İstanbul'da en iyi estetik diş doktoru?

ParlementMavisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2016
1
0
24
:110::oops:Kızlar dişlerim çok aralıklı ve bundan çok rahatsızım. Dişlerimin şeklini değiştirmek istiyorum. Ve bununla birlikte doğal görünüm yaratmak istiyorum. Bilgiğiniz uzman veya doktor var mı İstanbul(Avrupa)'da?
İşini güzel ve temiz yapmasını umuyorum. Evet görüşlerinizi en kısa zamanda bekliyorum:KK25:Öptüm hepinizi :KK8:

Merhaba bi doktor tavsiye edeyim size,bana da yaklaşık 1,5-2 sene evvel burdan bir arkadaş tavsite etmişti,Allah ondan devalarca razı olsun.
Florya da Dr. Umut Şimşek diye bir doktor,kesinlikle hem karakter olarak hemde yaptığı işi çok iyi yapması sebebiyle kesinlikle şiddetle tavsiye ederim. isterseniz gitmeden evvel instagram hesabına bakın.Ama dediğim gibi hem çok iyi kalpli hemde işini çok iyi ypıyor.
https://www.instagram.com/drumutsimsek/?hl=tr

Bende size bir doktor tavsiye edeyim. Bir kaç ay önce tavsiye üzerine gitmiştim. Gerçekten İstanbul'daki en iyi estetik diş hekimi veya en iyi estetik diş doktoru ne derseniz tereddütsüz kendisini gösterebilirim. Gittim implant ve zirkonyum diş yaptırdım. Hasta ile detaylı ilgilenmesi tecrübesi ve kliniğinin gerçekten bu kadar işinin ehli insanlarla dolu olması sizide kendisine çekecektir. Nişantaşı'nda Diş Hekimi Dr. Abdulkadir Narin Dentnis Diş Kliniği.

Son düzenleyen: Moderatör:
:110::oops:Kızlar dişlerim çok aralıklı ve bundan çok rahatsızım. Dişlerimin şeklini değiştirmek istiyorum. Ve bununla birlikte doğal görünüm yaratmak istiyorum. Bilgiğiniz uzman veya doktor var mı İstanbul(Avrupa)'da?
İşini güzel ve temiz yapmasını umuyorum. Evet görüşlerinizi en kısa zamanda bekliyorum:KK25:Öptüm hepinizi :KK8:
Bakırköy de çamlık hastanesi yakınında doktor nilüfer Bektaş var ben onda kaplama yaptırdım aralıkti benimde ama laminede olabilir kendisi ameliyatlara falanda giriyor dış estetiği ben gayet memnun kaldım tavsiye ederim işinde çok başarılı kendi adıma memnun kaldım

Nişantaşı Galip gürel ama bayağı pahalı.Tarkan'ın diş doktoru. En iyisi o bence.Fakat fiyatların çoğu euro üzerinden alınıyor.

Muhtemel cagdas hocayi onerecekler ancak 10 dis porselenden zirkonyuma cevirmek istedigimde cikan fiyat karisinda dehsete dustum 60 bin tl istediler ben sok cejmekoyde var bir klinik cok basarilar isterseniz onu onerebilirim