İstanbul Üni Açık Öğretim

Spunky

You can't make a rainbow without a little rain.
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
154
378
Merhabalar,
Bu dönem İstanbul Üniversitesi'ne İkinci Üniversite kaydı ile başvurdum. Anadolu Üniversitesi'nde mezun olan öğrencilerin muafiyet başvurusunda bulunmasına gerek olmadığını okumuştum ama İstanbul Üniversitesi'nde de bu durum var mıdır? Bu yılın muafiyet klavuzunu göremedim sitede geçen yılkinin üzerinde değişiklik var mı bilmiyorum. Arayınca ulaşamadım, mail attım geri dönüş olmadı. :KK12: Dersleri kendileri seçtiler ve bu dersler alınmış olarak gözüküyor şu an. Bir belge yollamam gerekli midir muafiyet için? Yoksa sistem otomatik düzelecek midir?
Teşekkürler şimdiden. :KK15:
Edit: Smileylerim kaybolmuş, yeniden eklendi.

Büdüt: Başka bir başlıkta sorunun açıklamasını buldum, cevabı ekledim. Teşekkürler kendisine.

Ders seçmedikki? Hangi üniversite. Ben istanbul üniversitesi aof e ikinci üniversiteden kayıt yaptırdım. Bana sole bir mesaj geldi.

Degerli Ogrencimiz,
Muafiyet islemleri sadece temel zorunlu derslerden (Turk Dili I-II, Yabanci Dil I-II, Ataturk Ilkeleri ve Inkilap Tarihi I-II) muafiyet yapilacaktir. Bu dersler disindaki derslerden muafiyet islemi yapilmayacaktir.
Bir ogrenci sadece bir kez ve kayit oldugu ilk donem (1. sinif guz) muafiyet basvurusu yapabilir. Sonraki donemlerde yaptigi basvurular dikkate alinmaz.

Muafiyet kilavuzu 22.10.2018 tarihinde http://auzef.istanbul.edu.tr/ adresinden yayinlanacaktir.

AUZEF DEKANLIGI B030

Ve aşağıdaki bu mesaj geldi

Degerli Ogrencimiz,
Kayitli ogrencilerimizin tum ders alma islemleri fakultemiz tarafindan yapilacaktir. Ders alma islemleri tamamlandiktan sonra konu ile ilgili bilgilendirme yapilacaktir.

Ogrencilerimizin ders alma konusundaki talepleri yapilacak olan bilgilendirmeden sonra degerlendirilecektir.

AUZEF DEKANLIGI B030

Son düzenleme:
X