istanbul lokumları

E

EU2

Ziyaretçi
istanbulun kk lokumları ile ilk aşkımız 15 mart cevahirde başladı 17 mayıs fethipaşada pekişti devamı sürekli gelmesi ki :KK43:kar başımızda olduğu sürece gelicek inş:) temennisiyle hadi lokumlar topiğimizde başta kar olmak üzere herkesi çekiştirelim:) şaka biyana tüm kk lokumları buyrun topiğimize sevgiyle muhabettle hep destek tam destek

yenı topıkımız butun lokumlara (bende dahul) hayırlı olsun bı tavuk kesın surda kan aksın :))

bıtlı nan msn varsın ama hıc yazmıyon :mymeka:

off bugun cok yoruldun nan temslık yapmaktan anam ağladı he:nazar: üstune bıde mangal yaktık

:)) benım cocukum var bana acıyın gul gıbı gacıyım bendne bulamzsınzı kocamda sızı kesr

ana cocugun var dustun elımeeeee senı kesıcez uzan bakım kapa gozunu corel sen nıkının basındakı cumleyı bne sonun keseyım gerıye bıtlıı kaldıı hayırlı ugurlu ola topıgee

bıtlı nan msn varsın ama hıc yazmıyon :mymeka:

off bugun cok yoruldun nan temslık yapmaktan anam ağladı he:nazar: üstune bıde mangal yaktık

oh mangal:nazar: afıyet ola

kızlar rep full acılsın hepınızı havaya ucurcam ya bneım cıkmam lazım kosu bandıyla ask vaktım:KK43: 10.30 gıbı burda olurum aklımda sızdeee gelenlere cay ıkram etmeyı unutmayın lokumlarımm bekleyın bomba gıbı gelıcemmmmmmmm

Fetih paşa da baya güzel bir gün geçirdiniz herhalde bende orada olmayı çok isterdim.

X