İstanbul iğneli Epilasyon

Gulayys

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2020
2
0
32
Herkese merhaba,
İstanbulda İğneli Epilasyon yaptırmak isteyenler mutlaka GİZEM KARTALı tanımalı 🥰 ben bi çok iğneli epilasyon yaptırmış deneyim kazanmış biri olarak yazmak istiyorum😌 öncelikle iğneli epilasyon yaptıracağınız kişi çok önemli ben ilk özel bi hastanede iğneli epilasyon yaptırmıştım iki kil almak için nerdeyse yarım saat harcıyordu bende bilmediğim için zor oluyor sanıyordum daha sonra Şirinevler’de Özlem Ateş iğneli epilasyon yaptırdım çok memnundum ama maalesef artık çalışmıyor. Daha sonra araştırmalar sonucu şişlide Ayten epilasyona gittim epilasyon öncesi bikini bölgemi uyuşturup öyle yapıyordu ama bi kaç gitmeme rağmen kıllarımda azalma olmadı ve bıraktım en son Halkalıda GİZEM KARTAL isimli bir iğneli epilasyon uzmanıyla tanıştım ve gerçekten aradığımı buldum 🥰 o kadar güvenilir ve titiz çalışıyor ki hem eli hızlı hem güvenilir hemde kesinlikle diğer iğneli epilasyon yapanlarla göre gözle görülür fark var. Kıl sayımda ilk yaptığı günden itibaren azalma oldu ve ben normalde uyuşturmadan bikini bölgeme yaptıramıyordum ama gizem hamımın eli çok hafif 🤗 Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim benim yaşadığım mağduriyeti hiç kimse yaşasın istemiyorum o yüzden anlatmak istedim. İşini önemseyen severek yapan ve enerjisi Yüksek biri iyi ki tanımışım 🥰

X