İstanbul'da Fal - Falcılar

Cok sacmaladin eski uyeligin havasini yapmayin burda :)) ne haksizligi yapilmis ayrica .sizinki de laff
Seden bana yazdığın mesajı iyi oku istersen her gittiğini beğeniyorsun diyip gülmek nedir pardonda sen kimsin dünki bebe ? Son günlerde aadece iyi olanlarını seçip gittiğim için olabilirmi acaba iyi diye savunmam şundan bi kaç öncesi fal deneyimlerime git bak bakalm beğenmişmiyim herkesi boş konuşuyorsun neyse Allahdan ki kendimizi biliyoruz bence sen sakin ol şampiyon da tecrübelerden faydalan :KK66:

Seden bana yazdığın mesajı iyi oku istersen her gittiğini beğeniyorsun diyip gülmek nedir pardonda sen kimsin dünki bebe ? Son günlerde aadece iyi olanlarını seçip gittiğim için olabilirmi acaba iyi diye savunmam şundan bi kaç öncesi fal deneyimlerime git bak bakalm beğenmişmiyim herkesi boş konuşuyorsun neyse Allahdan ki kendimizi biliyoruz bence sen sakin ol şampiyon da tecrübelerden faydalan :KK66:
Dunki bebe mi .:)) sizin yas araliginiz kac acaba ya uyelik aktifligine gore bi havaya girmissiniz .neyse polemige giremiycem .

Dunki bebe mi .:)) sizin yas araliginiz kac acaba ya uyelik aktifligine gore bi havaya girmissiniz .neyse polemige giremiycem .
Bencede girmesen iyi edersin... Cunku bizim tecrubemizle seninki kiyaslanamaz... Ayrica benim yazigimi tekrar bir oku ben ne kadar duzgun yazdiysam sen o kadar mahalle agziyla konusuyorsun su yazdiklarindan sonra bu seviyesizlikle muhattabim bile olamazsin... kimin ne oldugunu bu forumda herkes biliyor...

Bencede girmesen iyi edersin... Cunku bizim tecrubemizle seninki kiyaslanamaz... Ayrica benim yazigimi tekrar bir oku ben ne kadar duzgun yazdiysam sen o kadar mahalle agziyla konusuyorsun su yazdiklarindan sonra bu seviyesizlikle muhattabim bile olamazsin... kimin ne oldugunu bu forumda herkes biliyor...
Tecrube buraya gittigini yazmak mi demek ya da buraya dogru cumleler kurmak mi cirkeflesmis kalbinizi alin ve gidin.yazmayin

Yeni uyeler mesajda yazabilir elestri de de bulunabilir bu sizi ilgilendirmez ayrica

Yıllardır burayı üye olmadan takip eden binlerce insan vardır. Olacaktır da.Burası her konuda büyük bir site.Google da hemen çıkıyor.Fikir beyanı için yeni üye olmuş arkadaşlar olabilir.Bence eski yeni konusu değil de, baktığı fal çıkan, çıkmayan falcı konusu tartışılmalı.Ki onu yapmaya çalışıyoruz.Herkes fikrini beyan edebilir.Yasaklanması gereken bir durum varsa admin var.Yanlış yönlendirme yapmamak için, fal çıktığında yazarsak takip edenleri yanıltmamış oluruz.Yıllardır neden buradayız o zaman?Ben üye olmadan yıllarca burayı arkadaşlarımla takip ettim.Demek ki iyi falcı yok.

Son düzenleme:
Yıllardır burayı üye olmadan takip eden binlerce insan vardır. Olacaktır da.Burası her konuda büyük bir site.Google da hemen çıkıyor.Fikir beyanı için yeni üye olmuş arkadaşlar olabilir.Bence eski yeni konusu değil de, baktığı fal çıkan, çıkmayan falcı konusu tartışılmalı.Ki onu yapmaya çalışıyoruz.Herkes fikrini beyan edebilir.Yasaklanması gereken bir durum varsa admin var.Yanlış yönlendirme yapmamak için, fal çıktığında yazarsak takip edenleri yanıltmamış oluruz.Yıllardır neden buradayız o zaman?Ben üye olmadan yıllarca burayı arkadaşlarımla takip ettim.Demek ki iyi falcı yok.
Aynen bende oyle uye olmadan takipte kaldim . Ama bugun eski uye olmadigim icin resmen soz hakkimin olmadigi ima ediliyor.komik.bu tarz insanlarin saldirgan tutumu yuzunden insanlar yazmaya korkar oldu.

Kimse yorum yapmasın demiyoruz herkes haddini bilerek yorum yaparsa sıkıntı da kalmaz beğenmediğim bin tane falcı varken nasıl oluyorda herkesi beğeniyot oluyorum oda ilginç bence yorum yapmadan önce bi geçmişe dönülüp bakılmalıı seden sana sıra gelince boşsun o yüzden takılmıyoruz . Takıl kendi çapında

Kimse yorum yapmasın demiyoruz herkes haddini bilerek yorum yaparsa sıkıntı da kalmaz beğenmediğim bin tane falcı varken nasıl oluyorda herkesi beğeniyot oluyorum oda ilginç bence yorum yapmadan önce bi geçmişe dönülüp bakılmalıı seden sana sıra gelince boşsun o yüzden takılmıyoruz . Takıl kendi çapında
Terbiyesiz elestri kabul etmeyen siradan bi insansin .muhattap olma benle

HADİ SİZE ÇIKAN FAL HABERLERİNİ VERİYİM
HERKESİN FALI ÇIKTI :)
DÜN AKŞAM BEN KUZEY E GİTMİŞTİM VE KUZEY DEDİKİ ÇOK YAKINDIR GELMESİ AMA SANA ÖYLE ÖZÜR DİLERİM VS İLE GELMİCEK Bİ BAHANE İLE KAVGA EDECEK DEDİ AZ ÖNCE DEDİĞİ GİBİ OLDU VE BU DETAYI VERENLER HANİ KAVGALI OLARAK GÖKÇE , ERGİN , NERMİN , SYMBOL MİRZA , Bİ MELEK CAFE SEVGİ SENDEN ÖZÜR DİLEMEZ BAHANE EDEREK GELECEK DİYEN BUNLARDI. İKİ GÜN ÖNCE GÖKÇEDEYDİM ELİ KULAĞINDA 3. 4 GÜNE GELİYOR DEDİ VE ODA OLDU . FAVORİLERİM BUNLARDIR ARKADAŞLAR HELEKİ GÖKÇE KUZEY. NERMİN
Varan 1

Arkadaşlar Ergini ilk buraya ben yazmıştım güzel bi falcı buldum diye herkesin beğenmesine de sevindim ben yaş tahtaya basmam zaten :) bugün gene gittim ona gene aynı faldı istikrarlıydı mirza ve ergin öneririm. Güzel detaylar veriyor
Varan 2

ARKADASLAR CIKAN FAL HABERI SOKKK SOKK SOKKK YANI.
gökçe besiktasdaki. Kiz arkadasim nisanliydi nisan atıldı cocukla gorusmeye felan devam ettiler neyseee sonra cocuk bunu patbdiye bıraktı gökçe subat ayida nisanlanicak demişti tarihi ile beraber benim arkadas inanmadi daha yenni ayrildik ne nişanı felan diye ve gokcenin dedigi tarihde nisan gerceklesti tabi fal cikinca arkadas surekli ona gitmeye devam etti mayis ayinda bu dugun bozulacak dedi olmicak dedi dugun davetiyeleri vs bile basilmisti düğüne 4 gun kala düğün iptal olmus. Ama şöyle bisi var gokce bu cocuk nisan atsada gorusmeniz hemen yok demisti ama gokcenin dedigi gibi olmadi hemen gorustulwr cocuk yazdi . Suan birlikteler bakalim nolcak. Haa bide bu düğünün olmicagini kuzeyde söyledi. Ama tabi en net çıkan tarihi tarihine gökçe. Ben yeni baktirdim beklemedeyim cikarsa onuda yazcam . Bu arada gokce cafeden ayrıldı galuba bilmiyorum . Isteyen numarasindan ulassin . Darısı bize de insallah
Varan 4

Aynen yazmayin

Bişi söylicem kullandığın özel bişi var mı ? Şahsen sendeki bunkafayı yaşamak isterdim varan felan diyenyazdıkların zaten burda herkes tarafından beğenilen ve falları çıkan kişiler bana çıkmış çıkmadımı deseydim günahlarına girip zuhal i beğenmem zeynebi beğenmem neslihanı beğenmem lala yı beğenmem zazayı beğenmem ares misir nedir onu beğenmem beğenmem de beğenmem bunlar aklıma gelenler sanki atomu parçalamış gibi varanlar çıkarmış :) sen brda harcanıyorsun söyliyim sendeki bu analizci ruhla çok iyiyerlerde olursun Allahım yaa :) yazdığım beğendiğim falcılara da bi bakın hepsi bu forumda beğenilen falcılar neyse neyse haddini bilerek yorum yaptıktan sonra sıkıntı yok boş konuşacağına deneyimlerini yaz da insanlar faydalansın tıpkı benim yazdığım gibi :KK66: en azından üyeliğinin hakkını ver laf dalaşına girmemiş olursun

Bende eski üyelerdenim,sanki forum bir kaç kişinin tekelinde hemen biri yorum yapınca saygısızca insanlara saldırıyorsunuz,her yeni üyeyi reklamcı kefesine koyuyorsunuz..
Burası halka açık bir platform bırakın herkes fikir beyanında bulunsun..!

valla burda h_girL arkadaşımıza haksızlık yapılmış...uzun zamadır takip ediyorum ve dediği biçok falcıdanda memnunum...sevgili admin üyeliği en kısa zamanda aktif edecektir diye düşünüyorum...

Merhaba arkadaslar,
Aslinda yazayimmi yazmiyayimmi diye Cok dusundum Ama eger burasi herkese acik bir platformsa her ne olursa olsun saygi icerisinde goruslerimizi yazmaliyiz
H-girl arkadasimizla benimde konusma firsatim oldu, Evet Cok falci gezer ve cikanlari cikmayanlari hepimize aktarir. Zaten amac ne dogru falciyi bulmak. O nedenle neden birbirimize hakaret edip Senin bevenmedigin yokki diyerek tartisma baslatalim.
Ikinci mesele, yeni uye veya eski uye meselesi degil. Mesele dogru Ve yalanlari bjrbirinden ayirmak. Tabikide herkesin falci onerme hakki var , AMA kimseyede senjn onerdiklerin Boyle boyle deyip hakaret etmeye hakkimiz yok.
Bende ilk geldigimde bjrisini onerdigimde yeni uyeyim diye reklamci denildim. Sonra onerdigim kimse forumda en sevilen falcilardan oldu.
Fakat soyle birseyde varki, gokce tutku ergin kuzey Ve nermin isimleri epeydir gundemdeyken, aniden birileri cikiyor Ve fallarinin cikma orani %10 olan neslihanin falinjn ciktigini yaziyor. Sonrada ardindan farkli uyelikler Ve bir hakaret dolu mesaj sizin begenmediginiz falci varmi??? Insan suphelenmeden edemiyor acikcasi.
Kimse demiyorki zaten Bu falcilar mukemmel %100 herseyi biliyor. Bunlara muhakkak gidin.

Kızlar bugün bakirkoydeydim daha öncede yazmistim aslinda fala bir süre ara vermistim ama bu kadar konusulunca ergine bi gitmek istedim. Valla cok fazla nokta atışı vardi. Gayet iyi bir faldi andaçla ayni tarihi verdi. Cafe lafa yillardir giderim andactan sonra yeni favorim oldu kendisi.

X