İstanbul'da bioenerji uzmanı bilen,fayda gören var mı?

merhaba arkadaşlar uzun yıllar aradan sonrayine döndüm
rahatsızlığım netten kopmamın sebeplerinden biridir :)
trigeminal nevralji rahatsızlığım var ve çare bulunamıyor
tedavi + alternatif tıba yöneldim1.5 sene yada daha fazla akapuktur tedavisi gördüm. seansları kaçırmamam gerekiyordu ,tek seans bile kaçırsam geri dönüş oluyordu ( tek başıma evden dışarı çıkamıyorum, eşim işinden izin alamassa problem)
neyse sonra bioenerji uzmanıyla tanıştım ve inanın çok faydasınıgördüm
hnım çok alçak gönüllü ve açık sözlü rahatsızlığınıa çare olaıyacaksa baştan söylüyor
banada açıça söyledi "tedavi edemem ama ağrılarını azalırım"
çoooook faydasını gördüm yıllarca seans aldım komalık halde adımatamaz dırumda seansa girip gülerek dışarı çıkardım malesef şehir değiştirdim ve faydalanamıyorum
keşke izmirde de dürüst biri bulabilsem
[/QUOTE

Ben randevu aldım gideceğim, benim için ilk olacak. Denedikten sonra deneyimlerimi paylaşırım.

Bir yandan reiki üzerine kitap okumaya başladım, ilgilenenlerler bu alanla varsa kitap önerilerini de almak isterim

Ben randevu aldım gideceğim, benim için ilk olacak. Denedikten sonra deneyimlerimi paylaşırım.

Bir yandan reiki üzerine kitap okumaya başladım, ilgilenenlerler bu alanla varsa kitap önerilerini de almak isterim

ne zaman randevunuz ? hastalıklarınız için mi aldınız randevuyu ? ben de alıcam da kimseyi tanımadığım için yönelemiyorum birisine :/

Mental olarak Yorgunum, geceler uyku problemim var. Bu hafta gideceğim

EROL KONUK ASLA VE ASLA ÖNERMİYORUM. PARA VER SENİNLE KONUŞUR HERŞEYİ PARA ÜZERİNE KURMUŞ. HASTAYI DÜŞÜNEN İNSAN BU ŞEKİLDE HAREKET ETMEZ

Ben 5 sene önce gönül ablaya gitmiştim..yeri vardı maltepede gönül yenici..çok faydasını görmüştüm..duayla taşlarla yapıyorsu..makesef kapatmış ulaşmak zor ..ulaşabilirsem ya da kendiaini tanıyam varsa yazarsa sevinirim tekrar giderim kosa kosa..enerji uyumu çok önemli uyusmuyorsa kesinlikle gitmeyin..

X