İstanbul'da Fal - Falcılar

Sen iş pembe diziye dönmüş Can'ım ya :halay:
Biraz öyle oldu ki, pempe dizileri de hiç de sevmem. :KK12::KK45: Katina Falı baktırmaya karar verdim. Son kararım... Yıllar önce belki bakarım diye ben de Katina kartları almıştım. Poşette durup duruyordu bugün gaza geldim ilk kez baktım. Bildiğim yok da işte deneye yanıla ve okuya okuya bir şeyler yaptım.Yarın da sağlamasını alayım bari :KK70:Az kaldı çözecem bu aşk olayını...:cool:(İnşallah). Kartlara göre ex pek de gelecek vaat etmiyor. Ne demişler: "EX'ten Next Olmaz" :KK70:Sabredersem bu çocukla iyi olacak.mış Uluslararası olan da olumsuz gözükmüyormuş, (Anlamı: bu olmazsa denenebilir demek sanırım) :süslü::KK45: Biraz sabredersem, yerel çocukla iyi olacakmış.:işsiz: Benimle görüşmeyi düşünüyormuş şu ara... İşte zor olan kısım da ne kadar sabredeceğim, o belli değil. Onu bekle, bunu bekle ve sabret hem yaş hem de ömür geçiyor iştee...:işsiz: Neyse, başa gelen çekiliyor öyle ya da böyle... Yapacak bir şey yok.:ıslık:

Biraz öyle oldu ki, pempe dizileri de hiç de sevmem. :KK12::KK45: Katina Falı baktırmaya karar verdim. Son kararım... Yıllar önce belki bakarım diye ben de Katina kartları almıştım. Poşette durup duruyordu bugün gaza geldim ilk kez baktım. Bildiğim yok da işte deneye yanıla ve okuya okuya bir şeyler yaptım.Yarın da sağlamasını alayım bari :KK70:Az kaldı çözecem bu aşk olayını...:cool:(İnşallah). Kartlara göre ex pek de gelecek vaat etmiyor. Ne demişler: "EX'ten Next Olmaz" :KK70:Sabredersem bu çocukla iyi olacak.mış Uluslararası olan da olumsuz gözükmüyormuş, (Anlamı: bu olmazsa denenebilir demek sanırım) :süslü::KK45: Biraz sabredersem, yerel çocukla iyi olacakmış.:işsiz: Benimle görüşmeyi düşünüyormuş şu ara... İşte zor olan kısım da ne kadar sabredeceğim, o belli değil. Onu bekle, bunu bekle ve sabret hem yaş hem de ömür geçiyor iştee...:işsiz: Neyse, başa gelen çekiliyor öyle ya da böyle... Yapacak bir şey yok.:ıslık:
Mutlaka yaz şu katina falını:)hiç baktırmadım çok merak ediyorum.Nerede baktıracaksın?onu da deyiver:)

Ahahaahaha:))kusura bakma güldüm ama çok hoş yazmışsın:)))allah da seni güldürsün:)
Benim hiç yabancı sevgilim olmadı zaten 2 ciddi ilişkim oldu:)haklısın erkek her yerde erkek..bakayım çıkarsa karşıma bir yabancı şansımı denerim.kimbilir:))

Amin, Allah hepimizi güldürsün. Çok çektim bu erkeklerden çok canım yandı artık işi alaya alıyorum.:KK53: Hoş çekmeye de devam ediyorum sanki?:KK20::KK64::KK16: Bence de canım bir dene. Denemekten zarar gelmez. Deneye yanıla belki de birkaç kurbağa öpe öpe gönlümüzün prensini bulacağız. :KK53:İnşallah çabuk olur :KK66:

Mutlaka yaz şu katina falını:)hiç baktırmadım çok merak ediyorum.Nerede baktıracaksın?onu da deyiver:)
Yazıcam canım ne dediğini, umarım yarın boş saati vardır. Birkaç yıl önce baktırmıştım Katina Kafe'de baktırmıştım. Bu yerel çocuğun hayatıma gireceğini söylemişti. Uzun boylu ve yakışıklı biri olacak demişti. Nerede bende o şans demiştim.:işsiz: Gel gelelim böyle biri hayatıma girdi. Başladık gibi oldu bununla, iyiydi hoştu ama çocuk çok meşgul biraz da mesafeli biri... (Hatta nazlı) :halay:Onun vakti yok diye tatile gittim bozuk attı daha sonra bayram girdi araya onun işi bayramda daha yoğun oluyor. Bir haftadır aramadı ben de inat ettim aramadım artık.:KK12: Ondan önce yazdım ettim istediğim tepkiyi tam alamadım. Ben de buna bozuldum. Ay ne zor işler bunlar ya...:kızgın:

Ben de hastanede doğdum yani koca sülalede(annem dahil) hepsinin doğum saati belli bir beni unutmuşlar:)Fakat ben istanbul doğumlu değilim:KK43:yolum düşer gidersem memlekete hastaneye gider araştırırım.
Ben de hep çok istedim doğum saati yüzünden baktıramadım..Oğuzhan ceyhan var mesela çok iyi bir astrolog ona isterim yorumlatmak.Pahalı evet fakat şu falcıların çıkmayan fallarına para vermektense doğum haritamı inceletirim hiç olmazsa bana özel olur..
Bakalım bekleyelim 2017'yi:)inşallah hakkında hayırlısı olur:)
yazılanları okuyunca fikrimi söyleyeyim istedim; aslında bu astroloji olayı daha çok günümüzde popülerliğini arttırdığı için özellikle burç, yükselen burç, ay burcu falan doğum haritası için isteniyor. ancak eskiler mesela (osmanlı zamanı) sanırım fal işleri için bu kadar net tarihe vakıf olamadığı için daha farklı hesaplama yöntemleri geliştirmişler. benzer bir durum benim de başıma geldi açıkçası önceki sayfalarda yazdığım fal bakan bayanlardan biri ısrarla yükselenimin farklı olduğunu söyledi ve ben mantıklı düşününce doğru olabileceğine kanaat getirdim. özellikle yolun yarısı sayılan 30-35 sonrası etkisi daha çok hissediliyormuş yükselen burcun.fal olaylarında görünen burclardan başka asıl konunun medyumun yeteneği olduğuna inanıyorum, dolayısı ile gerçekten bakabilen medyumlar bence doğum tarihine falan gerek duymzlar gibi geliyor bana.öyle olsa babavanga falan yıllar sonrası için kehanetler yaparken ya da yıllar öncesi için hep tarihlere ihtiyaç duyardı.ama biliyorsunuz ki bunlara ihtiyaç duymadığı gibi kendisi tarih verebilmiş.yani daha bizim doğum tarihimizi tahmin edemeyen adamlar gelecekmi gidecek mi ya da hangi tarihlerde ne olacak nasıl bilecekler? değil mi ama.

Astroloji sadece olasılıkları söyler arkadaşlar....bizim hangi dönem hangi konulara yoğunlaşacağımızı, nasıl enerjilere maruz kalacağımızı söyler...söyledikleri kati değildir...Kalliope , senin 2017 yılında muhtemelen evlilik ile ilgili düşünceler ön plana çıkacak, enerjiler bu konulşara yönelecek,ama bu dönem evlilik gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini astroloji söyleyemez...mesela enerjiler uygundur da karşında o esnada uygun insan yoktur veya karşı tarafın enerjileri evliliğe uygun değildir gibi...birsürü etkenin uygun olması lazım...neticede astroloji ayrı, fal ayrı

Astroloji sadece olasılıkları söyler arkadaşlar....bizim hangi dönem hangi konulara yoğunlaşacağımızı, nasıl enerjilere maruz kalacağımızı söyler...söyledikleri kati değildir...Kalliope , senin 2017 yılında muhtemelen evlilik ile ilgili düşünceler ön plana çıkacak, enerjiler bu konulşara yönelecek,ama bu dönem evlilik gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini astroloji söyleyemez...mesela enerjiler uygundur da karşında o esnada uygun insan yoktur veya karşı tarafın enerjileri evliliğe uygun değildir gibi...birsürü etkenin uygun olması lazım...neticede astroloji ayrı, fal ayrı
kesinlikle katılıyorum:KK51:

merhaba aekadaslar gecenlerde kuzenim baktırmış birisine baya övdü dün ben tarot bakımı yaptırdım gercekten cok ıyı buzamana kadar baktıdıgım oldu ama baya ısabetlı tavsıye ederım kesınlıkle

Son düzenleyen: Moderatör:
Cıkıyor mu peki Tuğba'nın dedikleri size?
gelecek ıcın söyledıklerı zamanlar ıcın var ama erkek arkadasımın hislerini düşüncelerini iyi aktarıyor aile yapısını bilmişti. bazı konularda nokta vurusu yaptı.en azından bana soru sormuyor anlatıyor durumu hislerimi bu yüzden benim için farklı tuba ve yeter.

yazılanları okuyunca fikrimi söyleyeyim istedim; aslında bu astroloji olayı daha çok günümüzde popülerliğini arttırdığı için özellikle burç, yükselen burç, ay burcu falan doğum haritası için isteniyor. ancak eskiler mesela (osmanlı zamanı) sanırım fal işleri için bu kadar net tarihe vakıf olamadığı için daha farklı hesaplama yöntemleri geliştirmişler. benzer bir durum benim de başıma geldi açıkçası önceki sayfalarda yazdığım fal bakan bayanlardan biri ısrarla yükselenimin farklı olduğunu söyledi ve ben mantıklı düşününce doğru olabileceğine kanaat getirdim. özellikle yolun yarısı sayılan 30-35 sonrası etkisi daha çok hissediliyormuş yükselen burcun.fal olaylarında görünen burclardan başka asıl konunun medyumun yeteneği olduğuna inanıyorum, dolayısı ile gerçekten bakabilen medyumlar bence doğum tarihine falan gerek duymzlar gibi geliyor bana.öyle olsa babavanga falan yıllar sonrası için kehanetler yaparken ya da yıllar öncesi için hep tarihlere ihtiyaç duyardı.ama biliyorsunuz ki bunlara ihtiyaç duymadığı gibi kendisi tarih verebilmiş.yani daha bizim doğum tarihimizi tahmin edemeyen adamlar gelecekmi gidecek mi ya da hangi tarihlerde ne olacak nasıl bilecekler? değil mi ama.
Doğum saati bilinmeden bakılan harita tutarlı olmuyor.Daha çok kehanet..Saat bilinirse gezegenlerin birbiriyle yaptıkları açı senin bunlardan nasıl etkileneceğin ay'ın hangi burçta(önemlidir)hepsi çıkıyor.Bir çeşit yol haritası aslında.Ahmet bey de çok uğraştı yükselenimi bulmak için..Bir sürü soru sordu.Yaşadığım önemli olayların tarihleri,o tarihte ki yaşımdan filan aslansın dedi bana..Oysa ben su grubudur yükselenim diyordum.
Çok isterdim saatimi bilip baktırmayı

Yüzde yüz doğru.Astroloji olasılıkları söyler bir de gezegenlerden nasıl etkiler aldığını.Mesela jüpiter terazi burcunda..Ben de teraziyim tamam fakat doğum haritamı bilmediğimden nasıl etkiler alacağım belli değil?Bir sürü parametre var çünkü.Söylenen yorumlar geneldir ve tutma olasılığı en fazla %30 filandır.Doğum haritası bir nevi parmak izi gibi herkesin farklı.

gelecek ıcın söyledıklerı zamanlar ıcın var ama erkek arkadasımın hislerini düşüncelerini iyi aktarıyor aile yapısını bilmişti. bazı konularda nokta vurusu yaptı.en azından bana soru sormuyor anlatıyor durumu hislerimi bu yüzden benim için farklı tuba ve yeter.
yeterin bulunugu kafe nerede o da mı taksimde?

CANIM ben baktıramadım sen baktırdın mı nasıl

Uzun suredir yazmıyordum uzun süredirde fal baktırmamışdım bugun damlalar cafede tuğbaya fal baktırdım ses kaydına aldım çok hızlı konuştuğu için söledikleri beni pek tatmin etmedi. Yarın tekrar taksime gidicem yakın gelecekle ilgili ve şuanki an konusunda iyi olan bildiğiniz taksımde falcı varmı :)

Yıllar oldu baktırmayalı... Çok eskilerden burada olan varsa hatırlar beni, çılgınlar gibi fal baktırırdım o dönem...
Yine herşey bambaşka noktalara gitti hayatımda herşey değişti...
Buna göre ufak bir ihtimal uzak geleceği en iyi bilen falcı bende bakırköy cıvıltı cafe Suna olmuş, hala duruyor mu acaba bilmiyorum, yakın zamanda baktıran oldu mu? O da ucundan, bu ara ona gidesim var oysa oysaaa 4 senedir fln hiç baktırmadım...

Yıllar oldu baktırmayalı... Çok eskilerden burada olan varsa hatırlar beni, çılgınlar gibi fal baktırırdım o dönem...
Yine herşey bambaşka noktalara gitti hayatımda herşey değişti...
Buna göre ufak bir ihtimal uzak geleceği en iyi bilen falcı bende bakırköy cıvıltı cafe Suna olmuş, hala duruyor mu acaba bilmiyorum, yakın zamanda baktıran oldu mu? O da ucundan, bu ara ona gidesim var oysa oysaaa 4 senedir fln hiç baktırmadım...
Merhaba:)hatırladım ben sizi:)uzun zaman ben de girmemiştim.bir dönem çılgın gibiydim.kimi duysam gidip baktırıyordum.son 6 aydır birkaç falcıya gittim.yok ama ı-ıh beğenmedim hiçbirini.

Merhaba:)hatırladım ben sizi:)uzun zaman ben de girmemiştim.bir dönem çılgın gibiydim.kimi duysam gidip baktırıyordum.son 6 aydır birkaç falcıya gittim.yok ama ı-ıh beğenmedim hiçbirini.
Yok zaten geçmişi ve bu günü bilseler bile geleceği pek de bildikleri yok işte... Aradan zaman geçince anlaşılıyor... Sadece bakırköydeki Suna o zaman hiç aklımda olmayan bir şeyler söylemişti şuan 4 sene sonra çıktığı için, ona gidesim geldi buraya da bir bakayım dedim... :)

X