İSTANBULDA EN FAZLA 5000 TL YE BURUN ESTETİĞİ OLANLAR DOKTOR ÖNERİLERİ!

ben de uzun süredir arıyorum cnm bulursan bana da söyler misin bıktım artık doktor aramaktan fiyat sormaktan bide çoğu doktorun instagramı yok varsa da çok foto koymamışlar öncesi sonrası olarak

ben de uzun süredir arıyorum cnm bulursan bana da söyler misin bıktım artık doktor aramaktan fiyat sormaktan bide çoğu doktorun instagramı yok varsa da çok foto koymamışlar öncesi sonrası olarak
hatta 5 bin 4 binlik bayağ buldumda kararsız kaldım önden resim koymamışlar burun estetiğinde yan profile çok önem veriyolar bu sefer öncen kalın kemikli bir burun çıkıyo ortaya benim önceliklerim
1 burun kavisini alıpda burunu uzun bırakması
2 burunun ön profilinin kalın durması
3 deliklerde orantısızlık , deviasyona dikkat edilmemesi
4 burun ucunun hareketsiz olması sert durması

kızlar fiyatına aldanmayın derim bu sitede çok övülen doktorlar sırf bu site yüzünden patlama yaptı her sene zam yaptı,emin olun bir çok doktor aynı seviyede kimisi reklamını iyi yapıyor kimisi uğraşmıyor

sosyal medyayı kullanmak da çok önemli 4-5 bin az para değil 7-8 isteyenler zaten olayı abartmış,hiç bir şey yapamıyorsanız çıkın dolaşın istanbulu tonla hastane var burada adı sanı geçmeyen bir çok doktor vardır eminim mesele onları bulmakta :)

Ben 30 Haziranda Zerrin Boyacıya ameliyat oldum. Kendisi tasarımlarını göstermiyor fakat ben arkadaşım vasıtasıyla gitmiştim ki kendisinin estetik oldugunu ilk tanıstıgımızda bilmiyordum o kadar doğaldı. Maltepe Ünv hastanesinde 5.500 oldum ama özel odada kaldım normalde 5.000 kendisinin instagram hesabı yok ama ücretsiz vizete ile görüşebilirsiniz. Kendisi kalkık hokka gibi bir burun yapmıyor başta söylüyor zaten. Bende yüzüme yakışan bir burun istemiştim zaten. Cuma aterm cıkıcak bakalım insallah güzel olmustur

Merhabalar ameliyat olalı yaklaşık 1 hafta oldu Dr ilker Koçak (koç üniversitesi)
Henüz sargılar açılmadığı için burnumu çok inceleme fırsatım olmadı şuan şiş de zaten ama doktorum ameliyat sonrası çektiği fotoyu gösterdi , sonuç istediğim gibi doğal ancak foto yandan çekildiği için önden nasıl duruyor şuanda bilemiyorum

öncelikle çok araştırma yaptım ve doktoru tercih etme sebeplerim

1)hakkında kötü yorum okumamam(malesef prof. da olsa hakkında kötü yorum okuyunca benim bütün hevesim kaçıyor , çok etkileniyorum)
2)Piezo(ultrasonik cerrahi) ile ameliyat yapıyor olması , yani çekiçle tak tak vura vura değil ses dalgalarıyla şekil veriliyormuş daha az şişlik ve daha az morluk oluyormuş. Morluk kısmına katılıyorum yok denecek kadar az morluğum oldu ancak gözlerim yüzüm inanılmaz şişti.
3) İnstagramda öncesi sonrası fotoğraflar yayınlaması kimse gözü kapalı ameliyat olmak istemez. referans görmek benim için çok önemli ve bol bol fotoğraf paylaştığı için güvenimi kazandı.
4)Özel hastane şartlarında üstelik fiyatı piyasa ortalamasından düşük herşey toplam 4020 tl tutuyor ilaçlar da 55 ekstra
5) Doktorun Tavrı ben başka doktorlarla da görüştüm bana hayal satmaya çalıştılar. oo evet tam istediğiniz gibi olur kesinlikle ameliyat olduğunuz anlaşılmaz hiç bi sorun yaşanmaz vs. İlker bey ise gerçeklerden olabilecek olumsuzluklardan da bahsetti ve bu bana daha samimi güvenilir geldi.

Henüz burnumun önden neye benzediğini ne kadar doğal göründüğünü bilmiyorum 1 hafta sonra öğrenicem umarım memnun kalırım fotoğraf paylaşır size de iyi bir doktor göstermiş olurum

hatta 5 bin 4 binlik bayağ buldumda kararsız kaldım önden resim koymamışlar burun estetiğinde yan profile çok önem veriyolar bu sefer öncen kalın kemikli bir burun çıkıyo ortaya benim önceliklerim
1 burun kavisini alıpda burunu uzun bırakması
2 burunun ön profilinin kalın durması
3 deliklerde orantısızlık , deviasyona dikkat edilmemesi
4 burun ucunun hareketsiz olması sert durması

benim tüm sıkıntılarını yazmissin hepsi oluyo dikkat edin o yuzden

YA kızlar biri yazsın bıktık doktor araştırmaktan:KK61:
bende çok araştırdım hem sosyal medyada hem çevremdekilerden ancak herkes birbirini şişiriyor ve bir süre sonra inanamıyorsun neye inancağını şaşırıyorsun. En güzelini yaptım herkesi araştırdım toplam 10 ay araştırdım gittim görüştüm inceledim ve isveç klinikte olmaya karar verdim. herşeyimle ilgilendiler allah var şimdi, kötü tek bir kelime edemem haklarında. Aldıkları parada o klinik şartlarında çok çok ideal, herkese tavsiye ederimki reklam olarak anlaşılmasın burun kötüyse insanın psikolojisini yoruyor bu yüzden olacaksanız dediğim yerle isveç klinikle görüşün derim kızlar ben pişman olmadım isteyene öncesi sonrası atabirilim, kendinizi üzmeyin :KK200:

Merhaba İSTANBUL PENDIK te KBB doktoru OP. DR Uğur Harputluoğlu çok memnun kaldık.
Burun estetiği oldu kuzenım çok güzel oldu tavsiye ederim 👍

Merhaba İSTANBUL PENDIK te KBB doktoru OP. DR Uğur Harputluoğlu çok memnun kaldık.
Burun estetiği oldu kuzenım çok güzel oldu tavsiye ederim 👍
Bende Pendikteyim ve bayaadır takip ediyorum Uğur Beyi. Önceden adatıp hastanesindeydi ayrılmış ordan. Kuzeniniz ameliyatı ne kadara oldu acaba ücret olarak bilginiz var mı?

X