İstanbul için önerebileceğiniz burun estetiği doktoru

Merhabalar ben de kayseride yaşıyorum doktor arıyorum yardımcı olur musunuz

MEEHaba baki beye ameliyat oldunuzmu memnunmusnuz lütfen bilgi verrirmisnis
Benimde listemde baki beyde var realself diye site varmış ordaki yorumlari soru cevaplari arastirarak doktor secicem eğer bir bilgi ogrenizseniz lutfen paylaşın bende baki beyi de araştırıyorum cunku

Benimde listemde baki beyde var realself diye site varmış ordaki yorumlari soru cevaplari arastirarak doktor secicem eğer bir bilgi ogrenizseniz lutfen paylaşın bende baki beyi de araştırıyorum cunku
Evet görüştüm baki beyle çok tatlı biri enerjisi güzel asistanın burnunu yapmış çok hoş ama daha çok dogal burun yapma taraftarı ben barbinose tarzı istiyorum dedim biraz gerçekçi olalım dedi yğzğnğze göre yapalım dedi kendisi daha çok revizyoncuymuş şimdi mustafa yazır la görüşçem onu yeni buldum instada benim tarzım burunlar hep ama yorum bulamadım çok bilen varsa yaptıranlar bana bilgi veririmisiniz

Canim cevabın için çok teşekkürler Mustafa yaziri bilmiyorum ama volkan suntere ilk görüşme için randevu aldım bibbak istersen tabi bende paylaşıcam birbirimize destek olmuş oluruz doktor seçimi konusunda

Canim cevabın için çok teşekkürler Mustafa yaziri bilmiyorum ama volkan suntere ilk görüşme için randevu aldım bibbak istersen tabi bende paylaşıcam birbirimize destek olmuş oluruz doktor seçimi konusunda
Bende bakıyım bu doktora peki fiyat ne benim bütçem max 20 bin çünkü mustafa yazıra baktınmı sen nasıl burunları sence

Senin bütçen genişse volkan kahya ya bak derim 50 bin diyor ama mükemmel burunlar yapıyor

Ben duyduğum bütünün doktorlari hem kadinlarkulubu hem realself hem normal internetde şikayetvarda fln hep isimlerini araştırıyorum

Vala dr hasan emre koçaka ameliyatbolmayinda kime olursanız olun adamın kendi bir tuhaf asistanları bir tuhaf 55 bin ile gidilen muayene aksamina 70 bine ameliyatbederiz diye geri döndü.. resmen insanları kandırıyor ve sürekli olumsuz seyler konusuyor yapamam edemem gibisinden vala yazık oldu 500 liralik muayene parasina

Çoğu doktorun on görüşmesi ücretsiz zaten görüş almak için gidiyorsanız on görüşmeleri ücretli olanları tercih etmeyin neticede simülasyon yapmıyor.Doktorlar yüz hattını beğenmediği ya da kalın derili bulduğu yapamayacağını anladığı burunlara da ekstra fiyat verebiliyor. (Vazgeçsin diye)

düşünceniz aynı mı

Ben de Muhammet dilbere 2016 yılında olmuştum. Umarım ödediğim para ona haram zıkkım olur. Tavsiye etmiyorum. Hani çadırın direğini alırsınız çadır olduğu yere yığılır. İşte suratımın ortasında direği alınmış bir çöküntü var. Kesinlikle olmayın. Zaten fake yorumlar koyuluyor instagramına. İnsanı salak yerine koyuyor. İleri zekalı.

turgut yüce yi duydunuzmu instigramda yaptığı burunları beğeniyorum izmitte istanbula yakın bende yıllardır kararsızım yaptırsaydım yıllar önce şimdi ateş pahası

turgut yüce yi duydunuzmu instigramda yaptığı burunları beğeniyorum izmitte istanbula yakın bende yıllardır kararsızım yaptırsaydım yıllar önce şimdi ateş pahası
Duydum, bir gorusmek lazım. Burun seciyormus ama kolay burunları yapıyormuş. Erkek hasta da pek kabul etmiyor sayfasindan da anlaşılacağı üzere. Kalin deriliyse önermem

Geçmiş olsun. Muhammet Dilber benim de revizyon seçeneklerimden biriydi, yorumunuzu görünce şaşırdım çünkü instagramdaki burunlarını beğeniyordum. Bence artık doktorlara paylaşacaksa tüm hasta sonuçlarını açık şekilde paylaşmaları gerekliliği hakkında bir sosyal medya düzenlemesinin gelmesi gerekiyor. Şu anki haliyle bir tarafı pert bir tarafı hasarsız Mercedes ilanının sadece hasarsız fotoğrafını görüp, ona göre ödeme yapıp elimizde yarısı olmayan araçla baş başa kalıyoruz. Doktorlar zaten iyice pazarlamacıya döndü. Tüketici olarak mağdur oluyoruz.

Kime olmuştunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…