İstanbul'da en iyi tüp bebek merkezi

İstanbul tüp bebek merkezi dr aret kamar. Ben tedavimi orada gördüm memnun kaldım. Gebelik takibimi de aret bey yapıyor. Aşırı ilgi alaka beklentiniz yok sadece işini iyi yapsın bana yeter diyorsanız kesinlikle tereddüt etmeden gidebilirsiniz. Dr çok deneyimli çok bilgili. Çok kalabalık olduğu için bazen konuşamadığınız olabiliyor ancak hemşireler vs ler bile yeterli oluyor eğer gerekirse dr la konuşup sizi bilgilendiriyorlar. Bu benim görüşüm tabii ki memnun kalmayanlar vardır elbet. Herkesi memnun etmek imkansız
Bu konuda yazmıştık sizinle daha önce.
Aret beyde tedavi gördüm
3 tane 3. gün embriyosu donduruldu geçen pazar.
Yaşım 40 olduğu için ben sadece klomen kullandım.
Ben 1 kere daha toplatmak istiyorum ama bakalım hoca ne diyecek.
Bende gayet memnunum ekip de iyi
Sistemleri güzel yani.
Bakalım hayırlısı artık.

Aret beyde tedavi gördüm
Sistemleri güzel yani.
Bakalım hayırlısı artık.
Herşeyin hayırlısı inşallah olumlu sonuçlar elde etmek nasip etsin rabbim... bende doğum yaptıktan sonra tekrar yumurta dondurmak istiyorum nasipse... ileride 2. Yi istersek yaş sıkıntısı çekmeyelim diye... zaman aleyhimize işliyor sonuçta bu konuda....

Herşeyin hayırlısı inşallah olumlu sonuçlar elde etmek nasip etsin rabbim... bende doğum yaptıktan sonra tekrar yumurta dondurmak istiyorum nasipse... ileride 2. Yi istersek yaş sıkıntısı çekmeyelim diye... zaman aleyhimize işliyor sonuçta bu konuda....
Amin canım inşallah.
Çok mantıklı dediğin.
Bence de dursun kenarda.
Çağla Şikelin 2 oğlu var boşanırken yumurtalarını dondurmuştu.
Ne akıllı kadınmış dedim o zamanlar.
Sana kaç tane transfer edilmişti ?

Aret beyde tedavi gördüm
Sistemleri güzel yani.
Bakalım hayırlısı artık.
Neye göre bu tavsiyeyi verdiniz anlamadm. Ben kendisinde iki deneme yaptım ekibide bir o kadar saygısız kimse gidip boşa maddi manevi masrafa girmesin.

Neye göre bu tavsiyeyi verdiniz anlamadm. Ben kendisinde iki deneme yaptım ekibide bir o kadar saygısız kimse gidip boşa maddi manevi masrafa girmesin.
Yaşadıklarıma göre olabilir mi ?
Daha önce de 3 kere denedim kimse arayıp çatlatma iğneni vurdun mu diye sormadı.
Şehir dışından gidiyorum randevu saatiyle ilgili sıkıntım olsa hemen yardımcı oldular.
Hiç birinin saygısızlığını görmedim hatta çalışanlarla kısa kısa sohbetlerimiz bile oluyor. Doktor yoğun evet ama sorduğum sorulara da cevap alıyorum. Bunu bile bile gittim zaten.
Şimdi ben size sorayım; herhangi bir sıkıntı yaşamadığım halde burada ne yapayım atıp tutayım mı ?

İstanbul tüp bebek merkezi dr aret kamar. Ben tedavimi orada gördüm memnun kaldım. Gebelik takibimi de aret bey yapıyor. Aşırı ilgi alaka beklentiniz yok sadece işini iyi yapsın bana yeter diyorsanız kesinlikle tereddüt etmeden gidebilirsiniz. Dr çok deneyimli çok bilgili. Çok kalabalık olduğu için bazen konuşamadığınız olabiliyor ancak hemşireler vs ler bile yeterli oluyor eğer gerekirse dr la konuşup sizi bilgilendiriyorlar. Bu benim görüşüm tabii ki memnun kalmayanlar vardır elbet. Herkesi memnun etmek imkansız
Merhaba hayırlı olsun bende Aret beye gidiyorum pazartesi günü transferim oldu ilk denemem çok heyecanlıyım. Bende memnunum doktorumdan titizlikle baktı herşeye. Evet çok yoğun bir doktor ama yine de 5.güne giden 6 tane yumurtam donduruldu. Bir tanesi 5aa blast kalite transfer edildi çok heyecanlıyım. Sizin tek embriyo mu transfer edilmişti?

Merhaba hayırlı olsun bende Aret beye gidiyorum pazartesi günü transferim oldu ilk denemem çok heyecanlıyım. Bende memnunum doktorumdan titizlikle baktı herşeye. Evet çok yoğun bir doktor ama yine de 5.güne giden 6 tane yumurtam donduruldu. Bir tanesi 5aa blast kalite transfer edildi çok heyecanlıyım. Sizin tek embriyo mu transfer edilmişti?
Hayırlısıyla tutar inşaallah Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin. Benim 2 embriyo transferi yapıldı 1 i tuttu çok şükür 😉😍

Hayırlısıyla tutar inşaallah Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin. Benim 2 embriyo transferi yapıldı 1 i tuttu çok şükür 😉😍
Amin sagolun sizede hayırlı olsun çok sevindim. Bana yaştan dolayı 1 tane konuldu ama son dakika istersen iki koyalım dedi bende ikiz gebelik istemediğim için o cesareti bulamadım. Sizin 5.gün embriyosu muydu?

merhaba hayırlı olsun öncelikle. embriyo dondurması nedir? genelde kaç embriyo transfer ediliyor bende yeni başlayacagım bu sürece henüz bilmediğim cok şey var bilgi verebilir misiniz?

merhaba hayırlı olsun öncelikle. embriyo dondurması nedir? genelde kaç embriyo transfer ediliyor bende yeni başlayacagım bu sürece henüz bilmediğim cok şey var bilgi verebilir misiniz?
Merhaba teşekkürler. Öncelikle ilaç ve iğne kullanılıyor yumurtaların büyümesi sağlanıyor. Yumurtalar istenen boyuta gelince, doktor yumurtaları topluyor. Eşinizden sperm örneği alınarak, onlar embriyoglar tarafından dölleniyor ve birinci gün, ikinci gün şeklinde, takip ediyorlar bölünmeler oluyormu diye. 5.gününe kadar takip ediyorlar tabi bu süreçte ölenler olabiliyor. Hepsi gitmiyor. Yumurtası az olanlarda 3.güne kadar bekletebiliyor ki ölmesin hemen dondursunlar, rahime konulduğunda orda devam etsin büyümeye diye. Yani aslında ilk canlı hücre konuluyor rahimimize. Ve tabi onlarında bi kalitesi oluyor onları size söylüyorlar zaten şu kalitede olanı koyduk diye. 35 yaş altına ve ilk tüp bebek yaptıranlara 1 embriyo konuluyor. 35 üstüne iki tane konuluyor ikiz olabilir veya olmayabilir sadece bir tanesi tutabilir bu tamamen nasip meselesi.

çok çok teşekkür ederim bilgi için. bu transfer işleminde bir agrı sızı oluyor mu acaba? bir de gebelik olup olmadıgı ne zaman belli olacakmıs

çok çok teşekkür ederim bilgi için. bu transfer işleminde bir agrı sızı oluyor mu acaba? bir de gebelik olup olmadıgı ne zaman belli olacakmıs
Rica ederim transfer işleminde birsey hissedilmiyor. Yumurta toplama anestezi altında yapılıyor onda biraz ağrı oluyor zaten ona göre ilaç falan veriyorlar. 12 gün sonrada belli oluyor gebelik olup olmadığı

Rica ederim transfer işleminde birsey hissedilmiyor. Yumurta toplama anestezi altında yapılıyor onda biraz ağrı oluyor zaten ona göre ilaç falan veriyorlar. 12 gün sonrada belli oluyor gebelik olup olmadığı
Allah hepimizin yüzüne güler inşallah kucaklarımızı boş bırakmaz. Bilgi için çok sağolun. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

X