Istanbul'da Estetik Cerrah tavsiyeleri

kızlarrr ben geldım. amelıyat olalı bugun 5. gun.amelıyat oldugum gunu saymıyorum cunku amelıyattan aksam uzerı cıktım. neyse suan morluklarım ve sıslerım bayagı gectı. yaratık gıbı bırsey olmustum. yavas yavas duzelıyorum. bu aksam 6 da fatıh bey tamponlarımı alacak. aslında 3. gun tamponlar alınıyor fakat, dun 8 tane amelıyata gırecegı ıcın bana , gelme cok beklersın ,salı gunu gel dedı. bu yuzden benım tamponlarım 3. gun degıl, 5. gun cıkıyor. :)
henuz burnumun nasıl olduguna daır hıcbır fıkrım yok. sadece burnum degıl, sag kasımın uzerınde sureklı buyuyen bır ben'im alındı, agız kenarlarımdakı mımık cızgılerım gobegımden alınan yag ıle dolduruldu. sanırım yuzum bu ıslemlerden dolayı daha da sıstı.
neyse sımdılık sıze yazacaklarım bunlar. kendıme geleyım, tamamen ıyıleseyım, ıstersenız maıl adreslerınıze de resımlerımı yollarım.
guzel dıleklerınız ıcın hepınıze cok tesekkur edıyorum.
kendınıze cok ıyı bakın, hersey gonlumuzce olsun.
sormak ıstedıklerınızı sorun. en kısa zamanda yanıtlarım.
optum hepınızı cok.
sevgıler,
ebru gunay

ebrucugum senin adina cok sevindim canim insallah sonuc istedigin gibi olur simdi sirada biz variz en kisa zamanda da resimlerini bekliyoruz hersey gonlunce olur insallaha.s.

ameliyat olali , bugun tan 8, gun. morluklar ve sislikler bayagi bir gecti. fakat hala yuzumde mor olmasa da, sarartilar var. sislerim de her gecen gun azaliyor.
bugun alci cikiyor.
acikcasi ben burnumun seklini cok fazla merak etmiyorum cunku, sekil uzerinde fazla bir calisma yapmadik cunku benim istegim burnumun seklinin cok fazla degismesi degildi.
zaten burnumda da cok fazla bir sorun yoktu. ama ben begenmiyordum.
ben sadece fatih beye, nefes almak istedigimi, ve burnumdaki kemerden kurtulmak istedigimi, gerisine karismadigimi soyledim.
resim uzerinde 2 dk bir calismayla sadece kemerin alınmis ve burun ucunun biraz kucultulmus halini gosterdi o kadar. baska bir sey konusmadik ve tartısmadık. herseyi ona biraktim yani.
burun kemerim alindi fakat, oyle kavisli bir burun kemeri yapilmadi. cok merak etmiyorum nedense :)
kızlar buraya nasil resim ekliyorum bilmiyorum. bana tarif edin de resim ekleyeyim ilerleyen gunlerde.
en azindan önceki halini yollayayim, yeni halini de bir ara alcim cikinca yollarım.
opuyorum hepinizi.
sevgileer

ameliyat olali , bugun tan 8, gun. morluklar ve sislikler bayagi bir gecti. fakat hala yuzumde mor olmasa da, sarartilar var. sislerim de her gecen gun azaliyor.
bugun alci cikiyor.
acikcasi ben burnumun seklini cok fazla merak etmiyorum cunku, sekil uzerinde fazla bir calisma yapmadik cunku benim istegim burnumun seklinin cok fazla degismesi degildi.
zaten burnumda da cok fazla bir sorun yoktu. ama ben begenmiyordum.
ben sadece fatih beye, nefes almak istedigimi, ve burnumdaki kemerden kurtulmak istedigimi, gerisine karismadigimi soyledim.
resim uzerinde 2 dk bir calismayla sadece kemerin alınmis ve burun ucunun biraz kucultulmus halini gosterdi o kadar. baska bir sey konusmadik ve tartısmadık. herseyi ona biraktim yani.
burun kemerim alindi fakat, oyle kavisli bir burun kemeri yapilmadi. cok merak etmiyorum nedense :)
kızlar buraya nasil resim ekliyorum bilmiyorum. bana tarif edin de resim ekleyeyim ilerleyen gunlerde.
en azindan önceki halini yollayayim, yeni halini de bir ara alcim cikinca yollarım.
opuyorum hepinizi.
sevgileer

ebru sanirim alcilarin coktan alindi hersey yolundadir insallah resimlerini ne zaman gorebiliriz ?yerimseniben

Slm kizlar :)

Tecrubelerimi daha once yazamadigim icin kusura bakmayin.

Daha once Nazim Cerkes ve de fatih Dagdelen de randevum oldugunu yazmistim. Ilk randevum Nazim Cerkes te idi, bana guve verdigi icin ve de kafami aha fazla karistirmak istemedigim icin onda ameliyat olmaya karar verdim.

Su anda tam uc hafta once ameliyat oldum. Ilk gun cok iyi gecti ve suratima hic bir sey yoktu diyebilirm. Ikinci ve ucuncu gun suratim resmen felaketti. Goz etrafi sisdi ve morardi. Ucuncu gunde sonra sisler baya cabuk inmeye basladi. Suratim 1 hafta sonra normal haline geldi diyebilirm.

Nazim bey ameliyat sonra si tampon kullanmiyor, onu secmemin nedenlerinde biride buydu. Burnunun ustune alcida koymuyor. Burnunu sekilde tutacak bir bandaj koyuyor. Bir hafta sonra bu bandaj cikiyor ve de onun yerine 3 veya 4 gun icin badaj yapistiriyor.

Ameliyattan iki hafta sonra bir sey belli olmuyor diyebilirm. Amelyat oldugumu bilen kisiler bu kadar cabuk iyilesdigine sasirdilar.
Benim icin tek zorluk 2. ve de 3. gundu.

Burnum su an halen birazcik uyusuk, bu da sanirsam normaldir. Sekline gelince, oncekinden daha iyi. Burnumun halen tamamen duzelmedigi vede tamamen yerine otrumadigini biliyorum ve de onu icin cok fazla dikkat etmiyorum.

Beni rahatsiz eden, burnumda kemer olmasi idi. Estetik icin giderker kafamda tasarladigim bir burun yoktu. Tek istedigim kemerin gitmesi ve de dogal bir burun olmasi idi.
Kemerim gitti ve de burnum sanirsam dogal oldu. Baska burunlarin aksina benim burnum kucultulmedi. Nazim bey tam aksina burnumu yukseltti ve de genisletti.

slm deniz ..
bugün Barış Çakır bey le görüşücem...lütfen seninle görüşmem lazım karar vermede buna ihtiyacım var .. msn adresimi sana nasıl iletebilirim ?

Slm kizlar :)

Tecrubelerimi daha once yazamadigim icin kusura bakmayin.

Daha once Nazim Cerkes ve de fatih Dagdelen de randevum oldugunu yazmistim. Ilk randevum Nazim Cerkes te idi, bana guve verdigi icin ve de kafami aha fazla karistirmak istemedigim icin onda ameliyat olmaya karar verdim.

Su anda tam uc hafta once ameliyat oldum. Ilk gun cok iyi gecti ve suratima hic bir sey yoktu diyebilirm. Ikinci ve ucuncu gun suratim resmen felaketti. Goz etrafi sisdi ve morardi. Ucuncu gunde sonra sisler baya cabuk inmeye basladi. Suratim 1 hafta sonra normal haline geldi diyebilirm.

Nazim bey ameliyat sonra si tampon kullanmiyor, onu secmemin nedenlerinde biride buydu. Burnunun ustune alcida koymuyor. Burnunu sekilde tutacak bir bandaj koyuyor. Bir hafta sonra bu bandaj cikiyor ve de onun yerine 3 veya 4 gun icin badaj yapistiriyor.

Ameliyattan iki hafta sonra bir sey belli olmuyor diyebilirm. Amelyat oldugumu bilen kisiler bu kadar cabuk iyilesdigine sasirdilar.
Benim icin tek zorluk 2. ve de 3. gundu.

Burnum su an halen birazcik uyusuk, bu da sanirsam normaldir. Sekline gelince, oncekinden daha iyi. Burnumun halen tamamen duzelmedigi vede tamamen yerine otrumadigini biliyorum ve de onu icin cok fazla dikkat etmiyorum.

Beni rahatsiz eden, burnumda kemer olmasi idi. Estetik icin giderker kafamda tasarladigim bir burun yoktu. Tek istedigim kemerin gitmesi ve de dogal bir burun olmasi idi.
Kemerim gitti ve de burnum sanirsam dogal oldu. Baska burunlarin aksina benim burnum kucultulmedi. Nazim bey tam aksina burnumu yukseltti ve de genisletti.

sidos geçmiş olsun.
nazım bey önceleri benimde aklımda olan tek isimdi. şimdi barış çakır veya fatih dağdeleni düşünüyorum. burada nazım bey hakkında yapılan yorumlar beni etkiledi sanırım. sen neler düşünüyorsun. kendisine ameliyat olmuş biri olarak tavsiye eder misin. gerçi sen sadece kemik aldırdığını küçültme yaptırmadığını söylüyorsun ama. tavsiye eder misin nazım beyi
bu arada ameliyat için ne kadar ödedin acaba. jinemed de mi oldun

merhabalar ben 11.30.2007 cuma günü burun ameliyatı oldum ve mükemmel bi doktorum var estetik cerrah tavsiye etmek biraz zor bişey ama ben gönül rahatlığı ile doktorumu şidettle tavsiye ediyorum Opr.Dr.Barış Çakır.

atlantis merhaba,
öncelikle geçmiş olsun. doktorunun barış çakır olduğunu yazmışsın. beni barış çakırın çok genç olması endişelendiriyor. sen ne düşünüyorsun kendisi hakkında. bir de senin problemin neydi acaba öğrenebilir miyim. kemik falan mı yani

barış çakır ne kadara yapıyor ameliyatı, bir de elinde barış çakırın yaptığı ameliat resimleri ve kendi resmin varsa a mail atabilirsen çok sevinirim.

merhabalar ben 11.30.2007 cuma günü burun ameliyatı oldum ve mükemmel bi doktorum var estetik cerrah tavsiye etmek biraz zor bişey ama ben gönül rahatlığı ile doktorumu şidettle tavsiye ediyorum Opr.Dr.Barış Çakır.

slmlar .. bende kendisine ameliyat olmayı düşünüyorum.. sizinle karşılıklı konuşabilmeyi çok isterim . msn adresinizi alabilir miyim? lütfen benim için gerçekten çok önemli takdir edersiniz ki...

öncelikle benim problemin burnumun ucu aşağı bakıyodu aynı zamanda kemerli bi burnum vardı. Aslında doktorumun genç olması beni hiç düşündürmedi çünkü
yapmış olduğu işler gerçekten çok başarılı eğer inceleme fırsatı bulursan yapmış olduğu burunların hepsi birbirinden farklı. Kişilerin ihtiyaçlarına göre yüz yapılarına göre çalışmış.benim alçım haftaya açılıcak isterseniz öncesi ve sonrası fotograflarımı gönderebilirim.
sevgiler

atlantis oncelikle sana gecmis olsun canim insallah en kisa zamanda sagligina kavusursun resimlerini bende gormek isterim eger mumkunse eger ozel mesajini acarsan mail adresimi ordan gonderrim canima.s.

ya kızlar bende ameliat olucam,bana da yardım edinsenağlamakafam çok karışık..her kafadan bi ses çıkıo..
aslında bn doktoruma karar vermiştm ama saatlerdir yazılanları okuyorum..kafam epey karıştı..
benim doktorum emre iLhan..duyan var mı?ya da emre beye ameliyat olan..bana aşırı güven verdi en önemlisi de bu sanırm..

kizlar nasilsiniz?
ben burun ameliyati olali 1,5 ay oluyor.
sevgili fatih dagdelen yapti ameliyatimi. inanin sonuctan o kadar memnunum ki,
ameliyat olacagimi bilmeyen kisiler, kesinlikle anlamiyor. sadece bir degisiklik var ama , deyip kaliyorlar. :)
o kadar dogal oldu ki, yuz ifadem hic degismedi. sadece guzellestim:)
burun ameliyatinin yani sira, agiz cevremdeki mimik cizgilerime yag enjeksiyonu yaptii.
kendisine ne kadar tesekkur etsem azdir, ayrica hos sohpet biri. ben cok sevdim.
ameliyat olmayi dusunen arkadaslari cok iiyi anliyorum, bir turlu karar veremiyorlar doktor secimine. fakat ben gozum kapali, fatih dagdelen derim.
resim isterseniz mail adreslerinize yollayabilirim.
sevgiler

Ebru o kadar ihtiyacım vardıki şu yazıya..Kaç zamandır senden bişey bekliyordum, gözüm seni arıyordu, acaba memnun kalmadımı, ne oldu, iyimi?. Çok sevindim yazılarını okuyunca iyi olmana :sm_cool:..Ooof Allahım inşaAllah hepimizin sonuçları çok iyi olur..

Dua edin banadaaa..

İlaç gibi geldin Ebru, nedenini sonra anlatırım..Banada resmini atabilir misin?
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXteşekkür ederim şimdidenn..

Mesaj editlenmistir...

Ebru o kadar ihtiyacım vardıki şu yazıya..Kaç zamandır senden bişey bekliyordum, gözüm seni arıyordu, acaba memnun kalmadımı, ne oldu, iyimi?. Çok sevindim yazılarını okuyunca iyi olmana :sm_cool:..Ooof Allahım inşaAllah hepimizin sonuçları çok iyi olur..

Dua edin banadaaa..

İlaç gibi geldin Ebru, nedenini sonra anlatırım..Banada resmini atabilir misin?
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXteşekkür ederim şimdidenn..

Mesaj editlenmistir...

okyonus incisi sen hangi doktoru dusunuyosun sendemi fatih dagdeleni dusunuyosun?

kizlarrr,
cok tesekkur ederim.
hic endiselenmeyin , gercekten dogru doktoru sectiginizde korkacak birsey yok.
benim icim o kadar rahatti ki, ameliyattan sonra burnum alciliyken, acaba nasil oldu diye cok fazla merak bile etmedim. biliyordum dogal olacagini ve yanilmadigimi doktor seciminde.
kizlar mail adresi bende olanlara resimlerimi yolluyorum.
cok fazla birsey anlamayabilirsiniz resimlerden . optum hepinizi cok.
okyanus incisi...
senin mail adresin yok bendeeeeeeeeeeee. ozelime yaz.

ebrucum fotoğraflarına baktım. çok yakışmış. güle güle kullan. şiş olduğu da çok belli olmuyor bu arada.

öncelikle benim problemin burnumun ucu aşağı bakıyodu aynı zamanda kemerli bi burnum vardı. Aslında doktorumun genç olması beni hiç düşündürmedi çünkü
yapmış olduğu işler gerçekten çok başarılı eğer inceleme fırsatı bulursan yapmış olduğu burunların hepsi birbirinden farklı. Kişilerin ihtiyaçlarına göre yüz yapılarına göre çalışmış.benim alçım haftaya açılıcak isterseniz öncesi ve sonrası fotograflarımı gönderebilirim.
sevgiler

atlantis sargıların açılmıştır artık herhalde. ve umarım istediğin gibi bir sonuçla karşılaşmışsındır. eğer senin için sakıncası yoksa fotoğraflarını görebilir miyim.

nasıl olur anlamadım.
hemde birkaç resim birden göndermiş ebru. ben yakıştırdım açıkçası. güle güle kullansın. umarım sağlık açısından da herhangi bir problem çıkmaz. mutlu mesut yaşar yeni görüntüsüyle

X