yok mu sorun derim çünkü aynı zamanda çok aktif bir konuşmacı, ileride umarım kendisi gibi nice doktorlar yetiştirir ve başarılarına başarı katar haftaya tekrar kontrolümüz var umarım ileride kendisi izmire geçmeyi düşünür burayı okur mu bilmem ama iyiki varsınız hocam başarılarınız daim olsun

Acıbadem de ameliyata ne kadar ücret ödediniz? Özel sigortanız var mı?
Merhabalar, kusura bakmayın biraz geç cevap verdim ama ben doğum yaptım.Cok şükür Ercan bey sayesinde hem iyileştim hem de bu sene anne oldum.Özel sigortam var , fiyatlar için bir randevu alıp gidip danışmanızı tavsiye ediyorum.Ercan bey hastaları için fiyat anlamında da elinden geleni yapan bir doktor.

Ercan beye tavsiye üzerine gittim ve sıcak karşılayışı, güleryüzü sayesinde Kendisine hemen ısındım ve bir yıl korunmadan ilişki yaşamış olmamıza rağmen hamile kalamadığım için vakit kaybetmeden tüp bebek tedavisine başladık. Taze 3BB Bir adet embriyo transferinden sonra kendisi bana normal hayatıma devam etmemi söylemişti. Fakat çok yoğun çalışmam sebebiyle benim normal hayatım diğer insanların normal hayatı ile bir olmadığı için Sürekli hareket halinde oldum Ve transferden sonra sadece iki gün dinlendim. Adet günüm geldiğinde hiç gecikmeden adet oldum ve bu şekilde başarısızlıkla sonuçlandı, teste bile gidemedim. Transferden tam bir hafta sonra adet görerek transfer edilen embriyoydu da dışarı attı vücudum. Ercan beyi arayıp durumu anlattığımda teste gitmememi ve ilaçları bırakmamı söyledi. Süreç bu şekilde tamamlanınca çok üzüldüm ve başka bir doktor arayışına girdim aklınıza ünlü hangi doktorlar geliyorsa hepsiyle görüştüm. Bu esnada prof. Dr. yücel karaman bana transfer edilen embriyo’nun kalitesiz olduğunu ve zaten tutulma ihtimalinin çok düşük olduğunu yapılan tüp bebek tedavisinin deyim yerinde ise bile bile lades olduğunu söyledi. Bu durum beni daha çok üzdü ve Ercan beye olan Kırgınlığımı arttırdı. Fakat bir gün Ercan bey kendiliğinden beni aradı ve her şey yolunda mı nasıl gidiyor diye sordu. Ben de ona tüm içtenliğimle kendisine olan korgınlığımı ve her şeyi anlattım ve genetik testler yaptırmaya başladığımı söyledim . Oda bana gayet sevecen bir Yaklaşımla Görürsünüz genetik testlerde hiçbir şey çıkmayacak sen ama ne zaman isterseniz beni arayıp istediğinizi sorabilirsiniz dedi. Gerçekten de genetik testlerde hiçbir şey çıkmadı ve daha sonra tekrar kendisiyle görüşmeye gittim . Cavitasyon ve early blast kalitesinde İki adet embriyo dondurmuştuk. Bunlar içinde yücel bey dondurmaya dahi deymez demişti. Bunu Ercan beye ilettim de kendisi bence değer yine olsa yine dondururum dedi . Ercan Bey’in sevecenliği ve samimiyetine güvenerek bu iki embriyoyu çözdük ve bir günde gerçekten gelişim gösterdiler. Şu anda ikisi de transfer edildi ve transferden sonra altıncı günümdeyim umarım buradan mutlu haberimi de yayınlayıp Ercan beye teşekkürlerimi iletirim . Yakın zamanda prof olmasına ve özel hastanede çalışmasına yoğun iş temposuna rağmen her zaman En ufak sorumuza dahi telefonuyla geri dönüş sağlar ve kolay ulaşılabilir biridir . Bu tarz tedavilerin en önemli kısmı da bu bence . Bahçeci de gittim kimse yüzüne bakmıyor Kimsenin. İlgi alaka sıfır, Ercan bey asla öyle değil hastasıyla sonuna kadar ilgileniyor.

Ercan beye tavsiye üzerine gittim ve sıcak karşılayışı, güleryüzü sayesinde Kendisine hemen ısındım ve bir yıl korunmadan ilişki yaşamış olmamıza rağmen hamile kalamadığım için vakit kaybetmeden tüp bebek tedavisine başladık. Taze 3BB Bir adet embriyo transferinden sonra kendisi bana normal hayatıma devam etmemi söylemişti. Fakat çok yoğun çalışmam sebebiyle benim normal hayatım diğer insanların normal hayatı ile bir olmadığı için Sürekli hareket halinde oldum Ve transferden sonra sadece iki gün dinlendim. Adet günüm geldiğinde hiç gecikmeden adet oldum ve bu şekilde başarısızlıkla sonuçlandı, teste bile gidemedim. Transferden tam bir hafta sonra adet görerek transfer edilen embriyoydu da dışarı attı vücudum. Ercan beyi arayıp durumu anlattığımda teste gitmememi ve ilaçları bırakmamı söyledi. Süreç bu şekilde tamamlanınca çok üzüldüm ve başka bir doktor arayışına girdim aklınıza ünlü hangi doktorlar geliyorsa hepsiyle görüştüm. Bu esnada prof. Dr. yücel karaman bana transfer edilen embriyo’nun kalitesiz olduğunu ve zaten tutulma ihtimalinin çok düşük olduğunu yapılan tüp bebek tedavisinin deyim yerinde ise bile bile lades olduğunu söyledi. Bu durum beni daha çok üzdü ve Ercan beye olan Kırgınlığımı arttırdı. Fakat bir gün Ercan bey kendiliğinden beni aradı ve her şey yolunda mı nasıl gidiyor diye sordu. Ben de ona tüm içtenliğimle kendisine olan korgınlığımı ve her şeyi anlattım ve genetik testler yaptırmaya başladığımı söyledim . Oda bana gayet sevecen bir Yaklaşımla Görürsünüz genetik testlerde hiçbir şey çıkmayacak sen ama ne zaman isterseniz beni arayıp istediğinizi sorabilirsiniz dedi. Gerçekten de genetik testlerde hiçbir şey çıkmadı ve daha sonra tekrar kendisiyle görüşmeye gittim . Cavitasyon ve early blast kalitesinde İki adet embriyo dondurmuştuk. Bunlar içinde yücel bey dondurmaya dahi deymez demişti. Bunu Ercan beye ilettim de kendisi bence değer yine olsa yine dondururum dedi . Ercan Bey’in sevecenliği ve samimiyetine güvenerek bu iki embriyoyu çözdük ve bir günde gerçekten gelişim gösterdiler. Şu anda ikisi de transfer edildi ve transferden sonra altıncı günümdeyim umarım buradan mutlu haberimi de yayınlayıp Ercan beye teşekkürlerimi iletirim . Yakın zamanda prof olmasına ve özel hastanede çalışmasına yoğun iş temposuna rağmen her zaman En ufak sorumuza dahi telefonuyla geri dönüş sağlar ve kolay ulaşılabilir biridir . Bu tarz tedavilerin en önemli kısmı da bu bence . Bahçeci de gittim kimse yüzüne bakmıyor Kimsenin. İlgi alaka sıfır, Ercan bey asla öyle değil hastasıyla sonuna kadar ilgileniyor.
Merhaba, sonucunuzu merak ettim, Aret beyle Ercan bey arasında kararsızım da

Merhaba, sonucunuzu merak ettim, Aret beyle Ercan bey arasında kararsızım da
Aret bey kesinlikle tavsiye etmem kendisini şahsen tanıma imkanım olmadı fakat Tüp bebek merkezi İnanılmaz kalabalık ve rahatsız, Devlet hastanesinden hiçbir farkı yok. Fakat ercan bey muhteşem biri hastane imkanları da bir o kadar güzel ve kaliteli

Merhaba, ben Ercan Bey ile tedaviye yeni başladım. Umarım herşey yolunda gider :nazar:

X