İstanbul'da Fal - Falcılar

kizlar benim dolasmadigim hoca bozuntusu kalmadi.. bana gercekten erkek arkadasimla arami duzeltmeme yardim edebilicek birisinin telefonunu verin ne olursunuz..! 2 ay oldu.. hala gorusuyoruz ama sevgili olarak bende bitti dedi..ne olur yardim edin...ama dolandirici birilerine bulastirmayin beni.. cok para kaptirdim.. varsa bilen allah rizasi icin ozelden mesaj atsin bana.. nolursunuz ya..dayanamiyorum aciya artik.. uyku yok hic.. sifir.. uykusuzluktan sacma dusuncelere kapiliorum..[/QUOTE

işinize yarar belki mail adresinizi yazarsanız size birini tavsiye edebilirim bu konuda msj hakkım yok

bana da gönderir misiniz?

İzmir Hünkar ; 4 rakamı görmüştü.. ayın dördünde bekledim aramadı .. ama 11 rakamı da görmüştü 11. gün 9:44 de aradı :)
Şehriban : 12. gün dolmadan arayacak dedi ...:)))
çok iç açıcı bir konusma olmasa da .... yoktan iyidir

yak_den canım şehriban hanımı önerdiğin için teşekürler pazar günü gittim ve çok memmun kaldım ama keşke yoğun olduğunuda söyleseydinde randevu alıp öyle gitseydik 3 saat bekledim ama beklediğime değdi kadın geçmişle ilgili bir çok şeyi bildi birtek benim bildiğim bir şeyi insan nasıl bilir onu anlamadım sanki masalarda dinleme cihazı var arkadaşımda çok şaşırdı valla korktum kadından şimdi birde dedikleri çıkarsa tamamdır yak_den gibi bende önereceğim tek falcı bu benim için teşekürler..

yak_den canım şehriban hanımı önerdiğin için teşekürler pazar günü gittim ve çok memmun kaldım ama keşke yoğun olduğunuda söyleseydinde randevu alıp öyle gitseydik 3 saat bekledim ama beklediğime değdi kadın geçmişle ilgili bir çok şeyi bildi birtek benim bildiğim bir şeyi insan nasıl bilir onu anlamadım sanki masalarda dinleme cihazı var arkadaşımda çok şaşırdı valla korktum kadından şimdi birde dedikleri çıkarsa tamamdır yak_den gibi bende önereceğim tek falcı bu benim için teşekürler..

kimisi begenmiyor cnm ama benim de frekansımı tutturduuu :)

İzmir Hünkar ; 4 rakamı görmüştü.. ayın dördünde bekledim aramadı .. ama 11 rakamı da görmüştü 11. gün 9:44 de aradı :)
Şehriban : 12. gün dolmadan arayacak dedi ...:)))
çok iç açıcı bir konusma olmasa da .... yoktan iyidir

canım eski mesajlara baktım hünkara 2 nisanda baktırmışsın. bugün 8 nisan hangi 11. günde aradı merak ettim:))

şehribana ve belkısa ben de gittim.hiçbirşey bilemediler.hep ağzımdan laf almaya çalıştılar.

beni beklemene gerek yok tatlım :)
bu akşam bir arkadaş baktırıcak , onun yorumlarına çok güvenirim.
senide haberdar ederim :KK19:

canımmm arkadaşın serapamı baktırcak bende gitmeyi düşünüyorum ki büyükçekmecede oturdugumdan çok yakın :)) telefonla randevumu almak mı gerekiyo bilgilendirirsen sevinirim :)):44:

serapa fal baktıranlar yorumlarınızı büyük bir heycanla bekliyoruz:)minik arkadaşın bugün mü baktırdı?yorumlarını bekliyoruz.

X