İstanbul'da Fal - Falcılar

telefon alabilirmiyiz peki ???
bakar mı :))
bir umuttt olsunn varsın napalımm :KK70:

Canim teli varda burada vermem doğru olmayabilir mail adresinizi yazarsanız göndermeye çalışırım ..3gun sonra dediği birşey daha vardı kızlar onuda bekleyin isterseniz olursa yazayım ona göre gidin ama o da ufak birşey :KK66:

Hediyem 03 sende baktiracaktin diye hatırlıyorum aksam telde diye canim:KK66:?

Yok o ben değilim... :) karıştı sanırım
............ bu arada mailim :)

***Bu mesaj kısmen silinmiştir. Forumun bu bölümleri herkes tarafından okunabilir ve görülebilir, bu yüzden iletişim bilgilerinizi paylaşmamanız kendi güvenliğiniz açısından önemlidir***

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar telefon numarasını bana da mesajla gönderebilir misiniz acaba? :)

Canim teli varda burada vermem doğru olmayabilir mail adresinizi yazarsanız göndermeye çalışırım ..3gun sonra dediği birşey daha vardı kızlar onuda bekleyin isterseniz olursa yazayım ona göre gidin ama o da ufak birşey :KK66:

Ben de baktırdım o arkadasa. Çok tatlı birisi faldan ziyade sohbet gibi geçti. Ama bana telde bakabildiği için sayı tuttum kart çekti keşke yüzyüze olsaydık dedi hatta kendisi de. Yakın tarih olarak da bir olayı verdi. Gelişmeler olursa iletirim size. Hepinize iyi günler :)

kızlar gecenlerde burak bey'e fal baktırdıgmda faldan once kısa sohbetımız

olmustu .burak bey 'de fal baktırırmıs .bi kac kısıye baktırıyormus ama

aklımda kalan asmin cafe meryem .meryem'e hıc baktıran oldu mu ?

besıktas symbol nıhal'e gıdecek olan arkadaslar vardı ,

ne oldu gıttıler mı acaba ?
Ben baktiralı yarım saat oluyor. Mevcut durum ve kişilik analizi çok iyi. 2 şeyin gerçekleşmesini çok istiyorum. Birine bi hafta var diğerine 2-3 hafta arası. Inşallah ikisi de olunca burdan yazacağım. Bence baktirin boşa vakit kaybı diil. Bugün orda.

X